Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Nr1 @ 2010 12 01, 17:22)
o gal kas žino koks dydis tos pašalpos, jei vaiką iki 3 m. nevedi į darželį? ir kur reiktų kreiptis dėl tokios pašalpos sKyrimo? 4u.gif

http://www.supermama...howtopic=669259
cia viskas apie soc.pasalpa,kad ja gaut ziuri i pajamas seimos,i kriterijus ar jus atitinkat soc.pasalpai.
Atsakyti
Pas mane situacija tokia, kad grįžau į darbą po dvieju metų VPA ir tą pačią dieną manęs paprašė prasitęsti atostogas dar mėnesiui. Prašymą parašiau, bet ar sodrai taip greitai perduos informaciją ir atostogos bus tęsiamos iškart. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2010 12 01, 17:30)
Pas mane situacija tokia, kad grįžau į darbą po dvieju metų VPA ir tą pačią dieną manęs paprašė prasitęsti atostogas dar mėnesiui. Prašymą parašiau, bet ar sodrai taip greitai perduos informaciją ir atostogos bus tęsiamos iškart. g.gif

Cia jau nuo bugalteres priklauso,kada jinai eis i sodra pratest jusu vpa,bet jei tik menesiui,tai negalvoju kad ilgai uztruks.o atostogos tai aisku iskart tesemos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 17:38)
Cia jau nuo bugalteres priklauso,kada jinai eis i sodra pratest jusu vpa,bet jei tik menesiui,tai negalvoju kad ilgai uztruks.o atostogos tai aisku iskart tesemos.


Dėkui 4u.gif
O tiksliau: iškart po grįžimo į darbą pasiėmiau kasmetines atostogas, ir sekančią dieną po atostogų parašiau prašymą vėl VPA mėnesiui. Ar čia nieko tokio g.gif Tai čia viską sutvarkys buhalterė, man nieko nereikės pačiai į sodra nešti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 01 gruodžio 2010 - 16:52
QUOTE(Puk @ 2010 12 01, 17:51)
Dėkui 4u.gif
O tiksliau: iškart po grįžimo į darbą pasiėmiau kasmetines atostogas, ir sekančią dieną po atostogų parašiau prašymą vėl VPA mėnesiui. Ar čia nieko tokio g.gif Tai čia viską sutvarkys buhalterė, man nieko nereikės pačiai į sodra nešti.

Nieko tokio,tiesiog isnaudojot savo atostogas.ne jums nieko nereikia i sodra nest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 gruodžio 2010 - 17:00
QUOTE(Puk @ 2010 12 01, 16:30)
Pas mane situacija tokia, kad grįžau į darbą po dvieju metų VPA ir tą pačią dieną manęs paprašė prasitęsti atostogas dar mėnesiui. Prašymą parašiau, bet ar sodrai taip greitai perduos informaciją ir atostogos bus tęsiamos iškart. g.gif

dėl VPA reikia nešt pačiai į sodrą? ar nebent jūs pildėte visus prašymus kuriuos reikia, tada gali ir buhalteris nunešt 4u.gif

QUOTE(Puk @ 2010 12 01, 16:51)
Dėkui 4u.gif
O tiksliau: iškart po grįžimo į darbą pasiėmiau kasmetines atostogas, ir sekančią dieną po atostogų parašiau prašymą vėl VPA mėnesiui. Ar čia nieko tokio g.gif Tai čia viską sutvarkys buhalterė, man nieko nereikės pačiai į sodra nešti.

Gerai pasidomėkit, ką jums buhalterė tvarkė ir ar nešė visas įsakymo kopijas ir pan 4u.gif nes kad nebūtų taip, jog pati turėjote tai padaryti ir bus šnipštas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 18:41)
dėl VPA reikia nešt pačiai į sodrą? ar nebent jūs pildėte visus prašymus kuriuos reikia, tada gali ir buhalteris  nunešt 4u.gif
Gerai pasidomėkit, ką jums buhalterė tvarkė ir ar nešė visas įsakymo kopijas ir pan  4u.gif nes kad nebūtų taip, jog pati turėjote tai padaryti ir bus šnipštas 4u.gif

Del vpa pratesimo po 2 metu paciai nieko i sodra nest nereikia,buhaltere turi nunest prasyma ir uzpildyt forma.As pati pratesinejau ir nieko nenesiau,viska padare buhaltere.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 18:02)
Del vpa pratesimo po 2 metu paciai nieko i sodra nest nereikia,buhaltere turi nunest prasyma ir uzpildyt forma.As pati pratesinejau ir nieko nenesiau,viska padare buhaltere.

aišku nesiginčysiu, nes galvojau, kai pratęsinėji procedūra ta pati 4u.gif
kai keitėsi įstatymas ir padarė du metus apmokamų, dirbau du mėnesiu ir vėl pratęsiau atostogas, teko tvarkytis viską taip pat, eiti pačiai į sodrą ax.gif
gal dabar viską sutvarko buhalterės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 01 gruodžio 2010 - 18:22
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 19:20)
aišku nesiginčysiu, nes galvojau, kai pratęsinėji procedūra ta pati 4u.gif
kai keitėsi įstatymas ir padarė du metus apmokamų, dirbau du mėnesiu ir vėl pratęsiau atostogas, teko tvarkytis viską taip pat, eiti pačiai į sodrą ax.gif
gal dabar viską sutvarko buhalterės bigsmile.gif

Na gal visur skirtingai,bet as tai nieko pati nenesiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 18:25)
Na gal visur skirtingai,bet as tai nieko pati nenesiau. 4u.gif

čia gal ir nuo darbovietės priklauso, bet iš mūsų daug kas nešėm į sodrą kai pratęsinėjom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 20:21)
čia gal ir nuo darbovietės priklauso, bet iš mūsų daug kas nešėm į sodrą kai pratęsinėjom ax.gif

zinai del ko neset,man taip atrodo,nes iki 2 metu moka uz vaika,tai gal del to.o kai jau nebemoka,tai ka ten nest,niekur pasirasinet nereikia gi,tik prasyma,o jis gi darbe,todel darbas ir tvarko.Isakimu jokiu nest nereikia ir dokumentus pildyt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 20:31)
zinai del ko neset,man taip atrodo,nes iki 2 metu moka uz vaika,tai gal del to.o kai jau nebemoka,tai ka ten nest,niekur pasirasinet nereikia gi,tik prasyma,o jis gi darbe,todel darbas ir tvarko.Isakimu jokiu nest nereikia ir dokumentus pildyt.

As irgi taip galvoju smile.gif .
Siand. klausiau Sodroj, tai pasirodo uz menesi, kuri iseini i dekreta, jokios pazymos apie to menesio pajamas is darbo nebereikia... nesvarbu, kad ne nuo 1 menesio dienos.
Atsakyti