Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(*MONAMI* @ 2014 04 27, 09:00)
merginos kiek galima,tema vadinasi:Kaip išjungti reklamas? ir daug nurodymų kaip tai padaryti  thumbup.gif
į mūsų dejavimus kaip nervuoja, kiek daug reklamos ir ttt nieks nekreips dėmesio,nes čia uždarbis duonai ir sviestui  mirksiukas.gif
įveskit į google AdBlock - porą minučių ir jokių reklamų  thumbup.gif


Tai gal sukurti naują temą-apklausą, kur protestuosime?
Aš, pvz., nenoriu užsiblokuoti visų reklamų absoliučiai visame internete. Bet SM - tai jau visiškas apnaglėjimas. Negi nesuvokia savininkai, kad taip ne didina, o mažina svetainės populiarumą. Tik pasijungiu - ir pasijaučiu kaip kokių "blusų" užpulta. Kad prieit prie norimos informacijos turiu atsiginti nuo iš visų kampų lendančių parazitų.
Jei dabar paprašytu kas nors pavardint, kas buvo rodoma tose parazitinėse reklamose - užmušk nepasakyčiau. Tai tokia iš jų ir nauda.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 05 15, 19:09)
Tai gal sukurti naują temą-apklausą, kur protestuosime?
Aš, pvz., nenoriu užsiblokuoti visų reklamų absoliučiai visame internete. Bet SM - tai jau visiškas apnaglėjimas. Negi nesuvokia savininkai, kad taip ne didina, o mažina svetainės populiarumą. Tik pasijungiu - ir pasijaučiu kaip kokių "blusų" užpulta. Kad prieit prie norimos informacijos turiu atsiginti nuo iš visų kampų lendančių parazitų.
Jei dabar paprašytu kas nors pavardint, kas buvo rodoma tose parazitinėse reklamose - užmušk nepasakyčiau. Tai tokia iš jų ir nauda.

o aš tik SM ir užblokavusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 05 15, 18:09)
Tai gal sukurti naują temą-apklausą, kur protestuosime?
Aš, pvz., nenoriu užsiblokuoti visų reklamų absoliučiai visame internete. Bet SM - tai jau visiškas apnaglėjimas. Negi nesuvokia savininkai, kad taip ne didina, o mažina svetainės populiarumą. Tik pasijungiu - ir pasijaučiu kaip kokių "blusų" užpulta. Kad prieit prie norimos informacijos turiu atsiginti nuo iš visų kampų lendančių parazitų.
Jei dabar paprašytu kas nors pavardint, kas buvo rodoma tose parazitinėse reklamose - užmušk nepasakyčiau. Tai tokia iš jų ir nauda.

Adblock labai lengva atjungt ir vėl įjungt, įtariu net nebandėt rolleyes.gif
Jeigu nenorit atsijungt reklamų visam internete, tai tiesiog pause adblock ir tiek tos bėdos
user posted image

ir šiaip.. pilna patarimų, kaip atjungt reklamas, bet ne, žiūriu daug kas ateina ir skundžias, kaip reklamos užkniso, tai gal vertėtų nors paskutinį puslapį perskaityt?
Atsakyti
palikite, palikite tema!!!
vel uzpuole mane tos reklamos, kitur nerasciau atsakymo, aciu miauksiuss, vel instaliuociau ...
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 05 15, 22:49)
Adblock labai lengva atjungt ir vėl įjungt, įtariu net nebandėt  rolleyes.gif
Jeigu nenorit atsijungt reklamų visam internete, tai tiesiog pause adblock ir tiek tos bėdos
user posted image

ir šiaip.. pilna patarimų, kaip atjungt reklamas, bet ne, žiūriu daug kas ateina ir skundžias, kaip reklamos užkniso, tai gal vertėtų nors paskutinį puslapį perskaityt?


oi ačiūūū, gyvenimas yra gražus thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, Adblock isprende daug problemu.
Atsakyti
DIDŽIULIS AČIŪ už nuorodą

thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū .Padėjote smile.gif
Atsakyti
LIABAS 4u.gif Mano kompas itin letas ir pats esu... dar nuo popieziaus Grigalio laiku uzsilikes vampyras tai nelabai pavyks ma tas reklamas isjungt. (Nebent kas nors padetu). Rasma zadejo, bet... rolleyes.gif
Bet pries pora dienu jos pasidare vobsce nebepakenciamos! Tiesa pasakius musu priesistorinis grabas jokiu reklamu net neatvercia schmoll.gif Bet toj vietoj kur jos turbut yra,- atsiranda juodi "blynai". Ir ju neina atjungt, nes jokio "X" nesimato. Tai aba nematai temos pavadinimo, aba kas parase paskutine zinute. Kazkaip gudrauju ir vis tiek prisijungiu; bet uzknisa sad.gif
Cia tik pries pora dienu taip pasidare. Ir anksciau Supermamkese puses ekrano nematydavau, bet tas tai dzin; isipratinau thumbup.gif O dab - xerova kai vien prisijunginejant ko ne pusvalandi uztrunki.
Neatsakinekit.
-------
Maziau kalbu,- daugiau darbu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2014 09 16, 09:36)
Maziau kalbu,- daugiau darbu!  mirksiukas.gif

Būtent mirksiukas.gif (čia jums taikau)
Nu paskaitykit bent paskutinius puslapius ir atsijunkit tas reklamas, ko ten nemokėt? Gi viskas aiškiai parašyta
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 09 16, 12:33)
Būtent mirksiukas.gif (čia jums taikau)
Nu paskaitykit bent paskutinius puslapius ir atsijunkit tas reklamas, ko ten nemokėt? Gi viskas aiškiai parašyta

Gal ir aiskiai parasyta, bet ir as asmeniskai, ne velnio nesuprantu doh.gif verysad.gif
Su mielu noru , sumokeciau kam nors , kad kas padetu atjungti tas reklamas ax.gif
nezinau kaip diena, bet nakti , tiesiog neimanoma buti SM kiek ju daug is visu pusiu lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2014 10 02, 02:58)
Gal ir aiskiai parasyta, bet ir as asmeniskai, ne velnio nesuprantu  doh.gif  verysad.gif
Su mielu noru , sumokeciau kam nors , kad kas padetu atjungti tas reklamas ax.gif
nezinau kaip diena, bet nakti , tiesiog neimanoma buti SM kiek ju daug is visu pusiu lenda  doh.gif

kokia naršykle naudojates?
į google įvedat addblock,aš pasirinkau kompiuteryje tarp siūlomų papildynių,spaudi siųsti/įgalinti/instaliuoti - parsiunčia ir tada sutikti su vienu kažkokiu prašymu ir psio reklamų nematai mirksiukas.gif
Atsakyti