Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(Deganti @ 2010 11 18, 11:29)
Svetuk po penkmečio galėsi, aš jau einu ir į pirtį ir į baseiną, ir masažą darausi, sauhotis reikia pirmus tris metus, nes tada didžiausia tikimybė atkristi, tad pirmus metus sąžiningai to ir laikiausi  4u.gif


Pirtis tai, ko gero, negerai. Apie baseiną tai aš net nepagalvojau, kad negerai. Aš manau, kad į baseiną tikrai galima iš karto po gydymo.

Robyte tau pasisekė, kad niekur mokėti nereikia. Kaune aš susidūriau su tokiom situacijom, kur atrodo turiu paslaugą gauti nemokamai, bet, atsiprašant, pradeda š..malti, kad netiesiogiai priverčia susimokėti.

Atsakyti
QUOTE(ausresl @ 2010 11 18, 14:04)
Ačiū NBA, o ten užsisakyti reikia ar jie ten jau vietoj turi?
Man operavo Santariškėse tai už porta mokėti nereikėjo, ir kelias adatėlių pradžiai davė



Aš net nežinau, pasiskambindavau vadybininkei ir susitardavau, kad man į Marijampolę atvežtų, nes vadybininkas jų gyvena.
Atsakyti
Sveiki,
Naujienos nekokios, išplėstas tarpuplautis, nežinia kas ten. Pleuroje skysčio nesimato. Paskyrė kompiuterine gruodžio 22d.
Dėl ko tas tarpuplautis išplėstas? Gal limfmazgiai didėja. Kas daugiau ten gali augti???
Tarpuplaucio limfmazgių niekas neoperuoja jau gal?

Plaučių gydytojas, kuris operavo mane, apžiūrinėdamas atkreipė dėmesį į porta,na, užkliuvo jam, kad porto vienas kraštelis visai paviršiuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 18 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 18, 21:34)
Sveiki,
Naujienos nekokios, išplėstas tarpuplautis, nežinia kas ten. Pleuroje skysčio nesimato. Paskyrė kompiuterine gruodžio 22d.
Dėl ko tas tarpuplautis išplėstas? Gal limfmazgiai didėja. Kas daugiau ten gali augti???
Tarpuplaucio limfmazgių niekas neoperuoja jau gal?

Plaučių gydytojas, kuris operavo mane, apžiūrinėdamas atkreipė dėmesį į porta,na, užkliuvo jam, kad porto vienas kraštelis visai paviršiuje.


Patriccija, o koki tyrima dare? Kodel manai, kad limfmazgiai? Operuoja visada, jei tik yra imanoma daryti operacija. Dar nesijaudink, juk nezinia kas ir kaip.
Pasidziaukim, kad skyscio nerasta:).
Atsakyti
ROBYTE, Vilniaus univ. Onkologijos Institute šiandien plaučių nuotrauką darė. Nuraminai, dėkui. Kartais kaip reikalingas toks zodis. Labos!
QUOTE(robyte_ff @ 2010 11 18, 23:31)
Patriccija, o koki tyrima dare? Kodel manai, kad limfmazgiai? Operuoja visada, jei tik yra imanoma daryti operacija. Dar nesijaudink, juk nezinia kas ir kaip.
Pasidziaukim, kad skyscio nerasta:).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 18 lapkričio 2010 - 22:09
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 18, 23:58)
Bobutė, Vilniaus univ. Onkologijos Institute šiandien plaučių nuotrauką darė. Nuraminai, dėkui. Kartais kaip reikalingas toks zodis. Labos!



Nesijaudink, gal dar nieko baisaus, nors pati gerai žinau, kaip tai yra lengva padaryti unsure.gif
Mane vakar vakare vyras parsivežė į namus. Procedūra tikrai buvo visai neskausminga, truko apie pusvalandį. Galėjau naktį nakvoti ligoninėje, bet namuose smagiau. Dėl porto atmetimo daktarai paaiškino, kad dar ir taip gerai, kad tiek laiko pranešiojau, nes svetimkūnis vis tik. Kodėl taip atsitiko neatsakė vienareikšmiškai - gal ir dėl pakitusio svorio, gal kokia infekcija įsinėšė, nes pastoviai naudojamas buvo. Apie kito įstatymą, tikriausiai, jau galiu tik pasvajoti. Statytų kitoje pusėje, tačiau ten yra tas prakiuręs limfmazgis pažastyje, ir kol jis neužgis-niekas man ten nieko nestatys, o kad jis užgis, tai beveik nėra vilčių, be to gali dar labiau pradėti tinti ranka...
Tiesa, labai dėkinga likau operavusiam daktarėliui, nes, nors jam ir nepriklausė, apžiūrėjo tą šlapiuojantį limfmazgį. Pasirodo, kad ten atsivėrė skylutė ir pro ją teka skystis. Paėmė pasėlį, rytoj bus atsakymas, paaiškino kaip prižiūrėti, kažkokiu skaudžiu skysčiu praplovė. Kiek onkologų skumdžiausi, niekas ne tik kad neapžiūrėjo, bet net nepaaiškino, kaip su tokiom žaizdom elgtis... Žiauru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 18 lapkričio 2010 - 22:17
Tai matai,NBA, kaip čia yra. Tikrai. Pasiguodziam nors čia vieną kitai. O mano portas keistai kyla į viršų. Labos. Ryt į Kauno onkologijos ligoninę. Navelbinas šeštą kartą. Dar gydytojas susnekejo apie chemoterapijos keitimą, nežinau... Rytas už vakarą protingesnis... Dar kartą labanaktis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 18 lapkričio 2010 - 22:35
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 18, 22:34)
Sveiki,
Naujienos nekokios, išplėstas tarpuplautis, nežinia kas ten. Pleuroje skysčio nesimato. Paskyrė kompiuterine gruodžio 22d.
Dėl ko tas tarpuplautis išplėstas? Gal limfmazgiai didėja. Kas daugiau ten gali augti???
Tarpuplaucio limfmazgių niekas neoperuoja jau gal?

Bet kiek ilgai laukti KT g.gif Gal nieko baisaus nemato,kad neskuba taip g.gif Gal ir neauga ten nieko,gal nezymiai isplestas? O jeigu yra padidejusiu limfmazgiu,tai tikrai operuoja,nebijok 4u.gif Ir laparaskopine operacija per sonus,man dare,tik neispjove limfmazgio ,o paeme biopsija,man buvo didziulis tarpuplautyje ir plautyje.Gal pakalbek su gydytoja,ka ji mano? Gal koks spaudimas krurines lastoje? Nepergyvenk labai console.gif

NBA ,tikrai ziauru unsure.gif Niekas nieko nepaiskino,juk manau ne pas tave pirma tokia zaizda,ar tokie nepatyrusi gydytojai,ar labai abejingi verysad.gif Gerai kad vienas pasitaike rupestingas,gal tikrai pageres reikalai su ta zaizda 4u.gif

Edme ,man ir i basejna negalima buvo pirmus metus,del infekciju pavojaus,o organizmas buvo labai nusilpes,imuniteto nulis.Nezinau kaip tau,bet gal dar neeik rolleyes.gif
Atsakyti
NBA, tikrai gerai, kad sitas apziurejo ir pakonsultavo. Pabandyk vandenilio peroksidu paskalaut. Jis greita ir gerai zaizdas gydo, visi tersalai isputoja, issiplauna. Man labai ilgai ir sunkiai drenines zaizdos gydavo, bet kai peroksidu kasdien praplaudavau, isputodavo visi nesvarumai,kaip mat greiciau uzsitraukdavo.

Jei butu tikrai kazkas labai rimto, tai nelauktu jau gydytojai ir iskart siustu tomografijai. Kai reikia, ekstrinius ligonius iskart siuncia reikalingiems tyrimams. Tikekim, kad viskas bus gerai Patriccijai ir Kaledu proga ji gaus tik gerus tyrimu atsakymus.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robyte_ff @ 2010 11 18, 15:00)
Mane Santariskes priziuri, tiek klinikos, tiek onkologinis. Pries pora metu gavau chemo, atvaziuodavau savaitei gultis ir kabedavau 4 paras ant laseliniu (Ifosfamidas + Doxorubicinas). Mano gydytojas buvo Griskevicius. Sako,  geriausias Lietuvoj ir zinomas Europoj. Jis onkohematologas, bet dar ir retus vezius ir sarkomas priziuri. Ten as uz nieka nemokejau ne karto ir niekam nieko nedaviau. Operuoja onkologiniam,o kontrolinei tomografijai vaziuoju i klinikas. Echoskopija visada pas Trakyma, jaunas, bet jau zinomas ir labai profesionalus gydytojas. Pirkti per 5 gydymo metus teko tik viena karta medziagas operacijai, ir antibiotiku. Bet tai pasitaike tik karta, niekada uz nieka nemoku. Gal kiekviena ligonine ar skyrius savo tvarka turi g.gif


Tai jei ligoninej guli tai ir duoda pirkt nereikia, bet pas mane kita situacija, vaikas gime su hemofilija ir mes vaistus leidziamia namuose du kartus per savaite, o veliau ir tris kartus leisimes, tai mums tiek niekas neduoda.
Atsakyti
Labas visiems smile.gif.
Smagu NBA uz Jus, atsirado nors vienas daktaras kuris pagelbejo. Dabar tikesimes .kad zaizdele visiskai uzgys.
Patriccija, kartu lauksim KT, tik man ji gruodzio 2d. Galvokim apie tai maziau, bet pasimelskim, kad atsakymai butu geri.
As paskutiniu metu kartais pajuntu toki kaip kutenima gerklej, po kurio norisi pakoset. Tai ir nezinau, gal man jau kas nors plauciuose yra, o gal tai nuo sirdies. Nes ka tik buvau gydyta, ir dar iki siol kartais pajuntu sirdele. Po gydymo vis dar, begede, nepasirodziau kardiologui. Bet dabar pradejo list visokios negeros mintis i galva, tai butinai pasirodysiu jam. Jei ten bus viskas gerai- reiks pasitikrint plaucius.
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2010 11 18, 23:15)
tačiau ten yra tas prakiuręs limfmazgis pažastyje, ir kol jis neužgis-niekas man ten nieko nestatys, o kad jis užgis, tai beveik nėra vilčių, be to gali dar labiau pradėti tinti ranka...

Tikrai negalvok kad neužgis, internete mačiau nuotraukų su labai negražiomis onko žaizdomis, ir jos užgijo, tik reikia kantrybės ir nebijot. Sunkai gyjančios bet tikrai užgyja. Reikia laiko, neužgyja per savaitę, karts reik mėnesiais pavargti, bet užgyja tikrai.
Atsakyti