Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

Aciu, Regal 4u.gif
Traukiniu ir autobusu grafiku puslapi isidedu i parankinius. O tave gal but kada ir pakalbinsiu. mirksiukas.gif 4u.gif Bet dar negreit, nes Portugalija-dar tik tolima vizija. wub.gif
Atsakyti
Sveikos/i keliautojai, ir aš prisijungsiu prie jūsų. 4u.gif MB nupirko lėktuvo bilietus Kaunas- Frankfurtas- Porto ir atgal , sumokėjom 140lt abiems į abi puses. thumbup.gif Skrendam lapkritį, 7ioms dienoms.Nuomosim automobilį, radom už 79 eurus savaitei.Nenorim pervargti, todėl nevažiuosim labai daug km, didelių miestų norisi kuomažiau, kuo daugiau norisi gražios gamtos, vendenyno.Ką manot apie tokį maršrutą į šiaurę (dar galutinai nepapsisprendėm- šiaurė ar pietūs)?

maršrutas

Porto- knygynas, ribeira, kilimas į bažnyčią, galbūt turas autobusu.
Viano do Costelo - norėtųsi praplaukti Limos upe su valtele, kažkas lyg ir minėjo krioklius. g.gif
Vila do Conde- laivų statykla.
Ponte de Lima- mažas miestukas su tilteliu į viduramžių bokštą
Geres- nacionalinis parkas
Lamego- žaliuojantis parkas, draustinis, pilis.
Vila nova de Foz Coa- archeologinis parkas, uolose priešistoriniai piešiniai.
Beira ir Aveiro juos galima ir išmesti, nieko mane labai dominančio nerandu iš aprašymų, bet jie pasitaiko pakeliui ir tiek. ax.gif
Atgal į Porto.

Tras- os -Montes norėtųsi irgi įtraukti, bet randu su google 3 variantus, nesuprantu kuris tikrasis. g.gif

Gal ką patarsit? Ką išmesti, ką pridėti? O gal visai be ryšio maršrutas? unsure.gif
Ir gal žinot iš kur pigiau GPS gauti?Oficiali nuoma beveik tiek pat kiek automobilio nuoma. doh.gif

Kažko neduoda googlas pilno maršruto įdėti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 28 rugsėjo 2008 - 21:03
Gal gali pasakyti kiek trunka skrydis Vilnius-Faro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2008 09 29, 10:26)
Gal gali pasakyti kiek trunka skrydis Vilnius-Faro?  4u.gif


Manau, kad gal kokias 4-5 val, jei ne daugiau, jei į Paryžių apie 3 - tai
faro dar toliau. 4u.gif
Atsakyti
Norintiems issinuomoti Portugalijoje automobili, rekomenduociau uzsukti i puslapi
http://www.portugal-auto-rentals.com/
Si pavasari nuomavomes, pigiausias buvo is firmos SIXT - savaitei automobiliukas (pezo 207) kainavo 92 eurus.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 09 28, 21:59)
Sveikos/i keliautojai, ir aš prisijungsiu prie jūsų. 4u.gif  MB nupirko lėktuvo bilietus Kaunas- Frankfurtas- Porto ir atgal , sumokėjom 140lt abiems į abi puses. thumbup.gif  Skrendam lapkritį, 7ioms dienoms.Nuomosim automobilį, radom už 79 eurus savaitei.Nenorim pervargti, todėl nevažiuosim labai daug km, didelių miestų norisi kuomažiau, kuo daugiau norisi gražios gamtos, vendenyno.Ką manot apie tokį maršrutą į šiaurę (dar galutinai nepapsisprendėm- šiaurė ar pietūs)?

maršrutas

Porto- knygynas, ribeira, kilimas į bažnyčią, galbūt turas autobusu.
Viano do Costelo - norėtųsi praplaukti Limos upe su valtele, kažkas lyg ir minėjo krioklius. g.gif
Vila do Conde- laivų statykla.
Ponte de Lima- mažas miestukas su tilteliu į viduramžių bokštą
Geres- nacionalinis parkas
Lamego- žaliuojantis parkas, draustinis, pilis.
Vila nova de Foz Coa- archeologinis parkas, uolose priešistoriniai piešiniai.
Beira ir Aveiro juos galima ir išmesti, nieko mane labai dominančio nerandu iš aprašymų, bet jie pasitaiko pakeliui ir tiek. ax.gif


Lapkričio mėnesį Porte orai nėra labai puikūs: vėjuota, lyja (nežinau, kada tiksliai važiuojat.), Tai kad prie vienandenyno ilgai nepabūsit. Graži gamta Portugalijoj visur, Aš vis dėlto siūlyčiau važiuoti į pietus ir aplankyti bent sostinę Lisaboną. Man Portugalijos architektūra (mūsų pomėhiai matau nesutampa:)) tiesiog wub.gif Ten bažnyčios, vienuolynai stovi amžių amžiais, nes Portugalijoj nebuvo jokių karų, niekas nesugriauta.
Matau, kad gyvenate Kaune, galėčiau paskolinti knygą apie Portugaliją anglų kalba, pasiskaitytumėte, išsirinktumėte, kas jus domina. Mes, ja vadovaudamiesi pamatėm Portugalijos daugiau nei vietiniai pažįstami universitete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 10 01, 00:35)
Lapkričio mėnesį Porte orai nėra labai puikūs: vėjuota, lyja (nežinau, kada tiksliai važiuojat.), Tai kad prie vienandenyno ilgai nepabūsit.  Graži gamta Portugalijoj visur, Aš vis dėlto siūlyčiau važiuoti į pietus ir aplankyti bent sostinę Lisaboną. Man Portugalijos architektūra (mūsų pomėhiai matau nesutampa:)) tiesiog wub.gif Ten bažnyčios, vienuolynai stovi amžių amžiais, nes Portugalijoj nebuvo jokių karų, niekas nesugriauta.
Matau, kad gyvenate Kaune, galėčiau paskolinti knygą apie Portugaliją anglų kalba, pasiskaitytumėte, išsirinktumėte, kas jus domina. Mes, ja vadovaudamiesi pamatėm Portugalijos daugiau nei vietiniai pažįstami universitete smile.gif

Būčiau amžinai dėkinga, jei galėčiau ją pasiskolinti. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 09 28, 21:59)
Sveikos/i keliautojai, ir aš prisijungsiu prie jūsų. 4u.gif  MB nupirko lėktuvo bilietus Kaunas- Frankfurtas- Porto ir atgal , sumokėjom 140lt abiems į abi puses. thumbup.gif 



Sveiki,
Ar galite parašyti per kokias agentūras pirkote?
Ar čia kažkokios akcijos buvo?
Bilietukai labai jau pigiai gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinte @ 2008 10 10, 13:05)
Sveiki,
Ar galite parašyti per kokias agentūras pirkote?
Ar čia kažkokios akcijos buvo?
Bilietukai labai jau pigiai gavosi rolleyes.gif

Sprendžiant pagal kainas ir maršrutą, tai pirkta www.ryanair.com rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lunar @ 2008 10 10, 15:04)
Sprendžiant pagal kainas ir maršrutą, tai pirkta www.ryanair.com  rolleyes.gif

Kaip pirštu į akį. mirksiukas.gif smile.gif
Tik va, į tą kainą bagažas neįeina.Už bagažą vienam žmogui dar būtų +400lt. doh.gif Bandysim abu susitalpinti į rankinius bagažus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 10 12, 12:36)
Kaip pirštu į akį. mirksiukas.gif  smile.gif
Tik va, į tą kainą bagažas neįeina.Už bagažą vienam žmogui dar būtų +400lt. doh.gif Bandysim abu susitalpinti į rankinius bagažus. ax.gif


Nejaugi.... g.gif
Kažkaip netikiu... schmoll.gif
Atsakyti
Aciu, regal, uz issamu atsakyma, bet ji perskaiciau tik grizusi ax.gif
Supratau, kad pamaciau ne viska, ka butina pamatyti, bet kita vertus tai puikus pretekstas dar karta nuvykti i Portugalija. Vaziavom 11 dienu, keliavom nuo porto iki albufeiros ir atgal, tai is patirties galiu pasakyti, kad laiko buvo per mazai, i Portugalija turbut reiketu vaziuoti kokiom 3 savaitem:) Labai patiko tiek salis, tiek zmones, tiek kainos ir padariau isvada, kad su Novaturu ten tikrai neverta vaziuoti (turiu mintyje ju kainas, nes Portugalija nera brangi salis)
Atsakyti