Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(Alfis @ 2010 10 22, 19:44)
as pas Girdeni irgi neislaikiau, tai dabar mokamai eisiu atsiduoti, idomu kaip jis ziuri i studentus, kurie ateina pasidometi neuzskaitytais darbais ??? gal kas susidure?



visa ta katedra mėgsta, kad studentai neišlaikę ateitų pažiūrėt kodėl neišlaikė 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slk1960: 22 spalio 2010 - 19:19
kaip sekesi siand darbo teise? ar sunkus testas
Atsakyti
QUOTE(Alfis @ 2010 10 22, 20:22)
kaip sekesi siand darbo teise? ar sunkus testas


Bent jau pas M jis toks,..na painokas, yra kur pagalvoti, bet tikrai buvo daug iš tų dviejų LAT tik reik į jas gerai įsiskaityt. Kodekse praktiškia nieko rast negalima buvo, gal kelis.
Nežinau, realiai jis nesunkus, bet reik nuoširdžiai LAT'us perskiatyt ir įsimint. O tas jau va ir sudėtinga biggrin.gif
Kaip bebūtų, tikiuosi išlaikyt..
Atsakyti
na va gavau atsakymą dėl kursinio pas G.Kavaliauskienę, kad kolegė pas ją persirinko, nes pasirode per daug reikli ir nenurode ko tiksliai reikalauja cool.gif
Atsakyti
tiesa man jau prie kursinių "Kursinio temos keisti negalite, nes nėra laisvų temų arba pasibaigęs rinkimosi laikotarpis."

g.gif
Atsakyti

QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 22, 17:29)
Rašysiu klientei kursinį pas Monkevičių, ji norėjo tik pas jį biggrin.gif , bet kad jo temos tokios... be ryšio g.gif  Nu, bet apsišviesiu žemės teisėj lotuliukas.gif

o tu placiai apsisvietus mergina matau esi thumbup.gif

As po egzamino... keiksnoju save, kad tokiu zioplu klaidu pridariau doh.gif dabar meldziuosi penketui blush2.gif

Einu ieskot info social. saugai, dziaugiuosi, kad ikiteisminiu nesusigundziau biggrin.gif
Atsakyti
o kaip taip ikiteisminio bijot, mergaitės? Gal kažką girdėjot?
Gal ir man pradėt bijot? biggrin.gif
Kažkaip tikiuosi, kad viskas bus ok. Man tas dėstytojas visai nieko.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 22 spalio 2010 - 20:18
QUOTE(saliutas @ 2010 10 22, 17:13)
Aciu merginos uz atsiliepimus apie Gerb. Gutauska  mirksiukas.gif  Kada idomu buna rezultatai ? speju uz kokiu 10 dienu ar ne ?!  rolleyes.gif  Siaubas kaip bijau  verysad.gif  doh.gif  Dar uz savaite smano gimtadienis, tai kad tik nesugadintu nuotaikos pries gimimo diena  unsure.gif  O ir as per egzamina pastebaju , kad Gutauskas gerietis. Grupiokas ejo pas Girdeni antra karta , tai neislaike , gavo 2  doh.gif

nenoreciau as nuotaika gadinti, taciau laikant baudziamaja teise priima bet koks budintis destytojas, bet darba tikrina visviena tas, kas nurodytas kolos lap. jei nebuvo tas Girdenis nurodytas tada thumbup.gif
Papildyta:
O gal kuri laike pas Bagdanski ? butu labai idomu suzinoti kaip sekesi DT
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 22:37)
O gal kuri laike pas Bagdanski ? butu labai idomu suzinoti kaip sekesi DT

As laikiau, jei apie siandiena klausiat ax.gif 10 klausimu, su vienu galimu ats. lyg ir paprasta, bet as susimoviau doh.gif klausimai buvo pvz. jei drabo gincu komisijos sprendias netenkina, tai per kiek laiko galima kreiptis i teisma? ats: 14d. 20d. 1 men. kitas kl. kokios yra kolektyvines sutarties salys? ats: darbadvys+ profsajuna ar taryba; darbadavys+ darbuotojai; ir dar kazkoks var. buvo kl. kas turi pirmumo teise likti darbe kai mazinamas darbuotoju skaicius; klausimas buvo kada galima keisti kolektyvine sutarti; kitas- kiek zmoniu turi prabalsuot uz kolektyvine sutarti, kad ja priimt kazkaip panasiai).
Dabar kai galvoju apie klausimus, tai jie buvo labai elemenarus, bet per egzamina mano blaivus protas buvo isejes pasivaiksciot ir tokiu nesamoniu prizymejau, kad net geda pagalvot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 22, 15:37)
Parašyk savo paštą, kažkiek info turiu ta tema, gal pravers, atsiųsiu:)



albukas atsiųsk ir man mkmarijaa9@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 22, 20:08)
As laikiau, jei apie siandiena klausiat  ax.gif  10 klausimu, su vienu galimu ats. lyg ir paprasta, bet as susimoviau  doh.gif  klausimai buvo pvz. jei drabo gincu komisijos sprendias netenkina, tai per kiek laiko galima kreiptis i teisma? ats: 14d. 20d. 1 men. kitas kl. kokios yra kolektyvines sutarties salys? ats: darbadvys+ profsajuna ar taryba; darbadavys+ darbuotojai; ir dar kazkoks var. buvo kl. kas turi pirmumo teise likti darbe kai mazinamas darbuotoju skaicius; klausimas buvo kada galima keisti kolektyvine sutarti; kitas- kiek zmoniu turi prabalsuot uz kolektyvine sutarti, kad ja priimt kazkaip panasiai).
Dabar kai galvoju apie klausimus, tai jie buvo labai elemenarus, bet per egzamina mano blaivus protas buvo isejes pasivaiksciot ir tokiu nesamoniu prizymejau, kad net geda pagalvot  doh.gif

Tai fainai jums buvo, o as maniau, kad bus 10 atviru pas ji blink.gif tai galvojau, kaip man pasiseke, kad ne pas ji, o siaip jo siuos isvardintus visus gerai zinau, nepasirode man sunku...na nieko, gal viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti