Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(taram-param @ 2011 10 06, 19:59)
Merginos patarkit kokiais dažais dažyti, kad gauti tokią ar panašią spalvytę?
Mano natūrali spalva kažkas tarp šviosios ir vidutinės rudos. Kokie dažai taip nudažytų?
user posted image


aš ko gero labai pavėluotai, tačiau patarčiau nueiti į prof.plaukų priežiūros produktais preliaujančią paruodtuvę su spalvota nuotrauka ir pardavėja, manau, turėtų tinkamai patarti.
Iš nuotraukos sprenžiant, turėtų būti kažkas panašaus į pelenų blondinišką atspalvį. Tarkim, 8.1 (pilkai pilkas. BET iš tamsesnių šviesinant gali išlįsti žalias atspalvis!!!) ar 8.13 (pilkas su auksiniu atspindžiu prieš šviesą. BET auksinis atspalvis gali pabrėžti plaukų geltonį, jei plaukai į tai linkę !!!) iš L'oreal. Na arba 7.3 ar 7.13 atspalviai,jei norisi tamsesnių plaukų.
Pvz., mano plaukų spalva paprastai gaunasi tokia pati, kaip pavaizduota ant dežutės. T.y. mano pelytės pilkumo spalvos ploni plaukai lengvai sugeria dažą, dažau pigiais parduotuviniais dažais garnier nutrisse 8 numeriu ir vargo nematau. Spalva panaši kaip nuotraukoj, nenusiplauna.
Žodžiu, prisiminkit, kaip plaukai reaguoja su dažais ir ieškokit kažko "ash blond" arba "dark ash blond" rėmuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tik$a: 27 spalio 2011 - 22:45
Kiek tingiu ieškotis, nes daugoka puslapių, bet kas esat dažę Alter Ego Colorego firmos dažais? Pirkau medinėse šukose, šiandien-rytoj mėginsiu dažyt, spalva 7/73 tobacco blonde, na, tame albume atrodė labai neblogai tai ir susigundžiau, o dabar internete pažiūriu, kad ir tokio rausvumo turi. Gal raudonai apelsininė kokia neliksiu : D Sunkokai plaukai mano ima dažą, linkę nutamsėt.
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu paklausti patarimo smile.gif Plaukus esu dažius porą kartų gyvenime, dabar jie jau senokai visiškai natūralūs ir užsinorėjau vėl šiek tiek pasikeist. Čia mano natūrali spalva:
user posted image
Norėčiau ją pora tonų pašviesinti, galvoju apie Schwarzkopf arba L'oreal putas, namuose dar nesu dažius. Kaip manot, nepatapčiau kokios keistos spalvos nuo Schwarzkopf 668, 600 ar nuo L'oreal 60? Mažai išmanau apie numeriukų ypatybes ax.gif
Atsakyti
[quote=Anelle,2011 11 01, 12:54]
Sveikos merginos, noriu paklausti patarimo smile.gif

dazant siais dazais didele tikimybe, kad spalva gausis gerokai tamsesne nei paveikslelyje. Mano akimis, kur idejot savo spalva tai mazdaug 7-8 jusu numeriukais kalbant gautusi, o jus norit dazyt 6 numeriu, taigi manau jus nepasviesesit o patamsesit 2 tonais.
Atsakyti
[quote=Melajja,2011 11 01, 15:26]
[quote=Anelle,2011 11 01, 12:54]
Sveikos merginos, noriu paklausti patarimo smile.gif

dazant siais dazais didele tikimybe, kad spalva gausis gerokai tamsesne nei paveikslelyje. Mano akimis, kur idejot savo spalva tai mazdaug 7-8 jusu numeriukais kalbant gautusi, o jus norit dazyt 6 numeriu, taigi manau jus nepasviesesit o patamsesit 2 tonais.
[/quote]

Matyt per daug blondiniški plaukai toj nuotraukoj saulės šviesoj išėję, šiaip jie tamsesni už pilką lietuvišką, tiesiog radau nuotrauką, kur kokybiškai ir ne prieblandoj matėsi mano plaukuosena smile.gif Įmesiu kitokioj šviesoj:
user posted image
Atrodo kiti plaukai be saulutės, atspalvių nebėra doh.gif
Atsakyti
[quote=Anelle,2011 11 01, 16:58]
Matyt per daug blondiniški plaukai toj nuotraukoj saulės šviesoj išėję, šiaip jie tamsesni už pilką lietuvišką, tiesiog radau nuotrauką, kur kokybiškai ir ne prieblandoj matėsi mano plaukuosena smile.gif Įmesiu kitokioj šviesoj:

na taip visai kita spalva, ir beja labai grazi mirksiukas.gif
O namie sviesint nepatarciau, pagyvint atsplavi galima jei norisi, bet pasviesinti gan tanmsius plaukus yra sudetinga, didele tikibybe, kad gausites smarkiai ryzavota.
Atsakyti
sveikos, uzsinorejau pasviesinti savo naturalius lietuviskai pilkus/sviesius plaukucius, noriu bandyti TONIKA balzama, jei netiktu po kiek laiko nusiplautu spalva?
Atsakyti
Ar bandėt kas Wella dažomąsias putas?? smile.gif

jei konkretinant - 500 numeriukas domina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 02 lapkričio 2011 - 15:36
Labai prašau, gal kuri susidūrus buvote ir žinote. Nusidažiau palette mousse color šviesia 700 spalva o gavosi tamsiai ruda! Jau puoliau į neviltį, kad tokia liksiu. Gal žinote, ar greitai nusiplauna? Verkti norisi.
Atsakyti
Dabar pažiūrėjau į tuos dažus, kad nėra ši spalva šviesi, grynai ruda, tai nieko keisto, kad tamsesnė gavotės ax.gif O atsakant į temą: šiaip po kelių plovimų vistiek spalva atsiplauna, o jeigu norisi dar labiau spalvą "nuimti" tai man padeda natūralūs aliejai, ypač kokosų aliejus, užtepus ant plaukų palaikau juos visą dieną arba per naktį, o paskui galvą plaunant žiūriu kaip tamsus vanduo į vonią bėga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2011 11 04, 13:51)
Dabar pažiūrėjau į tuos dažus, kad nėra ši spalva šviesi, grynai ruda, tai nieko keisto, kad tamsesnė gavotės  ax.gif  O atsakant į temą: šiaip po kelių plovimų vistiek spalva atsiplauna, o jeigu norisi dar labiau spalvą "nuimti" tai man padeda natūralūs aliejai, ypač kokosų aliejus, užtepus ant plaukų palaikau juos visą dieną arba per naktį, o paskui galvą plaunant žiūriu kaip tamsus vanduo į vonią bėga  thumbup.gif



Na dėkui jums labai, pabandysiu tą kokosų aliejų smile.gif tikiuosi viskas bus gerai
Atsakyti
Sveikutės. Turiu ir aš klausimėlį. Esu jauna, todėl plaukų dar nenoriu dažyt. Mano plaukų spalva tokia pilkai tamsiai blondiniška. Plaukas gana storas ir šiurkštus, tvirtas. Norėjau kiek pašviesinti, tad išbandžiau John Frieda plaukų purškiklį. Ir tikrai pašviesėjo. Tačiau daug įdomybių išryškėjo: pagal mane plaukai atitinkamoje šviesoje atrodo vis kitaip. biggrin.gif Va, namie sėdžiu, negaliu atsidžiaugti gražia spalva, tokia kaip ir norėjau, tamsi (tik šviesesnė negu buvau) blondinė, bet kitokiame apšvietime kartais atrodo kaip grynai auksiniai plaukai biggrin.gif. Na, toks spindesys kaip aukso, grynai. Kartais ryžokų atspalvių išryškėja. biggrin.gif Na, didelės problemos nėra, bet visgi išsidrąsinau paklaust, gal įmanoma tokių ''stebuklų'' atsikratyti? biggrin.gifD
Atsakyti