Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 01, 19:32)
Senmergiuk,
kaip pazistama  doh.gif . Man su gydytojais tas pats. Nuejau oas nauja gine, tai isvis nepatikejo manim  doh.gif .
Flukonozolis taip pat nepadeda ne velnio. Macmiror padeda tam kartui, po 2 sav tas pats velnias  doh.gif . Tik baisiai brangus bjaurybe, noriu pirmiausia pas gydytoja nuvaryt, tada paziuret, ka ji pasakys, kol kas nystatin naudoju. Siandien perstejimo beveik nebejauciu, uztat prasidejo kraujavimas ar kazkas neaiskaus, o KT dar dvi tabletes liko, bet pirma menesi geriu, tai gal del to  unsure.gif . Tikiuosi cia ne nuo grybo ar uzdegimo , nes anksciau ir nuo jo kraujuodavau  doh.gif
Pabandysiu ir as pas gastro gydytoja patekt, tik bijau, kad gydytojas nesakytu, jog siknoj slieku ieskau.
Aciu labai tau uz informacija  4u.gif . Saunole, kad issigydei  4u.gif .


Tai čia dar "neperšokęs griovio, nesakyk op".

Jei geri KT, tai ar su tuo nesisieja? Matyt, irgi tamsus miškas su tuo reikalu. Viena gydytoja sakė, kad gal reikėtų KT panaudoti, kad nustotų kartotis pienligė. Forume prisiskaičiau, kad kitoms uždegimai nuo jų prasidėjo . Matyt, kaip kam tie hormonai.

Ar dareisi kada "gynosystem" tyrimą (aš dariausi "Endemike"), jis rodo dar ir kokias dvylika bakterijų, kitą grybų rūšį. Nes jei nepadeda įprasti vaistai, gal ne tik balkšvagrybis, o kita grybų veislė yra, kurios jie neima. O chlamidijas tikrinai? O jei nieko nerodo tyrimai, tai gali būti dermatologinė problema, tada gal pas dermatologą reikėtų.

Gastroenterologė darė kakučio tyrimą kas mėnesį, skyrė "Enterol", "Erceflora duo", dar kažkokias bakterijas ir "Duphalac" prebiotiką apie pusmetį. Diagnozė buvo "disbakteriozė".

Susiimk ir eik į karą su ta bjaurastim. Ieškok priežasčių, gydyk visus galus, kurie gali būti bent kiek susiję. Man buvo lengviau, kai aš sugalvodavau kokį veiksmų planą kovai su uždegimais, nepaisant nevilties priepuolių, kai eilinį kartą nepavykdavo. Kažkada vis tiek pavyks, kad ir pamažu, negreit. Sėkmės.
Atsakyti
Su KT tikrai gali buti susije, as anksciau juos geriau, kai pienlige juodai uzpjove meciau ir puse metu negeriau, bet gydytoja rado cistu ir plius endometriozes pozymiu. Atsizvelgdama i polinki sirgt pienlige, paskyre KT su mazu hormonu kiekiu.
O del diabeto as tikrinaus, normalus cukrus pas mane. Tikrinau ir del chlamidiju ir dar del kazkokiu 3 ligu, kuriu pavadinomo nepamenu biggrin.gif . Neigiama.
Bandziau as visokiu kovos budu, ir ziauria dieta, kur negali cukraus, gliukozes ir pan jokiom formom, bet tai ziauru biggrin.gif . Jogurto puse litro vienu ypu isgerdavau, kad bent kazkiek saldumo gauciau.
Man labai reikia gydytojo, nes pacios veiksmu planai tik pinigine paplonina, o grybelis toliau bujoja biggrin.gif . Bet sakau, jau gydytojus uzknisau biggrin.gif .
Nu reiks bandyt toliau, kai grisiu is atostogu.
Papildyta:
O beje, dar viena geri pasakysiu.
Vilniuje yra zoliu vaistine Sirdazole. Viena karta nuvariau i ja nevilties apimta ieskoti tokiu spec zoliu, kurios naikina grybeliu. Tu zoliu neradau, bet vaistininke mano aimanu paklausius man padare arbatos misini is zoliu nuo grybelio, dar primete ir papildomu zoliu issiklausinejus kaip veikia mano skrandis ir pan. Kainuoja pakas apie 25lt ( priklauso nuo zoliu), bet uztenka porai menesiu.
Minusas - nuo grybo man nepadejo, pliusas - siaip jau tingus mano skrandis virskindavo neitiketinai gerai ir padejo moraliskai. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Ragana_ir_lietus,2011 08 01, 20:46]
Su KT tikrai gali buti susije, as anksciau juos geriau, kai pienlige juodai uzpjove meciau ir puse metu negeriau, bet gydytoja rado cistu ir plius endometriozes pozymiu. Atsizvelgdama i polinki sirgt pienlige, paskyre KT su mazu hormonu kiekiu.

Įsipliurpėm čia mes dviese...

O kokie konkrečiai endometriozės požymiai? Nes man tais mėnesiais, kai būdavo uždegimas, prieš mėnesines dieną-kitą tamsiai rudai patepliodavo, po to trijų-keturių dienų pertrauka, ir prasideda normaliai. O kai uždegimuose būdavo pertrauka, viskas vykdavo be nukrypimų. Manau, kad tai dėl bakterijų ar grybų. Tik po to pasiskaičiau, kad tai gali būti endometriozės požymis. Bet man taip aiškiai siejasi su uždegimais, kad lieku prie savo nuomonės. Žmogaus organizmas sudėtinga sistema, kas čia supras, kaip jis veikia.

Čia aš link to, kad jei jauti pienligės ryšį su KT, gal vertėtų jų atsisakyti, jei tavo endometriozė pasireiškia tokiu pat būdu. O kovai su cistom gerti nakvišų aliejų (aš geriu nuo gegužės, kas čia žino, gal ir jis padėjo uždegimus suvaldyti), dar reklamoj mačiau papildą "Meflovan" su izoflavonais, kurie veikia kaip moteriški hormonai (šitų aš nebandžiau). Saviveikla toj vietoj tikriausiai nereikia užsiiminėti, su ginekologu būtinai pasitark, čia aš tik mintį sakau, gal padės.

Sėkmės.
Atsakyti
Paskutiniu menesiniu man galima sakyti isvis nebuvo, kraujas pasirode viena diena, o pries tai tris, po to tris dienas - rudos isskyros, o nuo seniai kamuoja skausmingos menesines, skaumas lyt. santykiu metu, skausmas per menesines tustinantis. Ir ginekologe apziurinedama su echoskopu pasake, kad yra pozymiu, nors as jai tu simptomu net neminejau, nes nezinojau, kad jie kazka reiskia. unsure.gif Ir visi pozymiai buvo ir tada, kai uzdegimai buvo aprime. unsure.gif
Na matyt teks kalbet su gydytoja del KT, bet as esu labiau linkusi jas gerti, nes endometrioze gali baigtis nevaisingumu unsure.gif . Tai ne kazka.

Bet jei papildai veikia kaip moteriski hormonai, tai turi lygiai tokia pacia itaka pienligei kaip ir KT. nea?
Geriu ir as nakvisu alieju, gal pades ir nuo cistu ir nuo grybu, arba ne biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 01 rugpjūčio 2011 - 21:52
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 01, 19:22)
O kodel is tepinelio nera naudos  g.gif . Taigi jis parodo yra grybu ar nera

va,bet neviska parodo,jei pas mane kokios bakterijos ir nieks nematys,paskui gydo nuo belenko ax.gif man svarbiausia dabar nera niezulio,tik tos isskyros su kvapu nervina verysad.gif butinai pasidarysiu endemike ta tyrima,kuri cia mergaite minejo,kad ir bakterijas matytu ax.gif
Senmergiukas nerandu endemiko puslapi apie ta tyrima ''gynosystem'' ar galetumet padet? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotijia: 02 rugpjūčio 2011 - 00:59
QUOTE(Filotijia @ 2011 08 02, 00:53)
va,bet neviska parodo,jei pas mane kokios bakterijos ir nieks nematys,paskui gydo nuo belenko ax.gif man svarbiausia dabar nera niezulio,tik tos isskyros su kvapu nervina  verysad.gif butinai pasidarysiu endemike ta tyrima,kuri cia mergaite minejo,kad ir bakterijas matytu  ax.gif
Senmergiukas nerandu endemiko puslapi apie ta tyrima ''gynosystem'' ar galetumet padet?  4u.gif


Atsiprašau, supainiojau pavadinimą: teisingai bus "genital system (12 sukėlėjų)". Kaina 138 Lt. Nuėjus ir pasakius dėl ko nori išsitirti, tikrai žinos, ką tau daryti. O internetiniame endemiko puslapyje reikia eit į laboratorinius tyrimus, lyties ir šlapimo takų laboratorinė diagnostika, puslapio apačioje lentelė mikrobiologinė diagnostika.

Sėkmės
Papildyta:
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 01, 21:51)


Bet jei papildai veikia kaip moteriski hormonai, tai turi lygiai tokia pacia itaka pienligei kaip ir KT. nea?
Geriu ir as nakvisu alieju, gal pades ir nuo cistu ir nuo grybu, arba ne  biggrin.gif .


Apie vyriškų ir motriškų hormonų įtaką pienligei tai aš ne kaži ką suprantu, tik manau, kad turi įtakos, o kaip kas veikia - tikrai nežinau, ne viskas ten taip paprasta, kaip druska sriuboj. Bijau, kad plonybių ir gydytojai nežino. Tiesiog manau, kad papildai daug švelnesnis reikalas, labiau leidžiantis organizmui pačiam veikti ir pusiausvyrą atstatinėti. Bet jau jei yra rimtų įtarimų dėl endometriozės, tai aišku, kad renkiesi mažesnę iš dviejų blogybių.

Dabar supermamos puslapyje kabančiame straipsnyje apie gausias mėnesines (žr. į dešinę) rašo apie kažkokias naujas KT su hormonais, identiškais natūraliems. Jei ne jas geri, gal pasidomėk.

Aš tik stebiuosi, iš kur tiek stiprybės ir optimizmo turi. 4u.gif Esu šventai įsitikinusi, kad gydant ligas pirmu smuiku groja dvasia, o kūnui reikia tik atrasti teisingas remonto priemones. Sėkmės.
Atsakyti
Senmergiuk,
man tai atrodo, kad tu daugiau kantrybes turi, nes sugebejai uzmust ta gryba pilve.
Aciu, pasidomesiu tais KT .
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 08 02, 11:14)
Atsiprašau, supainiojau pavadinimą: teisingai bus "genital system (12 sukėlėjų)". Kaina 138 Lt. Nuėjus ir pasakius dėl ko nori išsitirti, tikrai žinos, ką tau daryti. O internetiniame endemiko puslapyje reikia eit į laboratorinius tyrimus, lyties ir šlapimo takų laboratorinė diagnostika, puslapio apačioje lentelė mikrobiologinė diagnostika.
Sėkmės

aciu 4u.gif o yra skirtumas kokia ciklo diena ta tyrima atlikti? butinai pasidarysiu ta tyrima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2011 08 02, 21:57)
aciu  4u.gif  o yra skirtumas kokia ciklo diena ta tyrima atlikti? butinai pasidarysiu ta tyrima  rolleyes.gif


Ciklo diena nesvarbu, tik kad ne per mm. Svarbiausia - kad tuo metu jaustum ligos požymius (ne tada, kai sumažėję būna) ir nebūtum vartojus jokių tepalų ar geriamų vaistų, kitaip 138 Lt į balą.
Atsakyti
Sveikos,
Pienlige mane eme kamuoti pirma karta po antibiotiku kurso. Ginekologe israse zvakuciu (kurios pirmasias dienas beproto grauze viska) ir atrodo viskas praejo. Atsiradus draugui, kuris propaguoja tik naturalu meiles buda prasidejo mano bedos (draugas istirtas, sveikas kaip ridikas). Ginekologe skyre jau kokias 4 zvakuciu rusis - rezultatas 2-3 dienoms...
Dabar manau atradau buda kaip kovoti. Saldumynu ne i burna, jokiu mieliniu patiekalu. Higiena griezta - ryta vakara praplovimai. Jei paastreja - man padeda tantum Rosa milteliai ir spec. prausiklis Vagisan (berots toks tikslus pavadinimas) tiksliai nepamenu.
Taip pat speciali apatiniu prieziura - skalbiami aukstoje temperaturoje + pralyginami su lygintuvu. Beje ginekologe grieztai uzdraude betkokius higieninius paketus kasdienai. O tomis dienomis naudoju specialus iklotus su anijonais, kurie itin mazai dirgina oda...

Sekmes ir kantrybes smile.gif
Atsakyti
rybus ir bakterijas turi auginti ant skirtingų terpių, skritingą laiko tarpą ir tt, tada jei augina vien grybą, gali ir namtyt bakterijų. bet šiaip, turi ir tą, ir tą nustatyt iš to paties mėginėlio, tik gal reikia prašyt, kad viską darytų? kažkaip keista, kad nuėjus turi pats daugiau žinot ką nori tirtis, nei gydytojas siūlo :/
Atsakyti
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 08 03, 16:20)
rybus ir bakterijas turi auginti ant skirtingų terpių, skritingą laiko tarpą ir tt, tada jei augina vien grybą, gali ir namtyt bakterijų. bet šiaip, turi ir tą, ir tą nustatyt iš to paties mėginėlio, tik gal reikia prašyt, kad viską darytų? kažkaip keista, kad nuėjus turi pats daugiau žinot ką nori tirtis, nei gydytojas siūlo :/


Apsikasę tie gydytojai pacientais ir popieriais, neturi kada gilintis į kiekvieno bėdas. Tuo labiau tokiame elementariame reikale, kaip pienligė. Juk daugumai užtenka standartinio gydymo, tik keliems procentams tokios bėdos, kaip mums, veteranėms.

Vaistai skiriasi grybams ir bakterijoms, o antibakteriniai vaistai, kiek aš pastebėjau, skaitydama instrukcijas, dažniausiai žudo visas anaerobinių (atrodo tarp jų yra mano gardnerelos) bakterijų veisles. Skiria gydytojai kompleksinį antibakterinį vaistą ir išmuša visas bakterijas be jokio tyrimo, nukenčia visa mikroflora. Po to tas gyvūnų pasaulis mūmyse sugrįžta į savo vėžes ir viskas būna gerai. Arba nesugrįžta, tada vėl viskas iš pradžių. Manau, kad darytis tyrimą, kad sužinoti bakterijų vardus ir pavardes reikia tada, kai yra besikartojanti liga, tada jau konkrečiai parinkinėti vaistus. Man po tyrimo (buvo gardnerelos ir enterokokai) ginekologė svarstė, skirit geriamą metronidazolį ar ne. Nutarė neskirt, liga įsisnėjusi, kai lupi kaip su vėzdu, tai tas bakterijas tik grūdini, jos vėl atsigauna. Skyrė tik Macmiror Complex vaginalinių ovulių. Po kiek laiko draugo urologas parašė to metronidazolio (sakė, kad grybo atgaivint jis neturėtų, kai kurie antibakteriniai vaistai skatina grybo augimą). Po abiejų gydymų uždegimai pasikartojo. Taip, kad ir su tuo kapitaliniu ištyrimu gali būti visaip - arba duoda naudos, arba ne.

Kuo toliau, tuo labiau aš galvoju, kad chroniškų pienligių ir vaginozių reikale pirmu smuiku groja hormonai. Ten reikia ieškot šaknų - skydliaukėj, diabete, moteriškų-vyriškų hormonų pusiausvyroj, KT. Čia aš apie chroniukes, o kas piktnaudžiavo tamponais ar panašiais reikalais, tam užtenka atsikratyt netikusių įpročių ir pasikartojimų nebus. O va mums tokios priemonės padeda kaip kompresai numirėliui.
Atsakyti