Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(FoxLady @ 2011 09 30, 07:50)
Labai mazai asiliepimu apie prof. dazus GREEN LIGHT, niekas jais nedazote? ax.gif


Aš jais dažau (šviesinu), bent jau mano plaukam tai labai patinka, dabar kurį laiką pirkau kitokius, bet vėl prie Green light grįžau.
Atsakyti
QUOTE(Kamelija. @ 2011 09 30, 09:08)
Aš jais dažau (šviesinu), bent jau mano plaukam tai labai patinka,  dabar kurį laiką pirkau kitokius, bet vėl prie Green light grįžau.

Man vakar jais kirpykloje sviesino, is pradziu labai grauze, bet spalva thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal turit patarimų kaip greičiau nusiplauti Venita henna color dažus. Jau visą mėnesį plaunu ir ne viskas nusiplauna. Puse plaukų atgavo savo spalvą, o prie smilkinių vis dar raudoną(esu briunetė). doh.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
reikia patarimo 4u.gif
visada plaukus dazau pati su prof dazais, siuo metu Yellow (Alfapart), siuo metu susiduriau su tokia problemele. sugalvojau pora tonu pasitamsinti (buvau 9, nusidaziau 7) ir labai nelimpa ta spalva doh.gif isryskejo kazkoks tai pilkumas, gal net zalsvumas g.gif ar galima iskart, t.y. po dienos - dvieju pakeisti spalva ir tarkim persidazyti tonu sviesesniais (8), ar labai pakenksiu savo plaukams? ar geriau pora menesiu prakenteti? plaukai ilgi, saknis laikiau 25 min, veliau visus plaukus apie 10 min.
labai aciu uz skubu atsakyma, nes nezinau ko griebtis doh.gif
Atsakyti
Sveiki produktai parduotuveje maciau ekologisku dazu, tarp ju ir sviesiu...gal kas bandete, koks rezultatas is tu ekologisku ilgalaikiu??? deja, pavadinimo neatmenu, zinau, kada dabar nuolaida jiems 30 procentu.
http://www.sveikipro...edaus-9n-170-ml
va sitie dazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 05 spalio 2011 - 08:34
Merginos patarkit kokiais dažais dažyti, kad gauti tokią ar panašią spalvytę?
Mano natūrali spalva kažkas tarp šviosios ir vidutinės rudos. Kokie dažai taip nudažytų?
user posted image
Atsakyti
Ieškau pirkti HAROLOGI plaukų dažų. Geriausia Kaune, Kėdainiuose arba jei galimas siuntimas 4u.gif

user posted image


Kėdainiai, bendraukime per AŽ 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Turiu klausima apie Schwarzkopf Perfect Mousse. Mano plaukai naturaliai pilki, ilga laika sviesinau sruogelem, dabar sumasciau dazytis siomis putomis. Norejau sviesiu, bet pabijojau gautis ryza, tai nusipirkau Nr.800 Naturaliai sviesi. Bet vistiek plaukai turi ryza atspalvi... unsure.gif Ir tamsesni nei buvo parodyta pavyzdyje. Noreciau pabandyti dar pasisviesinti, galvoju pirkti pirkti arba 950, arba net 1000. Kazin, ar gautusi sviesesne spalva? Ir kuri numeriuka geriau rinktis? Aciu. 4u.gif
Atsakyti
gal naudojate Loreal preference pilkšvo perlo dažus? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau patarimo smile.gif mano plaukai tipiški lietuviški pilkai rudi biggrin.gif noriu pasiryškinti savo spalvą, gal į šviesumą, gal į tamsumą, bet kad jie būtų labiau žvilgantys. Pradžiai galvoju apie nuplaunamus dažus, nes bijau kad gali nepatikti man dažyti. Kokius patartumėt pirkti? Į kokią firmą atkreipti dėmesį? Nenoriu kad nusiplaudinėjant spalvai būčiau su 4 atspalviais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 09 30, 10:55)
Man vakar jais kirpykloje sviesino, is pradziu labai grauze, bet spalva thumbup.gif
gal galima plačiau-kokia spalva, koks numeris, kaip plaukai po jų 'jaučiasi'? negirdėti dažai 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot, kur galima įsigyti kirpyklinių dažų Vilniuje? Kur perkat? Gamintojo konkretaus neturiu išsirinkus, bet noriu gerai kabinančių ir kad turėtų paletėj 9.58 spalvą.
Atsakyti