Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

laba vakara noreciau paklausti ar priklauso man socialine pasalpa jei nuomju nesu niekur registruota birzoj stoviu 3 men jokiu pajamu neturiu
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 03, 20:19)
laba vakara noreciau paklausti ar priklauso man socialine pasalpa jei nuomju nesu niekur registruota birzoj stoviu 3 men jokiu pajamu neturiu

ne.nes birzoj reikia prastovet puse metu,arba gaudinet nedarbo ismoka.o del to kad nuomojates,tai niekam nerupi,be to turit but kazkur priregistruota.
nebent atitinkat koki kita punkta,pagal kuri galetu jums skirti soc.pasalpa
http://www.socmin.lt....php?1189177490
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 gruodžio 2010 - 19:43
dekui jums uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simkuniukai @ 2010 12 03, 15:52)
6men siulys pagal specialybe darbus,po 6men bet kokius  smile.gif

O jei 6 men nieko nesiule kaip tada? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 12 04, 12:16)
O jei 6 men nieko nesiule kaip tada? g.gif  lotuliukas.gif

vadinasi nebuvo pagal jusu spec. darbo,dabar gali siulit kitus darbus.
Atsakyti
dar vienas klausimas mes gyvena dviese su draugu jis gauna 400 is birzos as nieko negaunu ar priklauso jam socialine pasalpa .
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 04, 12:36)
dar vienas klausimas mes gyvena dviese su draugu jis gauna 400 is birzos as nieko negaunu ar priklauso jam socialine pasalpa .

Jam nepriklauso,jeigu butumete susituoke,tai priklausytu.Zmogui turi nevirsiti 350 lt.
Atsakyti
Gal kas žinot atsakymą į mano klausimą. Biržoje registruota nuo 2009 m. spalio mėn. kaip bedarbė, š.m. lapkričio mėn. pavyko įsidarbinti 0,5 etatu, tačiau tą pačią dieną pasakiau, kad lieku biržoje kaip besiieškantis papildomo darbo. Mane perregistravo iš naujo, nes pasikeitė statusas iš bedarbio į dirbančio nepilnu krūviu. Atsakykite ar nenutrūko registracija darbo biržoje pasikeitus statusui?
Atsakyti
QUOTE(viliaugis @ 2010 12 04, 16:50)
Gal kas žinot atsakymą į mano klausimą. Biržoje registruota nuo 2009 m. spalio mėn. kaip bedarbė, š.m. lapkričio mėn. pavyko įsidarbinti 0,5 etatu, tačiau tą pačią dieną pasakiau, kad lieku biržoje kaip besiieškantis papildomo darbo. Mane perregistravo iš naujo, nes pasikeitė statusas iš bedarbio į dirbančio nepilnu krūviu. Atsakykite ar nenutrūko registracija darbo biržoje pasikeitus statusui?

Jeigu ta pacia diena perregistravo,tai viskas gerai,jei nors viena diena veliau,tai jau skaitosi kaip nutruko.
Atsakyti
Labas vakaras,

jeigu is darbo isejau savo noru, o kita diena eisiu i darbo birza registruotis, ar man priklausys kazkokia pasalpa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2010 12 04, 20:33)
Labas vakaras,

jeigu is darbo isejau savo noru, o kita diena eisiu i darbo birza registruotis, ar man priklausys kazkokia pasalpa?  blush2.gif

kad priklausytų pašalpa jūs turit būti atidirbus per paskutinius 3 metus, 18 mėnesių (jei ne klystu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2010 12 04, 21:59)
kad priklausytų pašalpa jūs turit būti atidirbus per paskutinius 3 metus, 18 mėnesių (jei ne klystu)  ax.gif

"iki įsiregistravimo darbo biržoje turite ne mažesnį kaip 18 mėn. nedarbo draudimo stažą per paskutinius 36 mėn"
Atsakyti