Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(isdykusS @ 2011 08 19, 17:43)
Supratau, aciu smile.gif
O gal dar galit paaiskint, kuo skiriasi ir kuris geriau: ekscentrinis ventilis ir uzkemsamas?

puslapiu atgal
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 19, 18:43)
Supratau, aciu smile.gif
O gal dar galit paaiskint, kuo skiriasi ir kuris geriau: ekscentrinis ventilis ir uzkemsamas?

Su rankenele yra patogiau nes nereik ten ranku kisti, bet uz tai sudetingesnis plautuves valymas nes aplink ja dar valyti reikia. Manau skonio cia reikalas ir tiek.Na tai toks ir skirtumas kad vienas turi rankenele o kita uzkemsat tiesiog pacio nuleidejo paspaudimu.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 01, 23:02)
atsiprašau už idealią betvarkę bet kitos neradau
user posted image
viršuje "mygtuko" esančio ant juodo daikto pagalba galima užkimšti ir atkimršti kriauklę nekišant rankų į vandenį

norejau pasiziuret, o nuotraukos nera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2011 08 09, 15:04)
Tamsios spalvos plautuves nepatere pirkti nes labai matosi nesvarumai. Is praktines puses: nepasakyciau, kad kalkes labiau ant jos matosi. Tiesiog reikia nepatingeti ir issiplauti  mirksiukas.gif

Turiu juoda metalic, niekas nesimato, tiesiog po darbo visad išplovus išsisausinu su šluoste

QUOTE(Bonpari @ 2011 08 09, 15:23)
o su kuo reiktų kalkes išvalyt? nes turiu plados plautuvę, viskas su ja kaip ir gerai, tik ant padėklo vienoje vietoje matosi šviesesnis plotelis, spėju, kad nuo kalkių  g.gif nes ten išplautus dedu įrankius, lėkštes...

Vat pati ir atsakėt, nedėkit šlapių indų, kur tos kalkės dings?Pabaigėt darbą - išsivalot kriauklę

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 08 20, 12:19)
Su rankenele yra patogiau nes nereik ten ranku kisti, bet uz tai sudetingesnis plautuves valymas nes aplink ja dar valyti reikia. Manau skonio cia reikalas ir tiek.Na tai toks ir skirtumas kad vienas turi rankenele o kita uzkemsat tiesiog pacio nuleidejo paspaudimu.

nieko nėra sudėtingo ją išvalyt schmoll.gif ir patogumas nerealus, aš išvis savo rankas ir nagus labai myliu, stengiuosi kuo mažiau po indų ploviklius, virtuvinius vandenis tiurkštis, tai ta rankenėlė man išsigelbėjimas
Atsakyti
Ar kas turit tokia Aquasanitos plautuve? Siuo metu jie turi juoda, vario ir balta su defektu, bet dar man neatrase kokie defektai.
user posted image
ar uztenka plautuves gylio, plocio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 29 rugsėjo 2011 - 10:27
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 29, 10:12)
Ar kas turit tokia Aquasanitos plautuve? Siuo metu jie turi juoda, vario ir balta su defektu, bet dar man neatrase kokie defektai.
user posted image
ar uztenka plautuves gylio, plocio?

Mano būtent tokia, tik juoda metalic. Man visko pakanka. Vat tokia pas mane
user posted image
O kokia kaina siūlo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 29 rugsėjo 2011 - 11:00
QUOTE(Furtado @ 2011 09 29, 11:58)
O kokia kaina siūlo?

Atrase taip (tik nezinau ar tai nebus reklama?):
"Yra 2 kainos
mazi -tai labai nezenklus defektai - 256 Lt
dideli -tai ryskiai matomi defektai - 129 Lt
Kai kurias plautuves su mazais defektais galetume leisti I prekyba ir nesukti galvos, bet taip nedarome.
Aprasyti apie kekviena defektuota plautuve tikrai negaliu , kadangi neieivaiszuoju kokie tie defektai. Kekvienu atveju reikia ziureti."


Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 29, 12:16)
Atrase taip (tik nezinau ar tai nebus reklama?):
"Yra 2 kainos
mazi -tai labai nezenklus defektai - 256 Lt
dideli -tai ryskiai matomi defektai - 129 Lt
Kai kurias plautuves su mazais defektais galetume leisti I prekyba ir nesukti galvos, bet taip nedarome.
Aprasyti apie kekviena defektuota plautuve tikrai negaliu , kadangi neieivaiszuoju kokie tie defektai. Kekvienu atveju reikia ziureti."

Aš asmeniškai susilaikyčiau...kažkaip kaip sako skūpas moka 2 kartus, tai, kad nebūtų taip...tuo labiau kiek jau čia sutaupysit...
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 29, 15:19)
Aš asmeniškai susilaikyčiau...kažkaip kaip sako skūpas moka 2 kartus, tai, kad nebūtų taip...tuo labiau kiek jau čia sutaupysit...

Aš nežinau kiek kainuoja tokia plautuvė be defektų. Reiks užklausti.
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 30, 19:50)
user posted image
Gal kas pasakys kokio gamintojo si plautuve, kazko panasaus noreciau  ax.gif

na manau kad tai Blanco firmos kriaukle. Nes pati issirinkau tokia, na nebent dar ir kitos firmos turi tokiu modeliu
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 29, 15:19)
Aš asmeniškai susilaikyčiau...kažkaip kaip sako skūpas moka 2 kartus, tai, kad nebūtų taip...tuo labiau kiek jau čia sutaupysit...

Be defekto kainuoja:
vario ir zalvario sp. - 659, visos kitos spalvos - 599

QUOTE(Mergina_28 @ 2011 09 29, 21:23)
na manau kad tai Blanco firmos kriaukle. Nes pati issirinkau tokia, na nebent dar ir kitos firmos turi tokiu modeliu

Kokia kaina? ir parasykit visus ismatavimus (ilgis, plotis, gylis), plyyyzzzz... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 30, 09:33)
Be defekto kainuoja:

as savo uz 500nupirkau:-P
Atsakyti