Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(KOBRAA @ 2012 05 30, 13:13)
ka tik atsisiunciau adblokeri. jau desimt minuciu skaitau SM ir dar ne karto nemaciau Sciogolevaites  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nezinancioms, kaip tai padaryti, papasakosiu, ka dariau as. Atsidariau google.lt ir paieskos langelyje ivedziau adblocker. Tada pasirinkau toki puslapi, kuriame blokuojamos reklamos Exploreryje (nes juo naudojuosi) ir paleidau. Spaudziau kur prase Download .. next install...run ir t.t. ir viskas
valiooooooo biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif
nebera Sciogolevaites


Na va gavosi mirksiukas.gif daug smagiau dabar SM skaitinėti thumbup.gif o ir kitur nebėra reklamos thumbup.gif pvz.facebooke biggrin.gif
Atsakyti
o kaip jas uzblokuoti mac kompiuteriui?naudojam Safari..
Atsakyti
Nu bet reikia sveiko proto tureti...Pinigai svarbu, bet per ta sciogolevaite neimanoma nieko perskaityti forume, kas kelias sekundes islenda...nu blink.gif , uzkniso...
Atsakyti
QUOTE(rokute @ 2012 05 30, 14:44)
Na va gavosi mirksiukas.gif  daug smagiau dabar SM skaitinėti thumbup.gif  o ir kitur nebėra reklamos thumbup.gif pvz.facebooke biggrin.gif


tikrai labai gerai
dar karta ilindau i sita tema, negaliu atsidziaugti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2012 05 30, 13:27)
Jis visiškai blokuoja reklamas vieną mėnesį, paskui tik 200 reklamų per dieną.



cia turbut koks 10 minuciu supermamoje gaunasi cray.gif

o perinstaliuot galima? ar atpazista IP?



i sciogoliovaite nebegaliu nei ziuret, nei jos girdet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 31 gegužės 2012 - 14:14
QUOTE(Sisi @ 2012 05 30, 13:34)
Adblockeris veikė apie mėnesį, dabar vėl tas pats... Pykina jau nuo reklamų... Ką dar išbandyt?



QUOTE(Aga @ 2012 05 30, 14:27)
Jis visiškai blokuoja reklamas vieną mėnesį, paskui tik 200 reklamų per dieną.


g.gif tai matyt aš patekau tarp išskirtinių,nes blokuoja visas reklamas jau nežinau kiek laiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Komilfo*: 31 gegužės 2012 - 14:43
Ščiogolevaitė užkniso juodai. Vakar padariau bandymą - spaudžiau F5. Tai ta mymra iššoka lygiai kas antrą kartą!!! Pelę paspaudi, gerai, pelę paspaudi, Ščiogolevaitę išjungi, blekberį išjungi.

O dar galvojau tą Blackberry pirkt!!! Tokia situacija, ateina gimtadienis, telefono reikia. Ir dar svarsčiau, kad noriu Blackberry.
Viskas!!!
Nebenoriu!!!
Man jis JAU nusibodo!!!
Man jis asocijuojasi su nesvietiškai įkyria boba be jokio saiko jausmo!!!
Paimsiu ką nors su androidu biggrin.gif

Galit dabar išjungt biggrin.gif


Ne nu, paspaudžiau - atsakyti, spėkit, kas vėl man grūda tą savo nelaimę ir dantim kalena?! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 gegužės 2012 - 17:52
Bent praneštų, iki kada tos Bitės reklamos. Galima būtų tiek laiko nuo forumo pailsėt, vis viena forumu normaliai naudotis neina.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 31, 23:02)
Bent praneštų, iki kada tos Bitės reklamos. Galima būtų tiek laiko nuo forumo pailsėt, vis viena forumu normaliai naudotis neina.

o vietoj to,kad dejuotumėt,negalit parsisiųsti blokuojančios programos g.gif
Atsakyti
patikek, kol susitvarkiau reklamu blokavima, privargau ne mazai. ir dar neaisku kaip ilgam blokuos man jas
Atsakyti
Jau tikrai persistengė Bitė šįkart, tikrą antireklamą ir savo įmonei ir reklamos veidui pasidarė, dar purto telefą vedma išlindus wacko.gif
Atsakyti
Gal kas netyčia žinot, kaip planšetiniame jas užblokuot? Piršto palietimu šitas absurdiškas reklamas uždaryt - misija neįmanoma doh.gif

Kyla nenumaldomas nors vyro Blackberrį mest per langą schmoll.gif

P.S.: Atleisti visą marketingo skyrių už tokią reklaminę strategiją reiktų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 01 birželio 2012 - 10:01