Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

QUOTE(Cobre @ 2011 05 27, 15:23)
Man jei ilgiau nei dvi savaites, tai pavargstu ir viskas liejasi jau i viena, kaip jus ir rasete, dingsta tas dziaugsmo ir atradimu jausmas. As geriau maziau, bet nuodugniau ir nepervargstant. Kiekvienu pajegumai ir tikslai skirtingi  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Analogiskai. Nublusciau, jei tektu ne namie miegoti ilgiau nei pora savaiciu biggrin.gif O ir paskui nebematau jokio grozio, atbunku tiesiog. Geriau pasilieku kiekvieniems metams kazko po truputi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 27, 16:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Analogiskai. Nublusciau, jei tektu ne namie miegoti ilgiau nei pora savaiciu biggrin.gif O ir paskui nebematau jokio grozio, atbunku tiesiog. Geriau pasilieku kiekvieniems metams kazko po truputi wub.gif

Tai ir sakau, kiekvienam savo mirksiukas.gif As is vienos puses net pavydziu zmonems, kurie gali ilgiau keliauti ir daug visur pabuvoti per viena karta - gyvenimas juk trumpas. O is kitos puses, tai kai daug saliu vienu metu apimama ir visur tik pagrindinius objektus apziurima, tai asmeniskai man sirdi skaudetu neapsniukstinejus nuodugniau kiekvienos salies blush2.gif Jau kaip pavydziu visiems, kurie siemet atostogaus ant ratu wub.gif
Atsakyti
Žinoma, kad kiekvienas kelionę planuoja pagal savo keliavimo ypatumus drinks_cheers.gif: Aš visada turiu vieną ar kelis pagrindinius miestus/regionus, kuriuos stengiuosi iššniukštinėti nuodugniau lyg tai būtų paskutinis kartas, na, o kas jau ten apylinkėse ar pakeliui, tai pagal norus ir galimybes. Pvz., pernykščių trijų savaičių man buvo gana tik dėl to, kad oras subjuro. Pusantros savaitės skyrėm Šveicarijai, kai pamatėm prognozes, o ir savo kailiu patyrėm, kad ateina lietūs, movėm į Žydrąją pakrantę, ten savaitės pakako irgi tik dėl to, kad nuvažiuojant pylė kaip iš kibiro (oi kiek vietų pakeliui buvo... visas Napoleono kelias ir pan. liko kitam kartui...), pajūry buvo vėjas ir po kelių saulėtų dienų vėl pradėjo niaukstytis. Tada atgal į Šveicariją pusei savaitės, nes nebuvo nė vienos dienos, kad visą dieną šviestų saulė, todėl be sąžinės graužaties, bet su skauduliu, kad dar daug nepamatyta, grįžom namo. Jeigu oras visą laiką būtų buvęs puikus, manau, kad visas tris savaites būteme likę Šveicarijoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 05 27, 16:50)
Žinoma, kad kiekvienas kelionę planuoja pagal savo keliavimo ypatumus drinks_cheers.gif: Aš visada turiu vieną ar kelis pagrindinius miestus/regionus, kuriuos stengiuosi iššniukštinėti nuodugniau lyg tai būtų paskutinis kartas, na, o kas jau ten apylinkėse ar pakeliui, tai pagal norus ir galimybes. Pvz., pernykščių trijų savaičių man buvo gana tik dėl to, kad oras subjuro. Pusantros savaitės skyrėm Šveicarijai, kai pamatėm prognozes, o ir savo kailiu patyrėm, kad ateina lietūs, movėm į Žydrąją pakrantę, ten savaitės pakako irgi tik dėl to, kad nuvažiuojant pylė kaip iš kibiro (oi kiek vietų pakeliui buvo... visas Napoleono kelias ir pan. liko kitam kartui...), pajūry buvo vėjas ir po kelių saulėtų dienų vėl pradėjo niaukstytis. Tada atgal į Šveicariją pusei savaitės, nes nebuvo nė vienos dienos, kad visą dieną šviestų saulė, todėl be sąžinės graužaties, bet su skauduliu, kad dar daug nepamatyta, grįžom namo. Jeigu oras visą laiką būtų buvęs puikus, manau, kad visas tris savaites būteme likę Šveicarijoje wub.gif

Nevaražyk, palinkėk mums gero oro, jei kitiems bus gerai, gal ir pačiai nervai nurims
Atsakyti
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2011 05 27, 22:59)
Nevaražyk, palinkėk mums gero oro, jei kitiems bus gerai, gal ir pačiai nervai nurims


Neturiu tokios Dievo dovanos, galit būti ramūs smile.gif O jei nevažiuosim kartu, tai jums geras oras garantuotas mirksiukas.gif

QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 01:35)
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif

Tada gero kelio 4u.gif o kaip su Turkija? Pusė Stambulo Europoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 03:35)
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif

tai tik univeras baigtas? bigsmile.gif tai tau dar viskas pries akis juk thumbup.gif siaip normaliam keliautojui sirdi skauda tik del jo neivykdytu planu, o ne del svetimu, nes jis zino, kad kiekviena kelione labai individuali ir jos planas salygotas labai ivairiu veiksniu buna mirksiukas.gif kiekvienoje kelionje svarbiausia geri ispudziai, nepriklausomai nuo to, ar keliones planas igyvendintas, ar ne 4u.gif Nera tokiu paciu kelioniu, visos manau, kad yra individualios ir nepakartojamos. tai man belieka pasidyvyti, kad kazkas keliauja kitaip, nei mes, ir tiek. ir tai nereiskia, kad as keliauju geriau, graziau, gudriau, kokybiskiau nei kazkas kitas mirksiukas.gif 4u.gif Visu patirtis labai naudinga. net galva sukasi, kaip pavydziu visiems, kurie siemet vaziuoja i automobilines verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 14:48)
Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.

Oi koks pažįstamas jausmas. biggrin.gif O beieškant įdomybių dar randi šalia ir kitas ir tada jau tenka dėliotis prioritetus, kad svarbiau tam kartui. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 05 28, 22:53)
Oi koks pažįstamas jausmas.  biggrin.gif O beieškant įdomybių dar randi šalia ir kitas ir tada jau tenka dėliotis prioritetus, kad svarbiau tam kartui.  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif ir su kokia skaudama sirdim pravaziuoju kokia nuoroda.... nekenciu to pasirinkimo, kai buna arba - arba doh.gif kaip ten bebutu, marsruto planavimas, tai kazkas nerealaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 02:35)
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif



Sėkmės įgyvendinant didįjį planą thumbup.gif Manau, kad tikrai atsiminsit šią kelionę ir universiteto baigimą. Šauniai sugalvotą smile.gif

O kelionės planavimas tai tikrai nerealus dalykas. Kiek "pamatai", sužinai, paskaitai kažkokias smulkmenas apie kvapus, atmosferą ir supranti, jog būtinai turi toje vietoje pabuvot... Ir paskui nuvykus tempi ten visą kompaniją. Kartais būna, jog randi visai ne tai, ką skaitei ir įsivaizdavai mirksiukas.gif

Ir aš nesuprantu, kaip kiti žmonės (mūsų kompanijoje) gali važiuoti nieko nepasidomėję... Tiesiog eina man iš paskos ir sako, kad jiems taip gerai
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 29, 08:55)
Ir aš nesuprantu, kaip kiti žmonės (mūsų kompanijoje) gali važiuoti nieko nepasidomėję... Tiesiog eina man iš paskos ir sako, kad jiems taip gerai

Mano akimis, jiems kartais būna net geriau, deja... Mes prisiskaitom, priplanuojam, nuvažiuojam, na, gražu, gražu, o tie, kurie apie tai nieko nežinoję ir nematę aikčioja iš nuostabos. Ir širdies neskauda, kad kažko nepamatė, nes nežino, kad galėjo smile.gif Toks jau tas kelionių planuotojo likimas... Ir kuo toliau, tuo mažiau internetiniai aikčiojimai priverčia mane nustebti nuvykus, greičiau atvirkščiai... Ir kiek laimės būna, kai užsuku kažkur, kas nebuvo suplanuota ar numatyta, tiesiog pastebėta pakeliui thumbup.gif Bet kažkas juk turi dirbti ir šį darbą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 14:48)
Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.



vat ir man visada taip - niekaip 2 savaiciu negana. pradziai buna vienas planas, bet kai prieinu prie smulkmenu, pamatau, kad gausis lekimas visur ir pradedu geografija siaurinti. siais metais pradzioje buvo Austrija - Bavarija, o dabar liko tik Austrija ir tai matau kad laiko ne per daug. As nemegstu lekti. Ir jei jau keliaujam, tai pakankamai nuodugniai, nes zinom, kad i ta vieta niekada daugiau negrisim - pasauly tiek lankytinu dalyku, kad dvejas atostogas skirti vienam niekaip negaliu.

jau kaip laukiu keliones - liko pusantros savaites. rolleyes.gif
Atsakyti