Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Aš tai naudoju syoss plaukų dažųs ir esu patenkinta. tiesą pasakius dažysiu dar tik trečią karta su syoss dažais, tačiau nusiskundimų neturiu . dabar mano plaukų spalva ruda. buvo tamsiai ruda,bet sumaišiau numeriukus ir nusipirkau rudą spalvą, galvojau kad gausis nekažkas, bet likau patenkinta.
Seniau pirkdavau lorealio plaukų dažus ,casting ir dar 10 min. bet visada gaudavos netokia plaukų spalva kokios norėdavau, gaudavosi vos ne juoda, o su syoss dažais likau patenkinta ir kaina normali. Gavau norimą rezultatą ir džiaugiuosi ruda spalvyte smile.gif tongue.gif 4u.gif ir nenusiplauna man plaukų spalva. o su lorealiu kazkada bandžiau šokoladinę tai kaip tik plaudavau galva taip ir bėgdavo spalvotas vanduo ir buvo paskui ryža spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 03, 18:44)
Aš tai naudoju syoss plaukų dažųs ir esu patenkinta. tiesą pasakius dažysiu dar tik trečią karta su syoss dažais, tačiau nusiskundimų neturiu . dabar mano plaukų spalva ruda.  buvo tamsiai ruda,bet sumaišiau numeriukus ir nusipirkau rudą spalvą, galvojau kad gausis nekažkas, bet likau patenkinta.
Seniau pirkdavau lorealio plaukų dažus ,casting ir  dar 10 min. bet visada gaudavos netokia plaukų spalva kokios norėdavau, gaudavosi vos ne juoda, o su syoss dažais likau patenkinta ir kaina normali. Gavau norimą rezultatą ir džiaugiuosi ruda spalvyte smile.gif tongue.gif  4u.gif  ir nenusiplauna man plaukų spalva. o su lorealiu kazkada bandžiau šokoladinę tai kaip tik plaudavau galva taip ir bėgdavo spalvotas vanduo ir buvo paskui ryža spalva biggrin.gif

Rimtai su syoss neislenda ryzumas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 03, 17:44)
Aš tai naudoju syoss plaukų dažųs ir esu patenkinta. tiesą pasakius dažysiu dar tik trečią karta su syoss dažais, tačiau nusiskundimų neturiu . dabar mano plaukų spalva ruda.  buvo tamsiai ruda,bet sumaišiau numeriukus ir nusipirkau rudą spalvą, galvojau kad gausis nekažkas, bet likau patenkinta.
Seniau pirkdavau lorealio plaukų dažus ,casting ir  dar 10 min. bet visada gaudavos netokia plaukų spalva kokios norėdavau, gaudavosi vos ne juoda, o su syoss dažais likau patenkinta ir kaina normali. Gavau norimą rezultatą ir džiaugiuosi ruda spalvyte smile.gif tongue.gif  4u.gif  ir nenusiplauna man plaukų spalva. o su lorealiu kazkada bandžiau šokoladinę tai kaip tik plaudavau galva taip ir bėgdavo spalvotas vanduo ir buvo paskui ryža spalva biggrin.gif


Kokia konkrečiai spalva dažot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2011 07 03, 19:54)
Rimtai su syoss neislenda ryzumas? blink.gif



Man bent tikrai ir kirpeja gyre. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 03, 20:51)
Kokia konkrečiai spalva dažot smile.gif


Dabar aju antrą karta dažau 4-1, ruda spalva.
O pirmą kartą dažiau 3-1 , tamsiai ruda.
smile.gif
Atsakyti
Vakar nusidažiau plaukus Loreal putomis, naudojau nr 50 smile.gif
tikėjausi truputį šviesesnės spalvos, bet ir gauta patinka, tokia tamsiai ruda wub.gif
dažyti buvo labai paprasta, lengva.
Tiesa, naudojau du pakelius, nes mano gana ilgi plaukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 01, 10:59)
Schwarzkopf beamoniakės, tai lyg ir logiška, kad turėtų trumpiau spalva laikytis  rolleyes.gif  žiūrėsiu kaip man bus, nes spalvos skirtumo (gražumo) išskirti negaliu.. Man atrodo, kad po dažymo schwarzkopf plaukai labiau blizga...

Man tai jos labai galvos odą graužia blink.gif vos iškenčiu pusvalandį. Du kartus dažiau, dabar plaukai labai slinkti pradėjo, nežinau ar nuo jų ar tik sutapimas g.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlįsmile.gif Ar galima dažančiu šampūnu ar kauke (kurie nusiplauna po kokių 6-8 plovimų) dažyti ant jau dažytų plaukų? Bus efektas?

Mano natūralūs plaukai yra tamsiai rudi, buvo dažyta dar tamsesniais, bet jau spalva atsiplovusi (dažyta buvo prieš 3,5mėn) ir šaknys šiek tiek ataugę.
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 07 11, 11:49)
Turiu tokį klausimėlįsmile.gif Ar galima dažančiu šampūnu ar kauke (kurie nusiplauna po kokių 6-8 plovimų) dažyti ant jau dažytų plaukų? Bus efektas?

Mano natūralūs plaukai yra tamsiai rudi, buvo dažyta dar tamsesniais, bet jau spalva atsiplovusi (dažyta buvo prieš 3,5mėn) ir šaknys šiek tiek ataugę.


jei tai bus ne sviesesne spalva uz esama bus kazkoks efektas.
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti. Mano plaukai tamsūs rudi ir buvo dažyti 50% (puse galvos) blond. sruogomis. Plaukai ir taip labai sausi, nes garbanoti, plius dar peroksidas, tai dabar iš vis žiauruma (aišku stengiuosi atstatyti). Kur buvo nedažytos sruogos jie gana sveiki, o kur nudažytos visos aplūžinėjusios. Galvoju atsiauginti plaukus ir nedažyti, bet mano plaukai labai tamsūs ir norėčiau keletą atspalvių šviesesnių. Kaip būtų įmanoma juos pašviesinti jų nesugadinant? Gal kokie dažai yra kur be peroksido? Nes jei būna peroksido iš karto plaukai lūžinėja, pūčiasi.
Atsakyti
QUOTE(Daimoshka @ 2011 07 12, 22:41)
Sveikos, noriu paklausti. Mano plaukai tamsūs rudi ir buvo dažyti 50% (puse galvos) blond. sruogomis. Plaukai ir taip labai sausi, nes garbanoti, plius dar peroksidas, tai dabar iš vis žiauruma (aišku stengiuosi atstatyti). Kur buvo nedažytos sruogos jie gana sveiki, o kur nudažytos visos aplūžinėjusios. Galvoju atsiauginti plaukus ir nedažyti, bet mano plaukai labai tamsūs ir norėčiau keletą atspalvių šviesesnių. Kaip būtų įmanoma juos pašviesinti jų nesugadinant? Gal kokie dažai yra kur be peroksido? Nes jei būna peroksido iš karto plaukai lūžinėja, pūčiasi.


Nesupykit, bet tamsūs plaukai dažyti šviesiomis sruogomis atrodo labai neskoningai (mano nuomone). Be peroksido, mano žiniomis, tamsių plaukų niekaip nenušviesinsit. Šviesinimas labai kenkia plaukams, tad jei norite turėti sveikus, o ne nušiurusius plaukus, siūlyčiau atsiauginti natūralią spalvą.
Atsakyti
QUOTE(Daimoshka @ 2011 07 12, 22:41)
Sveikos, noriu paklausti. Mano plaukai tamsūs rudi ir buvo dažyti 50% (puse galvos) blond. sruogomis. Plaukai ir taip labai sausi, nes garbanoti, plius dar peroksidas, tai dabar iš vis žiauruma (aišku stengiuosi atstatyti). Kur buvo nedažytos sruogos jie gana sveiki, o kur nudažytos visos aplūžinėjusios. Galvoju atsiauginti plaukus ir nedažyti, bet mano plaukai labai tamsūs ir norėčiau keletą atspalvių šviesesnių. Kaip būtų įmanoma juos pašviesinti jų nesugadinant? Gal kokie dažai yra kur be peroksido? Nes jei būna peroksido iš karto plaukai lūžinėja, pūčiasi.

Jei norite atgauti savo naturalia spalva nudazykite visus plaukus jusu naturaliai spalvai artimiausia spalva ir auginkite.
Nusviesinti be peroksidu kazin ar imanoma smile.gif
Atsakyti