Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

Labas visoms. Skaitau, bet nerašau. Baigėsi batareikės, turbūt. Nesinori jų pasikrauti iš jūsų. Negražu būtų...

Šiandien sužinojau šį tą naujo. Ko neteko girdėti ar perskaityti. Kadangi tame yra kažko paguodžiančio, pasipasakosiu. Visiškai netikėtai labai artimam žmogui atrado gimdos kaklelio vėžį. Iš pirmo žvilgsnio, tarp 0-1 stadijų, o kiek patyrus... nuvaręs juodai, bet ne į kitus organus, o į limfmazgius. Anot gydytojo - užleistas atvejis. Betgi o tačiau, pasirodo, kad nekurie augliai bevelija keliauti ir ilgokai užsibūti tik limfmazgiuose. O su šiais lengviau tvarkytis. Mūsų kaimynas jau 10 metų tvarkosi. Tame ir naujiena, kad 3 stadija - dar ne vakaras.

Atsakyti
vi_, kad 3 stadija dar ne vakaras, tai tikra tiesa. Man nustatyta labai reta agresyvi sarkoma, kurios prognoze visiskai neaiski, stadija 3. Statistiskai zmones nuo diagnozes gyvena labai neilgai. Labai mazas procentas isgyvena 5 metus. As jau sestus varau ir nieko. Pasigydau ir toliau keliauju gyvenimo keliu:).

Visom bijanciom noriu priminti, kad daugeli vezio formu laiku pastebejus galima labai sekmingai isgydyti. Aisku, chemoterapija ar operacija gasdina, nera lengva viska istverti, bet juk viskas praeina. Svarbiausia - rezultatas.

Vezys dar ne mirties nuosprendis, nepamirskite sito!

Atsakyti
QUOTE(Kitokia28 @ 2010 12 10, 00:35)
Aciu labai wub.gif ,man grizus dukryte isbuciavo mane,taip per sirdi dave,be galo ja myliu,noriu matyti ja uzaugusiu,susilaukti anuku....
Niekada nemaniau,kad imanoma isverkti tiek ,7h.be perstojo,is kur tiek asaru pas zmogu...
Jusu tema visada paskaitydavau,nemaniau,kad teks man jungtis prie jusu.....
Stiprybes jums visoms,dabar suprantu,ka jus isgyvenate...
Perskaiciau daug straipsniu internete,apziurejau dar savo foto to darinio,dabar laukiu tik vieno,kad nustatytu stadija...
Sakykit,ar bet kokiu atveju,net jei pirma stadija,yra taikoma chemoterapija?


Kitokia28 as tave labai suprantu, kadangi pries metus pati patyriau toki kosmara. Svarbiausia nusiramink, pavartok raminanciu vaistu. Mes visada esam linke piesti pacius baisiausius vaizdus, o paskui paaiskeja, kad nera jau taip blogai. Man diagnozavo tarp pirmos ir nulines stadijos. Tai paaiskejo tik po operacijos. Bat man is karto ir echoskopo gydytoja ir onkochirurgas po apziuros pasake, kad bus piktybinis. Dare tik adatine biopsija gal kokius 3 kartus, bet rode tik atipines lasteles. Siuo metu gydo zolodeksu ir anastrozoliu. Ir spinduliavo. Chemijos neskyre.
As tave labai suprantu, nes pries operacija savaite tik verkiau, nepajegiau net i darba eiti. Bet noriu tau pasakyti, kad kokia bebutu diagnoze, tai ne nuosprendis. Labai noreciau tau kuo nors padeti. As labai suprantu ir linkiu stiprybes.Viskas bus gerai. Viskas bus GERAI.
Atsakyti
QUOTE(ausriux1 @ 2010 12 10, 11:57)
Kitokia28 as tave labai suprantu, kadangi pries metus pati patyriau toki kosmara. Svarbiausia nusiramink, pavartok raminanciu vaistu. Mes visada esam linke piesti pacius baisiausius vaizdus, o paskui paaiskeja, kad nera jau taip blogai. Man diagnozavo tarp pirmos ir nulines stadijos. Tai paaiskejo tik po operacijos. Bat man is karto ir echoskopo gydytoja ir onkochirurgas po apziuros pasake, kad bus piktybinis. Dare tik adatine biopsija gal kokius 3 kartus, bet rode tik atipines lasteles. Siuo metu gydo zolodeksu ir anastrozoliu. Ir spinduliavo. Chemijos neskyre.
As tave labai suprantu, nes pries operacija savaite tik verkiau, nepajegiau net i darba eiti. Bet noriu tau pasakyti, kad kokia bebutu diagnoze, tai ne nuosprendis. Labai noreciau tau kuo nors padeti. As labai suprantu ir linkiu stiprybes.Viskas bus gerai. Viskas bus GERAI.

As tik nesuprantu vieno,kam daro ta adatine biospija,jeigu ji daznai buna netikslinga,darytu tada is karto stulpeline unsure.gif .
Pirmadieni einu pas Boguseviciu,tikiuosi,kad jis man pasakys is foto,ar auglys piktybinis.O siandien laukia biopsija,dieve,kaip as bijau verysad.gif .
Skaitau skaitau ir darosi dar baisiau,jei viena augli isoperuos,tai gali buti dar ir kitu,pasislepusiu,tada vis tiek reikalinga chemoterapija....man jau kyla mintys nieko nedaryti,nieko nezinoti ir gyventi,kiek galesiu gyventi....
Atsakyti
QUOTE(vietine1986 @ 2010 12 08, 23:40)
jei jau yra jie persodinti  tik yra jie prie atmetimo tai sake daktarai kad reiks dar dapildyti tu kaulu ciulpu blush2.gif kazi kaip tokiu atveju g.gif


antras persodinimas, gal jis neaiškiai išsireiškė, ar nenorėjo gąsdint, bet per 8 metus pirmą kart girdžiu papildymas, žinau, kad esant mielominei ligai daro kaulų čiulpų transplantacijas viena po kitos, kol pasiekia remisija, bet keik bendravau su tais ligoniais procedūra ta pati: chemija, persodinimas g.gif

o persodino savus, ar donoro?
Atsakyti
QUOTE(Kitokia28 @ 2010 12 10, 13:28)
As tik nesuprantu vieno,kam daro ta adatine biospija,jeigu ji daznai buna netikslinga,darytu tada is karto stulpeline unsure.gif .
Pirmadieni einu pas Boguseviciu,tikiuosi,kad jis man pasakys is foto,ar auglys piktybinis.O siandien laukia biopsija,dieve,kaip as bijau verysad.gif .
Skaitau skaitau ir darosi dar baisiau,jei viena augli isoperuos,tai gali buti dar ir kitu,pasislepusiu,tada vis tiek reikalinga chemoterapija....man jau kyla mintys  nieko nedaryti,nieko nezinoti ir gyventi,kiek galesiu gyventi....

Niu, niu kas vel per nuotaikos mirksiukas.gif dar kol kas diagnoze nepatvirtinta, o gal apsiriko mirksiukas.gif o jei ir patvirtintu ziurek i gydyma kaip i darba, nueina atlieki, iseini, gyveni toliai iki sekancios proceduros 4u.gif O tavo atlyginimas siame darbe, dukryte tures sveika mamyte, o tu galesi dziaugtis auginant dukryte o paskui ir anukus mirksiukas.gif
Pries operacija jei reiktu prasyk krutu magnetinio rezonanso, Bogusevicius nemokamai gali ji skirti mirksiukas.gif O is pradziu sulauk biopsijos rezultatu, tada jau lengviau ka patarti bus 4u.gif Sekme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 12 10, 17:01)
Niu, niu kas vel per nuotaikos mirksiukas.gif  dar kol kas diagnoze nepatvirtinta, o gal apsiriko  mirksiukas.gif  o jei ir patvirtintu ziurek i gydyma kaip i darba, nueina atlieki, iseini, gyveni toliai iki sekancios proceduros 4u.gif O tavo atlyginimas siame darbe, dukryte tures sveika mamyte, o tu galesi dziaugtis auginant dukryte o paskui ir  anukus mirksiukas.gif
Pries operacija jei reiktu prasyk krutu magnetinio rezonanso, Bogusevicius nemokamai gali ji skirti mirksiukas.gif O is pradziu sulauk biopsijos rezultatu, tada jau lengviau ka patarti bus 4u.gif Sekme 4u.gif

Taip ir darysiu,po biospijos magnetinis rezonansas,nes neaisku,ar aptiko visus auglius,juk tiek cistu pas mane,neaisku ar ten tikrai jos unsure.gif .Jus turbut isivaizduojat visos,kokia baime yra isgirsti-jums vezys....ta akimirka gyvenimas sustos...
Samta,o jums pasake kokio dydzio auglys buvo?
Kaip as dziaugiuosi,kad papulsiu pas Boguseviciu,vat taip netycia mane pas ji uzregistravo....
Atsakyti
Kitokia28, tikrai nera ko tau nusiminti, reikia dziaugtis, jei ten kas ir butu,kad anksti pastebejo gydytojai, o gal bus kaip rasu lankai, paprasciausias nepiktybinis darinelis. Kitoms atranda tik tada, kai jau pazastyje isdideja limfmazgiai ar net ranka ima streikuoti, kartais net jau sutinsta, kai jau buna sutrikdytas limfos tekejimas.
Del gydymo, jei jo reiketu, tai jei pacioje pradzioje sugautas bus, gali net chemoterapijos neskirti, tik spindulini gydyma. Mane operavo 2002-01-08. Pirmojo gydymo metu gavau tik spinduliavima. Laikykis ir negalvok, kad tau bus blogai.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif Kitokia28 ,pasiskaityk robytes_ff zodzius,juose pasakyta pati didziausia tiesa apie liga,vezys,dar ne mirties nuosprendis...susiimk i rankas ir lauk atsakymo,stiprybes tau 4u.gif .

Na o as vakar dariausi kaulu tyrima,atsakymas bus po savaites.Jau antras menuo geriu Femara ,labai gelia sanarius.Tiesa gydytoja taip ir sake,kad taip bus,tik mastau,jei ilgai taip bus ,ar begalesiu tai iskesti?juk teks vaistukus penketa meteliu gerti. Ir nuovargi jauciu,rodos kekvienas raumenelis virpa is silpnumo.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 12 10, 19:08)
Kitokia28, tikrai nera ko tau nusiminti, reikia dziaugtis, jei ten kas ir butu,kad anksti pastebejo gydytojai, o gal bus kaip rasu lankai, paprasciausias nepiktybinis darinelis. Kitoms atranda tik tada, kai jau pazastyje isdideja limfmazgiai ar net ranka ima streikuoti, kartais net jau sutinsta, kai jau buna sutrikdytas limfos tekejimas.
Del gydymo, jei jo reiketu, tai jei pacioje pradzioje sugautas bus, gali net chemoterapijos neskirti, tik spindulini gydyma. Mane operavo 2002-01-08. Pirmojo gydymo metu gavau tik spinduliavima. Laikykis ir negalvok, kad tau bus blogai.

Ka tik is gydytojo....supratau,kad dar yra geru gydytoju,tokiu zmogisku,kuries rupi tavo sveikata...biopsijos nedare,bet taip viska isaiskino,sake,jei pasitvirtins vezys,tai pacioje anksciausioje stadijoje....turetu tas guosti ar ne,bet manes tai neguodzia,bijau sito zodzio,bijau sitos ligos....
Dave asmeninius kontaktus geru gydytoju ir patare darytis biopsija klinikose su geresniu aparatu,o nebadytis su adatine biospija.
Dabar belieka laukti pirmadienio.Padare vel echoskopija,rado neviena darinuka,kurie jam nepatiko,tiek visko rado,kad nenoriu net galvoti apie tai.
Aciu visoms palaikancioms mane wub.gif .Sveikatos ir jums,mergaites 4u.gif .
O nuo spinduliavimo vis tiek isslinko plaukuciai?
Papildyta:
QUOTE(carvel @ 2010 12 10, 19:58)
Labas mergaites 4u.gif Kitokia28 ,pasiskaityk robytes_ff zodzius,juose pasakyta pati didziausia tiesa apie liga,vezys,dar ne mirties nuosprendis...susiimk i rankas ir lauk atsakymo,stiprybes tau 4u.gif .


Dekui labai,tik is kur semti tos stiprybes,kai pagalvoji,kiek mes zmones turim iskesti ir kokia brani ta sveikata.....
Atsakyti

Dekui labai,tik is kur semti tos stiprybes,kai pagalvoji,kiek mes zmones turim iskesti ir kokia brani ta sveikata.....
[/quote]


Stiprybes suteiks Tavo dukryte,del jos turi buti stipri,del savo artimuju.
Atsakyti
Man biopsijos metu irgi nieko blogo nesurado. Spindulinis gydymas visiskai nejuntamas, t.y. be šalutinio poveikio man praejo. Plaukuciai tik pažastyje išslenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 10 gruodžio 2010 - 20:27