Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(kristinita @ 2010 12 01, 09:38)

pamenu buvo kurioms ir vėlavo, bet nežinau nuo ko tai priklausė g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 10:50)
pamenu buvo kurioms ir vėlavo, bet nežinau nuo ko tai priklausė g.gif


tikiuos man neveluos biggrin.gif pazymejau, kad imu dalimis, neilgai reikes ir kitos dalies laukt-tai nusprendziau nelaukt deklaravimo rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki,
norėjau paklausti, gal kas esate iseje vaiko auginimo atostogu nuo 2 iki3 metu ir tvarketes socialine pasalpa, kaip mama auginanti vaika namuose iki 3 metu, kai nelanko darzelio, tai ar tvarkantis dokumentus reikia pazymos is daktaro kad vaikas tikrai nelanko darzelio. Aciu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 01, 12:52)
sveiki,
norėjau paklausti, gal kas esate iseje vaiko auginimo atostogu nuo 2 iki3 metu ir tvarketes socialine pasalpa, kaip mama auginanti vaika namuose iki 3 metu, kai  nelanko darzelio, tai ar tvarkantis dokumentus reikia pazymos is daktaro kad vaikas tikrai nelanko darzelio. Aciu. blink.gif

Ziurint kokioj savivaldybej,vilniuj pvz nereikia jokiu pazymu.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2010 12 01, 11:52)
sveiki,
norėjau paklausti, gal kas esate iseje vaiko auginimo atostogu nuo 2 iki3 metu ir tvarketes socialine pasalpa, kaip mama auginanti vaika namuose iki 3 metu, kai  nelanko darzelio, tai ar tvarkantis dokumentus reikia pazymos is daktaro kad vaikas tikrai nelanko darzelio. Aciu. blink.gif

o jums nereikėjo pažymos kodėl to darželio nelankot, ar vietos negavot ar sergat daug ir pan? g.gif nes kiek man teko girdėti tik skiria tuo atveju, kai negauna vietos, serga ir pan, o ne šiaip, kad nenoriu leist į darželį ir tiek, įdomu kaip yra iš tkrųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 13:03)
o jums nereikėjo pažymos kodėl to darželio nelankot, ar vietos negavot ar sergat daug ir pan? g.gif nes kiek man teko girdėti tik skiria tuo atveju, kai negauna vietos, serga ir pan, o ne šiaip, kad nenoriu leist į darželį ir tiek, įdomu kaip yra iš tkrųjų g.gif

Jeigu esi vpa iki 3 metu niekas ir neklause kodel vaikas neeina i darzeli,cia jeigu dirbi,tada gal ir pasidometu kodel.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 12:40)
Jeigu esi vpa iki 3 metu niekas ir neklause kodel vaikas neeina i darzeli,cia jeigu dirbi,tada gal ir pasidometu kodel.

bet jei tarkim esi į darželį užsirašęs nuo gimimo ir valstybė gauna info, jog tau yra vieta vis tiek gali nevesti ir gauti pinigėlius? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 01 gruodžio 2010 - 13:01
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 13:59)
bet jei tarkim esi į darželį užsirašęs nuo gimimo ir valstybė gauna info, jog tau yra vieta vis tiek gali nevesti ir gauti pinigėlius? g.gif

tai uzsirases kai esi tai viena,o lankai tai visai kitas reikalas,vieta yra,bet ta vieta tu turi patvirtint,kad tikrai vaikas lankis,jei ne,tai ta vieta atitenka kitam vaikui.As sakau,cia gal nuo miesto priklauso,man nereikejo jokiu pazimu,kad vaikas nelanko darzelio,pasakiau,kad esu vpa iki 3 metu,kad vaikas nelanko darzelio,nors kita diena suzinojau,kad mes priimti i darzeli,bet teko perrasit,kad nuo 3 metu vesiu,ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 gruodžio 2010 - 13:07
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 13:04)
tai uzsirases kai esi tai viena,o lankai tai visai kitas reikalas,vieta yra,bet ta vieta tu turi patvirtint,kad tikrai vaikas lankis,jei ne,tai ta vieta atitenka kitam vaikui.

tai vat aš apie ką ir šneku, jei atiduodi tą vietą kitam vaikui stoji į eilę iš naujo ir tada nežinia kada gausi tą vietą ane? g.gif
nes kai aš buvau VPA su antru, mes gavom vietą daržely ir kai pasiklausiau ar įmanoma ją atidėti, pasakė taip, bet stosit į eilę iš naujo, o tada jau nežinia kada pakliūsit unsure.gif
tai čia jei atsisakai tos vietos tada ir gauni pinigėlius, bet jei tau yra vieta, o tu tiesiog sugalvojai, kad nelankysiu ir noriu augint namie taip neišdega, va tą ir norėjau sužinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 01, 14:08)
tai vat aš apie ką ir šneku, jei atiduodi tą vietą kitam vaikui stoji į eilę iš naujo ir tada nežinia kada gausi tą vietą ane? g.gif
nes kai aš buvau VPA su antru, mes gavom vietą daržely ir kai pasiklausiau ar įmanoma ją atidėti, pasakė taip, bet stosit į eilę iš naujo, o tada jau nežinia kada pakliūsit unsure.gif
tai čia jei atsisakai tos vietos tada ir gauni pinigėlius, bet jei tau yra vieta, o tu tiesiog sugalvojai, kad nelankysiu ir noriu augint namie taip neišdega, va tą ir norėjau sužinoti 4u.gif

Tai jei vaikas nevaikscios i darzeli,vistiek jo vieta bus kitam vaikui suteikta.Niekas vietos nelaikis.Na aisku jeigu jus visus dokumentus jau nunesit ir nebevesit vaiko i darzeli,tada taip,vieta bus,bet ir skaitisis,kad vaikas lanko darzeli,nors ir namie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 gruodžio 2010 - 13:16
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 01, 13:13)
Tai jei vaikas nevaikscios i darzeli,vistiek jo vieta bus kitam vaikui suteikta.Niekas vietos nelaikis.Na aisku jeigu jus visus dokumentus jau nunesit ir nebevesit vaiko i darzeli,tada taip,vieta bus,bet ir skaitisis,kad vaikas lanko darzeli,nors ir namie.

yra dar toks dalykas, jei vaikas lanko darželį ir tarkim labai daug serga, paimi iš gydytojos pažymą, jog jis negali dėl to lankyti daržiuko tada ir vietą išlaiko ir namie gali vaikiuką auginti plius soc remia, taip buvo praeitais metais, mane domintų kažin dabar taip dar yra ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 01 gruodžio 2010 - 14:07
o gal kas žino koks dydis tos pašalpos, jei vaiką iki 3 m. nevedi į darželį? ir kur reiktų kreiptis dėl tokios pašalpos sKyrimo? 4u.gif
Atsakyti