Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

Reklamos jau pradeda trukdyti gun_bandana.gif Šiandien pasirodžiusi per visą ekrano vidurį Audimo reklama reikalauja geros "paieškos", kaip ją nuimti.Gal jau tuos nuėmimo kryželius raudonai žymėkit?
Atsakyti
QUOTE(taipgis @ 2013 03 15, 15:51)
Reklamos jau pradeda trukdyti  gun_bandana.gif Šiandien pasirodžiusi per visą ekrano vidurį Audimo reklama reikalauja geros "paieškos", kaip ją nuimti.Gal jau tuos nuėmimo kryželius raudonai žymėkit?

taigi pasidarykite, kad nerodytų jokių reklamų mirksiukas.gif

aš seniai susitvarkiusi su tuo (Adblock Plus ir Flashblock) - jokių reklamų nematau nei SM, nei Lryto psl. ar dar kur, kur net nebuvo įmanoma atsidaryti, vien reklamos per visą langą 4u.gif
Atsakyti
Padekite plansetiniui su android issijungti reklamas doh.gif

aciu susitvarkiau thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Komilfo*: 15 kovo 2013 - 21:02
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 03 15, 21:37)
Padekite plansetiniui su android issijungti reklamas doh.gif

aciu susitvarkiau  thumbup.gif


Kaip?
Atsakyti
Tiksliai, kaip? Nes SM skaityt telefonu yra tragiska nelaime, jei bogu tuoj isdurnesiu doh.gif Visi normalus tinklapiai turi versijas telefonui, tik SM ne... Bet naudot neimanoma - buna, kad reklama uzstoja absoliuciai visa vaizda! Arba knopke "atsakyti", o pacios reklamos isjungti neina. Issikalinejimas kazkoks...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 03 31, 20:40)
Tiksliai, kaip? Nes SM skaityt telefonu yra tragiska nelaime, jei bogu tuoj isdurnesiu doh.gif Visi normalus tinklapiai turi versijas telefonui, tik SM ne... Bet naudot neimanoma - buna, kad reklama uzstoja absoliuciai visa vaizda! Arba knopke "atsakyti", o pacios reklamos isjungti neina. Issikalinejimas kazkoks...



Man kolegė pakuždėjo,o aš pakuždėsiu Jums 4u.gif

http://adblockplus.org/en/android
Atsakyti
Reikėtų kažkam atkreipti dėmesį į SM tinlalapyje iššokiančias reklamas g.gif Manau kad ryškiai su jomis perdėta, nebeįmanoma naudotis puslapiu... Vienas po kito lenda reklaminiai langai ir žiauriai trukdo (čia švelniai tariant) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2013 06 21, 21:14)
Reikėtų kažkam atkreipti dėmesį į SM tinlalapyje iššokiančias reklamas g.gif Manau kad ryškiai su jomis perdėta, nebeįmanoma naudotis puslapiu... Vienas po kito lenda reklaminiai langai ir žiauriai trukdo (čia švelniai tariant) g.gif

isimeskit adblock ir ne vienos reklamos nematysite
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 06 21, 23:20)
isimeskit adblock ir ne vienos reklamos nematysite


Ačiū 4u.gif Parašiau jums, nes reik pagalbos kaip tai padaryti doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 06 21, 23:20)
isimeskit adblock ir ne vienos reklamos nematysite


Sveikos merginos,

Gal patarsite kur gauti adblock Windowsam's 7 ? Kad nematyčiau išlendančių reklamų. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2013 06 29, 13:44)
Sveikos merginos,

Gal patarsite kur gauti adblock Windowsam's 7 ? Kad nematyčiau išlendančių reklamų. Ačiū 4u.gif

Mane ir domina.. su tom reklamom jau čia toks bardakas, kelinta diena neimanoma puslapio isijungt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Allegria @ 2013 06 29, 22:21)
Mane ir domina.. su tom reklamom jau čia toks bardakas, kelinta diena neimanoma puslapio isijungt..  doh.gif


Aš tai esu nerealiai pasipiktinusi tokiu reklamų brukimu bash.gif Nei vienam web'e tiek nemačiau g.gif Ir niekas nereaguoja į narių nuomonę... Tai kas bus toliau? Būsime priversti išsiregistruoti iš SM?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylim@: 29 birželio 2013 - 23:06