Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(kaubojey @ 2011 06 30, 23:33)
Na pvz maženėje dalyje gali plauti vien tik daržoves, vaisius, salotas ir pan. Kadangi joje neplauni lėkščių, tai neužsiteršia plovikliais ir kitokiais briedais, tai vaisius, daržoves galima mesti tiesiai į ją ir plauti..

ponų išmislas blush2.gif
Atsakyti
Jau penkis metus turiu apvalia, gilia, tamsiai zalios spalvos akmens mases kriaukle.
Paskaiciau tema ir labai nustebau, kad su kokia kruva problemu moterys susiduria del formos, spalvos, karsto vandens pylimo, valymo.
Neturiu nei vieno priekaisto savo kriauklei. Valau su kempinele, kuria plaunu indus, laselis feirio, viskas nusivalo ir nusiplauna, nors, tiesa sakant, nelabai ten buna ka valyti, visad svari kriaukle buna, jokiu rudziu pedsaku, ar kalkiu demiu.
Visad nukosiu tiesiai i kriaukle tiek bulves, tiek makaronus, net i galva nebuvo atejusi mintis, kad nuo to galetu ji suskilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 30, 22:29)
aš gal pasirodysiu buka, bet nesuprantu tokios krauklės paskirties dviejų dalių  unsure.gif kam reikia 2 dalių?

Kai viena prikrauta indu, kitoj gali ka nors pasiplauti hihihi.gif as neplanuoju statyti indaploves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bronike @ 2011 06 30, 11:55)
Mes jau metai turim aqasanitos kriauklę, smėlinės spalvos. Man tinka ir patinka. Neturiu jokių nusiskundimų... tikrai nesigailiu ją nusipirkus thumbup.gif

ir as metus turiu ir esu patenkinta labai, valau su pieneliu kur buna voniai, virtuvei valyti ir viskas smile.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi akmens mases nuo granitines plautuves g.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kuo skiriasi ekscentrinis ventilis nuo paprasto?
Atsakyti
http://www.vonia24.l...?id_product=771
http://www.vonia24.l...id_product=1079

čia rasi atsakymą
Atsakyti
Šitą jau buvau skaičiusi, bet man kaip blondei dar vistiek ne 100 proc. aišku... biggrin.gif Jei dėčiau paprastą ventilį, tai jis neturėtų to automatinio vandens išleidimo ar dar ko nors?
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 08 01, 13:33)
Šitą jau buvau skaičiusi, bet man kaip blondei dar vistiek ne 100 proc. aišku...  biggrin.gif Jei dėčiau paprastą ventilį, tai jis neturėtų to automatinio vandens išleidimo ar dar ko nors?


atsiprašau už idealią betvarkę bet kitos neradau

user posted image

viršuje "mygtuko" esančio ant juodo daikto pagalba galima užkimšti ir atkimršti kriauklę nekišant rankų į vandenį
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 01, 22:02)
atsiprašau už idealią betvarkę bet kitos neradau

user posted image

viršuje "mygtuko" esančio ant juodo daikto pagalba galima užkimšti ir atkimršti kriauklę nekišant rankų į vandenį


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Didelis didelis AČIŪ Avocete, nes mano supratimas buvo net ne į tą pusę... blush2.gif too blond biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 08 02, 13:54)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif Didelis didelis AČIŪ Avocete, nes mano supratimas buvo net ne į tą pusę...  blush2.gif too blond  biggrin.gif



Pas mus kriaukle irgi su tokiu ventiliumi, bet jis jau nebeveikia pas mane, kazkaip prasisuko ir basta, tai labai prastai dabar, neina kriaukles uzkimsti kai reikia.
Atsakyti
Hm.... Tai kokį ventilį rinktis? Tas ekscentrinis brangiau kainuoja...
Atsakyti