Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(taukskalyte* @ 2014 04 02, 11:50)
Bet tikrai, tokio dydžio Akropolio reklama su papuga islenda,kad nei skaityti, nei rašyti neįmanoma  doh.gif  doh.gif  doh.gif



ir Omnitel reklama is kairiojo sono ir is apacios nuolat lenda doh.gif taip neapkenciu tos kvailos rysio bendroves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isrinktoji @ 2014 04 02, 15:16)
ir Omnitel reklama is kairiojo sono ir is apacios nuolat lenda doh.gif  taip neapkenciu tos kvailos rysio bendroves doh.gif

Naudikit google chrome, susiinstaliuokite addblock ir bedos baigtos.
Atsakyti
Reklamos tikrai nenormaliai per daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dute.handmade @ 2014 04 06, 11:51)
Reklamos tikrai nenormaliai per daug  doh.gif

Ir juokingiausia, kad efektas greičiau atvirkštinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2014 04 06, 13:42)
Ir juokingiausia, kad efektas greičiau atvirkštinis  biggrin.gif

Koks? Aš tai stengiuosi kuo mažiau lįsti, nes tikrai trukdo, ačiū, kad nors dar atskirais langais neiššoka, bet vien dėl perkrautos reklamos geriau jau kiti forumai - kažkaip užkniso. Vietoj reklamos aš paprastai ieškau raudono kryžiuko principu kuo greičiau nuspausti -priimu kaip šaudom gaudom žaidimą. Įdomu, čia taip tik man, ar kiti dar spėja kažką perskaityti??? Nebent koks ten kadras pasąmonėje padės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2014 04 02, 14:31)
Naudikit google chrome, susiinstaliuokite addblock ir bedos baigtos.

O kaip susiinstaliuoti addblock? Cia i nustatymus eiti, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 04 17, 12:54)
O kaip susiinstaliuoti addblock? Cia i nustatymus eiti, ar kaip?

https://chrome.googl...ddilifddb?hl=lt
Ten dešiniam kampe kur parašyta nemokamai paspauskit ir atsisiųs
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 04 17, 13:00)
https://chrome.googl...ddilifddb?hl=lt
Ten dešiniam kampe kur parašyta nemokamai paspauskit ir atsisiųs

dekui, bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2014 04 17, 11:38)
Koks? Aš tai stengiuosi kuo mažiau lįsti, nes tikrai trukdo, ačiū, kad nors dar atskirais langais neiššoka, bet vien dėl perkrautos reklamos geriau jau kiti forumai - kažkaip užkniso. Vietoj reklamos aš paprastai ieškau raudono kryžiuko principu kuo greičiau nuspausti -priimu kaip šaudom gaudom žaidimą. Įdomu, čia taip tik man, ar kiti dar spėja kažką perskaityti??? Nebent koks ten kadras pasąmonėje padės smile.gif

nematau nei vienos reklamos ir tik AdBlock dėka,net matau,kad užblokavo 12 reklamų doh.gif
Atsakyti
mane irgi jau nervuoja tos reklamos
Atsakyti
merginos kiek galima,tema vadinasi:Kaip išjungti reklamas? ir daug nurodymų kaip tai padaryti thumbup.gif
į mūsų dejavimus kaip nervuoja, kiek daug reklamos ir ttt nieks nekreips dėmesio,nes čia uždarbis duonai ir sviestui mirksiukas.gif
įveskit į google AdBlock - porą minučių ir jokių reklamų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2014 04 17, 11:38)
Koks? Aš tai stengiuosi kuo mažiau lįsti, nes tikrai trukdo, ačiū, kad nors dar atskirais langais neiššoka, bet vien dėl perkrautos reklamos geriau jau kiti forumai - kažkaip užkniso. Vietoj reklamos aš paprastai ieškau raudono kryžiuko principu kuo greičiau nuspausti -priimu kaip šaudom gaudom žaidimą. Įdomu, čia taip tik man, ar kiti dar spėja kažką perskaityti??? Nebent koks ten kadras pasąmonėje padės smile.gif

Pikčiausia, kad tas žaidimas "šaudom-gaudom" yra nesąžiningas. Spaudi kryžiuką išjungti, o reklama kaip tik atsidaro. Tikrai, tas reklamos poveikis atvirkštinis, kaip tik atgraso
Atsakyti