Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

QUOTE(LOCKETS @ 2007 06 27, 10:36)
Dabar gal ir kvailas klausimas, bet ar tai pažymai reikalinga nuotrauka?
blush2.gif

Prieš 5 metus reikėjo, tai jeigu niekas nepasikeitė tai reikia biggrin.gif
Atsakyti
reikia nuotraukos smile.gif šiandien praėjau kaip tik smile.gif
Atsakyti
Na va,praejau siandien med. komisija profesionalo teisem.Vairavimo mokykloje.Visas reikalas truko penkias minutes bigsmile.gif Tik kita sav.dar reiks nuvaziuoti jos gatavos atsiimti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2007 06 27, 18:58)
Prieš 5 metus reikėjo, tai jeigu niekas nepasikeitė tai reikia  biggrin.gif



QUOTE(KibirVibir @ 2007 06 27, 20:42)
reikia nuotraukos  smile.gif  šiandien praėjau kaip tik  smile.gif

ačiū 4u.gif

eisiu fotkintis ax.gif
Atsakyti
kokio formato nuotraukos reikt, kokio ji turi buti dydzio?
Atsakyti
Sveikutes,gal yra siame forume klaipedieciu,noriu paklaust kur jus issiemet pazyma savo poliklinikoj ar taip vadinamoj 3-ioj poliklinikoje?, kokius gydytojus reikia praeit? kokia kaina dabar? ir siaip ka dar tureciau zinoti?
Atsakyti
As irgi pries keleta savaiciu buvau priversta pereiti gydytoju komisija del tos nelemtos sveikatos pazymos. Tiesa is pradziu bandziau "brangiau, bet greiciau" metoda, deja... nepavyko. Taigi teko poliklinikoje praleisti du rytus (pries darba). Tiesa prasikeikiau... Patikrinimas uztrunka vos 5 min, o laukti uz duru reikia apie pusvalandi. Tiesiog laiko svaistymas.
Kas del nuotraukos, tai tinka bet kokio formato. O regitroj dabar apskritai fotografuoja vietoj ir pati issirenki is 3 nuotrauku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolkiss @ 2007 07 14, 00:05)
Tiesa is pradziu bandziau "brangiau, bet greiciau" metoda, deja... nepavyko.



O kas ten nepavyko,jei ne paslaptis?Man tai nedaug brangiau ir gavosi-poliklinikoj buciau sumokejusi 40lt,ir,be to,diena dirbu,tai reiktu kokius du pusdienius ten praleisti,jei ne daugiau,o vairavimo mokykloje(nuejau visai kaip pasalinis asmuo)mokejau45lt. Taigi tik 5lt. brangiau ir per 5min. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolkiss @ 2007 07 14, 00:05)
As irgi pries keleta savaiciu buvau priversta pereiti gydytoju komisija del tos nelemtos sveikatos pazymos. Tiesa is pradziu bandziau "brangiau, bet greiciau" metoda, deja... nepavyko.

Kodėl nepavyko ir kur bandei? ax.gif

QUOTE(denaxa @ 2007 07 14, 00:19)
...o vairavimo mokykloje(nuejau visai kaip pasalinis asmuo)mokejau45lt. Taigi tik 5lt. brangiau ir per 5min. thumbup.gif

Kuriame čia mieste? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 07 14, 15:51)
Kuriame čia mieste?  ax.gif



Vilniuje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 07 14, 15:59)

Papasakok kurioje mokykloje buvai mirksiukas.gif Kaip sužinojai kada ten bus med komisija ir ar lengvai jie priėmė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 07 14, 16:54)
Papasakok kurioje mokykloje buvai  mirksiukas.gif  Kaip sužinojai kada ten bus med komisija ir ar lengvai jie priėmė?  ax.gif




As buvau Zukausko VRC Antakalnyje,dar zinau Jasucio buna,ir man rodos visose mokyklose organizuoja sita dalyka,tie patys daktariukai vazineja po visas ir konvejeriu tas pazymas kepa lotuliukas.gif As tiesiog uzejau ir paklausiau,kada komisija bus,atvaziavau ta diena,o dar po sav. nuvaziavus pazyma atsiemiau,ir viskas.Nieks nieko neklause,niekam ten neidomu,mokaisi tu toj mokykloj ar ne,juk tokia mase zmoniu praeina doh.gif bigsmile.gif O pries tai as skambinau instruktoriui ir klausiau,ar galima is pasalies ateit,tai pasake, kad aisku galima bigsmile.gif Tiesa,as profesionalo teisem ejau,tai dabar dvi pazymas turiu lotuliukas.gif
Atsakyti