Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

QUOTE(locato @ 2012 02 06, 19:44)
Mes tai nusipirke turime tokia dujine:
Balionas
Virsus

Utenoje turguje pirkta. 120Lt su uzpilimo angaliu dar.

Mes pirkome Senukuose ir mokejom gerais laikas gal apie 70 lt plius dar tas virsus. Bet viskas nei simto litu nekainavo. Matau, kad dabar visai kita kaina, bet jei kam rupi, tai galima ir pasiderinti per nuolaidas nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2012 02 04, 18:15)
...suprantu kad į Portugaliją geriau nuskristi ax.gif  Na, bet mes truputį nenormalūs– negalim keliaut kaip visi žmonės... ir renkamės automobilį blush2.gif  Tiek dar visko noris pamatyt pakeliui...  ax.gif

Aidulka, ir dar kaip normalus. Mes irgi tokie pat ir Portugalija jau aplankyta masina blush2.gif Dabar norim kartot, nes tai buvo labai senai lotuliukas.gif

Bet vat Asos zodziai auksiniai - liko noras keliaut, bet TOS vietos jau nebera... Nebera konkretaus noriu noriu noriu... Vartai zemelapi ir pagauni save svarstant - ten tas, ten anas... Zodziu, be zodziu...

Virykles. Turiu jas 3 doh.gif Rimtai galeciau varzytis del nenormalumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Is patirties - campingaz imesta kur ant balionelio statosi vaziuojant masina yra pati nepatogiausia. Ji visgi yra skirta alpinistams. Pati patogiausia (is mano praktikos, nes esu ne tik nenormali keliautoja, bet ir nenormali kulinare) yra tokia
user posted image

Jos privalumai - sudeta kompatkiskai i plastmasine a lia grazto dezute, dedasi flakono dydzio balionelis, turi tvirta pagrinda, todel sansu, kad nuvaziuos puodas verdamo vandens minimaliai, be to ji stovi zemai, todel nesunku uzdengt nuo veju ar skersveju, kai tuo tarpu ta ant balionelio jau yra kas veikia pridengt. Tai tiek mano asmenines patirties mirksiukas.gif Tokia virykle pirkom Thomas Philips ir balioneliu ten pilna. Kaina iki 50 lt
Atsakyti
uz angali 20lt paprase, nes nevisada duju kaloneles ji turi. tai nusipirkom sau asmenini smile.gif

Kas nors galit patarti kur ieskoti Big tent 4-5 zmoniu su veranda.

Ieskom kazko pan i vango calisto 500. Lenkijoje tinka parduotuves smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo locato: 06 vasario 2012 - 18:32
QUOTE(locato @ 2012 02 06, 20:29)
uz angali 20lt paprase, nes nevisada duju kaloneles ji turi. tai nusipirkom sau asmenini smile.gif

Kas nors galit patarti kur ieskoti Big tent 4-5 zmoniu su veranda.

Ieskom kazko pan i vango calisto 500. Lenkijoje tinka parduotuves smile.gif

Zinok pabandyk ieskoti is Anglijos. Man sesiaviete (dvi vietos gali issiimti ir tada padideja prieangis, o viduje miegam keturiese normaliai visai) is ten parsisiuntem uz nepilnus 500 litu (jau su viskuo), kai tuo tarpu Lietuvoje ji kainavo 1000 ir daugiau, o Lenkijoje (ji lenkiska) nuo 700. Nors jei dabar kursas pakrites, tai ir ten manau be problemu. Allegro neziurinejai?
Atsakyti
Taip, tikra tiesa. Lietuvoj dideliu palapiniu kaina is tiesu 1000 ir daugiau.
Mes turim va tokia http://www.gofree.co...tiago_LRG_6.jpg
Ji truputi virs 1000 Lt kainavo ir duomenys jos nestebuklingi, nes lietus tik 3000 mm, o tai nera daug. Gerai kad jubiliejus buvo ir gavom dovanu smile.gif Dabar zinoma ja dziaugiames - stovi ji gerai, issitampo labai gerai, turi dideli prieangi ir 2 miegamus galus. Su vaikais - fantastika. Esam pateke vasara i kelias liutis - jokiu problemu... Uzteko ir tu 3000 mm. Tik jau tai tiktai ne kompaktiskas daiktas. Sveria virs 14 kg doh.gif Tasiukas jos kaip turi but... Tam paciam Decatlone tikrai maciau panasiu, tik nepamenu ar firma ta pati buvo ir kokie kiti duomenys. Vasara jie sustato palapines tiesiog priesais parduotuve. Siuo metu zinoma nera ju ten... Internete jie duoda toki pasirinkima http://www.decathlon...gowe-116276054/ Brangiausia 1000 zl, bet Quechua, tai nezinau... Gal tikrai vertetu UK paziureint ir pasiskaiciuot, nes as buciau visgi uz firmine palapine. Visgi firmines geriau issitampo, karkasai is storesniu pagaliuku, virsutines ir apatines medziagos kitos kokybes... Ta pati Campus Lenkijoj siuva, ceku Loop geri gaminiai. Reik bandyt ziuretis...
Atsakyti
Kalbant apie maista biggrin.gif o tai kaip sau jus norit yra vienas is gyvenimo malonumu, bet apie ji kalbat mazai unsure.gif kiek skaiciau ir skaitau temu tikrai nedaug nei nuotrauku nei aprasymu. As pvz vadovaujuosi visada ta patarle "jeigu budamas svetimoj saly neparagai jos maisto, negalima sakyti kad ten buvai" biggrin.gif
Todel pasidare idomu kas pvz yra nacionalis patiekalas Cekijoj? Austrijoj? Kroatijoj? Kuom garseja italai ir prancuzai aisku visiems, bet va situ saliu tikrai nezinau blush2.gif
O ir siaip butu laaaaabai idomu isgirsti pasiulymu/patarimus paragauti arba vengti to ar ano rolleyes.gif

Kalbant apie kelione, cekija ir austrija tikrai aplankysim. O va kur toliau kelias ves nezinau g.gif sena svajone yra sedint kokiom kavinukej matant eifelio boksta uvalgyti krosanta gal net du(juos dievinu wub.gif ) bet kroatija su savo zydra jura dar labiau vilioja doh.gif todel svarsstom, po austrijos kurion pusen pasiduot g.gif

As jau tuoj busiu susizymejusi pagrindinius lankytinus objektus siose dvejose salyse, kas mus vilioja bigsmile.gif blush2.gif o iki keliones dar tiek toooooli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 06 vasario 2012 - 20:54
O vat paskaityk Kroatijos temoje Subjektyvios zinutes. Ji tikrai gan issamiai yra papasakojus apie tos salies maista, mat buna ten labai daznai ir zino tikrai daug mirksiukas.gif
Man si salis be juros gerybiu neisivaizduojama... Ant zariju keptos zuvys, kalmarai, astuonkoju salotos... Viskas sviezia, skanu... Taip pat brinzos suris, medus, nuostabus pyragas su varske. Is mesu labai populiarus lauke kepamas parselis ant iesmo - ju pilna bet kuriam pakeles kabake. Na ir prsut - vytintas kumpis.. Ech, Kroatija... Man nekiltu abejoniu, kur vaziuot is Austrijos lotuliukas.gif Kita vertus, ten buta nesuskaiciuojama galybe kartu... Gal reik ieskot kitu geru vietu g.gif

Cekija, Slovakija - keptas suris, kepti upetakiai, kniedlikai (su pienu ar kefyru doh.gif ). Tikrai siu saliu virtuve yra labai soti ir pakankamai ivairi. Cesnakine sriuba, kiekvienam regione verdama skirtingai, guliasine sriuba tikrai verta demesio.

Austrija be Vienos snicelio ir strudelio nebutu Austrija. Ir sriubos ten labai idomios - su dideliais surio ar mesos kukuliais. Na tokios kitokios, nei pas mus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 06 vasario 2012 - 21:04
Va iki kroatijos temos dar nedaejau blush2.gif bet fotoreportazuose pasigedau nuotrauku vietinio maisto blush2.gif kadangi beproto megstu gaminti, pirkti knygas receptu ir aplamai suktis virtuvej(nors vyras zvengia is kur pas dziuvesi tokia meile maitui doh.gif ) tai ir maistas saliu labai idomu rolleyes.gif

su Cekijos tema manau baigiau, dabar bandau issiaiskinti kas tiktu ir patiku mum asutrijoj, o toliau reik apsispresti i kuria puse traukt doh.gif Siaip esu tingaus, absoliuciai pasyvaus poilsio megeja, man geriausia yra turkija lotuliukas.gif tiksliau jos viesbuciau blush2.gif geda cia ir prisipazint nes isvysit is temos. Bet sakau gal ant senatves cia man kuo tolyn tuo labiau domina aktyvesnis poilsis g.gif
Atsakyti
Fotografija toks dalykas. As ir nuo mazu dienu myliu virtuve, ir is manes juokias pazistami - kaip gamindama tiek tortu, pyragu ir kitu saldumynu nenutunku, bet vat maista fotkinu tik savo pagaminta, o sveciose salyse juo tiesiog megaujuosi ax.gif Man fotografijoje grazi gamta, na dar gamta ir gamta lotuliukas.gif doh.gif Taip, kad nieko cia nuostabaus... Maisto fotografiju turbut reiktu ieskot kokiame nors kulinarijos forume mirksiukas.gif Cia visgi didesnis demesys skiriamas lankytiniems objektams, marsrutams ir pan.

P.S. o vat man nepavyksta tiesiog atostogaut gulint... Bandziau 3 kartus ir visi trys bandymai nuejo perniek... Buvo isnuomota masina ir nors 1 diena praleista iprastai - vazinejant patiems kur norim ir kiek norim. Viliuosi gal i senatve aptingsiu lotuliukas.gif Kol kas nepanasu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 06 vasario 2012 - 21:22
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 06, 23:20)

P.S. o vat man nepavyksta tiesiog atostogaut gulint... Bandziau 3 kartus ir visi trys bandymai nuejo perniek... Buvo isnuomota masina ir nors 1 diena praleista iprastai - vazinejant patiems kur norim ir kiek norim. Viliuosi gal i senatve aptingsiu  lotuliukas.gif Kol kas nepanasu...  doh.gif

Tai, kad ta pati Turkija tokia grazi ir idomi, kad nuodeme butu vien guleti (nors Turkijos temoje daug kas sako, kad vos ne nuodeme yra pirkti 5* ir iseiti is viesbucio biggrin.gif ). O man tai sirdis plysta, kai zinai, kad uz tvoros tiek idomiu dalyku, o tu sau pilva auginiesi tik doh.gif As irgi negaliu ramiai nusedeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti