Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(Zometa @ 2012 09 13, 05:14)
Visiškai pritariu. Įdomiausia, kad SM atstovai nepareiškia jokios savo nuomonės.Manau, kad jiems, tokio populiaraus portalo, atstovams turėtų būti gėda, dėl tokios nepagarbos savo nariams. Juk ne šiaip sau čia reklamos tiek prideda, o žinant , kiek daug žmonių čia apsilanko. Pinigus tai jie gražius ima, bet pagarbos savo nariams tai nerodo. Na ka, pinigai užtemdė jiems akis...



BUTENT, KAIP PANOS NORI KAZKA PAREKOMENDUOT, TAI NEGALIMA, O KAI SUPERMAMA REKLAMUOJA VISA MESLA IS EILES. NERVAI NELAIKO SU TOM SUKNISTOM REKLAMOM! PASIPIKTINUS JAU SIANDIEN doh.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 11 21, 01:29)
BUTENT, KAIP PANOS NORI KAZKA PAREKOMENDUOT, TAI NEGALIMA, O KAI SUPERMAMA REKLAMUOJA VISA MESLA IS EILES. NERVAI NELAIKO SU TOM SUKNISTOM REKLAMOM! PASIPIKTINUS JAU SIANDIEN doh.gif

Pirma, yra galimybė blokuoti reklamas.
Antra, neperdėkit - rekomenduoti niekada nebuvo draudžiama! Tačiau jei reklama pateikiama neva kaip rekomendacija, tada kita kalba. Bet tema ne apie tai.
Trečia, nešaukit - rašydama Caps Lock-ą išjunkit.
Atsakyti
Nesuprantu doh.gif vakar iššoko kažkokia lentelė, nei iš šio nei iš to - automatiškai, ir nuo tos lentelės pasirodymo vėl visas reklaminis šlamštas įsijungė g.gif

Firefox naudojuosi.

Arba aš nebeprisimenu kaip išjungti tas reklamas, ar man čia kažkas nesigauna unsure.gif FB Timeline tai išjungiau, turėtų ir iššokantys langai dingti, nes varneles susidėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2012 11 23, 10:27)
  FB Timeline tai išjungiau

Kaip suprasti Timeline isjungiau? g.gif
Atsakyti
Apie Facebook kalbu


Na ne vien SM'o spam'as nervina mirksiukas.gif Jei jau šiukšlina, tai šiukšlina visur.
Yra elementarus dienraštis internete lrytas.lt su milijonu iššokančių reklamų doh.gif ir t.t.

Nesuprantu, kaip čia man viskas susijungė. O dar darbinis kompiuteris unsure.gif



Nu va, tik pasiguosk - ir susitvarkė viskas 4u.gif clap.gif

Visai kitas reikalas dabar, nes su tom reklamom kaip su vėjo malūnais kovot doh.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _alba: 23 lapkričio 2012 - 10:45
QUOTE(_alba @ 2012 11 23, 10:43)
Apie Facebook kalbu

Suprantu, kad apie FB. Jame reklamas isejo isjungti ar timeline panaikinti?
Atsakyti
Timeline padaryti, kad nerodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2012 11 23, 12:32)
Timeline padaryti, kad nerodytu  mirksiukas.gif

Na tuomet pasidalinkite kaip taip padaryti, manau, daug butu aktualu.
O kada tada rodo? Ankstesne siena?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2012 11 23, 13:37)
Na tuomet pasidalinkite kaip taip padaryti, manau, daug butu aktualu.
O kada tada rodo? Ankstesne siena?

Taip, tada rodo sena FB varianta mirksiukas.gif

Kiek žinau Exploreris ir taip TimeLine nepalaiko, todėl čia aktualu tik Firefox (dar berods Chrome naršyklėmis besinaudojantiems), nors mano žinios jau gal pasenusios, nes aš tą nesąmonę iš FB pasinaikinau (tiksliau pasidariau, kad man nerodytų, o būtų ankstesnis FB vaizdas) dar prieš naujus metus, kaip ten kažkas buvo atsiuntęs man išbandykite naująją ir patogesnę FB išvaizdą - Timeline doh.gif Aišku išbandžiau laugh.gif doh.gif blush2.gif O vėliau teko naikinti...
Reikia įsidiegti timeline remove'rį kad ir per čia ir tada jau sekti tuos nurodymus (ten kažkur reikia varnas uždėti, ar ką paspausti ir perkrauti naršyklę).

Dar: pas mane lietuviskas meniu: Priemonės -> Priedai -> Plėtiniai ir ten TimeLine Remove.com turi būti įjungtas (TimeLineRemove.com disable the new FB timeline).

Nežinau ar abiejų variantų reikia, bet man vakar kažkaip įdomiai kai iššoko tos visos reklamos puslapiuose, tai ir TimeLine pradėjo rodyti. Plėtinio nebereikėjo iš naujo diegtis, tik įjungiau timeline nepalaikymą.

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2012 11 23, 14:11)
Taip, tada rodo sena FB varianta  mirksiukas.gif

Tvarka! Aciu! thumbup.gif
Atsakyti
nezinau kiek gali listi i akis senai bankrutavusio banko SNORAS lizingo reklama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2013 03 13, 09:38)
nezinau kiek gali listi i akis senai bankrutavusio banko SNORAS lizingo reklama  doh.gif


SNORO lizingas nėra bankrutavęs laugh.gif
todėl ir lenda į akis hihihi.gif
Atsakyti