Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(grange @ 2010 09 24, 08:29)
taigi užsiblokuok, ir nieko nematysi.
man nerodo nieko aplink, nes blokavau reklamas Moziloj, ir viskas, ramybė. ir tikrai forumas greičiau pradėjo atsidarinėt, nei kad buvo...
kartais kai netyčia atsidarau per IE tai net nustembu pamačius kiek jų ten daug aplink rodo  doh.gif

http://mantas.malciu...mas-su-firefox/

va čia, pasiskaityk, dariau viską pagal tai (nu aišku, jei naudojies mozila)



Ačiū labai už nuorodą, super suveikė kuo puikiausiai smile.gif toks gėris kai nėra jokių reklamų! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 05 29, 22:43)
Kurioj naršyklėj čia taip reklamų blokavimas neveikia?  g.gif



Explorer. instaliavau, veike, o po to nebeveike.
tai google chrome tada isidejau, paziuresiu kaip bus
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 05 29, 22:01)
na ir kiek as cia pabuvau be reklamos? nerealiai siutina, net nesinori cia but  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

man irgi kazkodel tos reklamos neissijungia, be to as kompuose zalia blush2.gif bet Sciogolevaite taip ziauriai uzkniso kiekvienam SM psl,kad jau nebesinori i foruma eit doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Na ir man kantrybė vieną kartą baigėsi,tai šiandien užblokinau reklamas,žiūresim ar ilgam. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip fainai,kad užmačiau tokią temą ax.gif nes tos reklamos tikrai jau nervina, tai va čia kur buvo nuoroda kaip atsisiusti adblock exploeriui, tai man kažkaip nesigavo doh.gif tai tada pasigooglinau ir kitokį adblockerį susiinstaliavau ir nebėra jokių reklamų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kaip nervuoja reklamos, tiesiog negaliu, ypač BITES reklama su Ščegolovaitės veidu... Tikrai net nesinori skaityti SM
Atsakyti
QUOTE(Dianele100 @ 2012 05 30, 13:01)
Sveikos,
Kaip nervuoja reklamos, tiesiog negaliu, ypač BITES reklama su Ščegolovaitės veidu... Tikrai net nesinori skaityti SM

Tai užblokuokite reklamas,ir nebelįs Ščiogolovaitė pas jus... bigsmile.gif
Atsakyti
Adblockeris veikė apie mėnesį, dabar vėl tas pats... Pykina jau nuo reklamų... Ką dar išbandyt?
Atsakyti
QUOTE(rokute @ 2012 05 30, 12:20)
Kaip fainai,kad užmačiau tokią temą ax.gif  nes tos reklamos tikrai jau nervina, tai va čia kur buvo nuoroda kaip atsisiusti adblock exploeriui, tai man kažkaip nesigavo doh.gif tai tada pasigooglinau ir kitokį adblockerį susiinstaliavau ir nebėra jokių reklamų thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


būk draugas, papasakok nuosekliai, kaip tai padaryti.
ačiūūūū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zibba @ 2012 05 23, 11:06)
na nesigauna man
istalevau kompa perkroviau ir kur ten ka toliau spausti kur ieskoti tu mygtuku nesuprantu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
kur cia tas Adblock plus mygtukas:
,,Užsidedame Adblock plus mygtuką „Naršymo juostą“
,,Paspaudžiame papildinio mygtuką"


cia toms, kas naudojasi Firefox. o jei pas mane Exploreris, ka daryti???? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 05 30, 14:29)
Tai užblokuokite reklamas,ir nebelįs Ščiogolovaitė pas jus... bigsmile.gif



Atsisiunčiau Adblock, nu super smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sisi @ 2012 05 30, 14:34)
Adblockeris veikė apie mėnesį, dabar vėl tas pats... Pykina jau nuo reklamų... Ką dar išbandyt?



O antra karto jo nebus galima atsisiusti?
Atsakyti
ka tik atsisiunciau adblokeri. jau desimt minuciu skaitau SM ir dar ne karto nemaciau Sciogolevaites thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

nezinancioms, kaip tai padaryti, papasakosiu, ka dariau as. Atsidariau google.lt ir paieskos langelyje ivedziau adblocker. Tada pasirinkau toki puslapi, kuriame blokuojamos reklamos Exploreryje (nes juo naudojuosi) ir paleidau. Spaudziau kur prase Download .. next install...run ir t.t. ir viskas
valiooooooo biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
nebera Sciogolevaites
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2012 05 30, 13:34)
Adblockeris veikė apie mėnesį, dabar vėl tas pats... Pykina jau nuo reklamų... Ką dar išbandyt?

Jis visiškai blokuoja reklamas vieną mėnesį, paskui tik 200 reklamų per dieną.
Atsakyti