Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

sveikos, gal kuri zinot kirpykla kaune, kuri dazytu nuplaunamais dazais
nenoriu namie rizikuot, kirpykloj ir geriau ir graziau. smile.gif
Atsakyti
Na va, praėjo trys savaitės po dažymo Schwarzkopf putomis ir man jau labai noriis plaukus dažyti... Kaip visada viršugalvis labiausiai nubluko... Ištempsiu savaitę kokią ir viskas smile.gif

Bet šiaip net negaliu pasakyti ar šios, ar Loreal ilgiau laikėsi . Ir nežinau kuriais dabar dažyti... g.gif
Atsakyti
Gal kas bandė Syoss lightener? Man kyla klausimas, jis dar kaip dažai skaitos, ar jau baliklis(peroksidas)? Nes dabar šviesiausiais dažais dažau plaukus, bet man jie visvien per tamsūs, noriu šviesesnių. Bet grynu peroksidu irgi nenoriu balint. Labai jau tą lightener reklamavo, tai įdomu kaip ten yra: balina ar ne, labai sausas plaukas po to..? g.gif
Atsakyti
gal kas gali parekomenduot kokie butu geresnei kirpykliniai dazai, ta prasme profesionalus? man reiktu baklazano spalvos blush2.gif galvoju apie lorealio profesionalius, arba goldwell gal g.gif
noris, kad maziau plaukui kenktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 07 22, 11:34)
gal kas gali parekomenduot kokie butu geresnei kirpykliniai dazai, ta prasme profesionalus? man reiktu baklazano spalvos blush2.gif galvoju apie lorealio profesionalius, arba goldwell gal g.gif
noris, kad maziau plaukui kenktu 4u.gif


Yra atskira tema apie geriausius prof dazus, netingekite pasiskaityti, ten net nubalsuota. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 20, 12:20)
Na va, praėjo trys savaitės po dažymo Schwarzkopf putomis ir man jau labai noriis plaukus dažyti... Kaip visada viršugalvis labiausiai nubluko... Ištempsiu savaitę kokią ir viskas smile.gif

Bet šiaip net negaliu pasakyti ar šios, ar Loreal ilgiau laikėsi . Ir nežinau kuriais dabar dažyti...  g.gif

Man Shwarkopf putos jau irgi nusiplove nemazai, o tepraejo 3 savaites. Beamoniakiniai Milkshake laiko geriau.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 07 22, 14:32)
Yra atskira tema apie geriausius prof dazus, netingekite pasiskaityti, ten net nubalsuota. mirksiukas.gif

4u.gif o galit imest nuoroda, nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 07 23, 09:52)
4u.gif o galit imest nuoroda, nerandu  blush2.gif


Panelei Zioplinskaitei:
http://www.supermama...?...996&hl=prof
Atsakyti
Nusipirkau Loreal sublime mousse dazomasias putas. Labai patiko kad dezutej ir balzamas yra.. Ydomu labai kaip patys dazai , tikiuos puikaus rezultato 4u.gif
Atsakyti
O būna plaukų dažų be balzamo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 28, 00:23)
O būna plaukų dažų be balzamo?  g.gif

Būna , pvz mama pirko Palette dazus, tj bent ten nera. Poto lyg Wellatone nera arba bent anksciau nebuwo. smile.gif
Atsakyti
Gal kas bande Faberlic beamoniakius dazus? Vakar netycia praverciau faberlic knygute ir uzkliuvo akis uz ju, ypac uz 5.01 Moca spalvos, tas 1 man suteike vilti, kad pilkumo spalva turtes biggrin.gif
Atsakyti