Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Nerytė,nuostabias rankas turi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 09, 19:25)
o kaži kiek š... prisikvėpuojat šaligatviu praėjus palei judresnę gatvę  cool.gif



nevaikstau as palei gatves wink.gif bet ne tame esme. zinoma daug smile.gif
o siaip, tai jei turiu pasirinkima, tai kas man patinka, siuo atveju renkuosi nevalgyt tokiu meduoliuku smile.gif bet jus valgykit. skanaus,jei tik jums tinka 4u.gif as juk jums nesakau, kad vai feee, kai jus galit... kiekvienam sergam skirtinga "liga" wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 09 gruodžio 2010 - 19:25
As manau, kad meduoliuka galima ideti celofana, uzristi kaspineli ir pakabinti ant eglutes. Bus ir grazu ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(eglys @ 2010 12 09, 15:48)
sveikos,klausimukas toms,kurios kepe dziovintu vaisiu pyraga  4u.gif  isoriskai jis jums kieteja ar minksteja?  g.gif nes kazkaip man jis pakietejo, bet cia gal tik isore, o vidus mikstas bus?  g.gif  neramu jau daros  biggrin.gif

pas mane virsus kietas, o vidus minksteja, bet as laistau ji, tai gal del to.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 12 09, 19:50)
pas mane virsus kietas, o vidus minksteja, bet as laistau ji, tai gal del to.... blush2.gif


O kaip jus zinot ar vidus minksteja? blush2.gif
As tai tik virsu jo pravynioju, aplaistau brendziuku ir palaukus kiek laiko atgal susuku, net neragavus as jo dar blush2.gif saziningai laikau iki kaledu rolleyes.gif sekmadieni bus trecias laistymas jau rolleyes.gif

O del to klausimu kur mergina viena klause, ka daryti kad butu grazus issipute bet nesijaustu sodos skonio? biggrin.gif gal kas zinot atsakyma? Kiek sodos sumazint galima butu? Nes ir man smarkiai jautesi schmoll.gif
Atsakyti
Ar gerai uzgesinot soda? Nes as dedu saziningai du saukstelius, aisq be kaupu. Ir acto nepagailiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 09, 18:50)
4u.gif  aciu
prajuokinai su inteligentiskumu biggrin.gif

na aš savo pvz pasižiūriu tai jie tokie naminiai blush2.gif o čia tokie.. išbaigti...

QUOTE(une @ 2010 12 09, 19:24)
nevaikstau as palei  gatves wink.gif bet ne tame esme. zinoma daug smile.gif
o siaip, tai jei  turiu pasirinkima, tai kas man patinka, siuo atveju renkuosi nevalgyt tokiu meduoliuku smile.gif bet jus valgykit. skanaus,jei tik jums tinka  4u.gif  as juk jums nesakau, kad vai feee, kai jus galit... kiekvienam sergam skirtinga "liga" wink.gif

friends.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2010 12 09, 21:52)
Ar gerai uzgesinot soda? Nes as dedu saziningai du saukstelius, aisq be kaupu. Ir acto nepagailiu  ax.gif



Nu man atrodo, kad gerai, nes uzputojo!
O kiek reikia to acto? g.gif
Ir kodel negerai kepimo milteliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2010 12 09, 20:59)
Nu man atrodo, kad gerai, nes uzputojo!
O kiek reikia to acto?  g.gif
Ir kodel negerai kepimo milteliai?  g.gif

Gal ju maziau reikia, net nezinau blush2.gif O minkant ir man tesla lipo prie ranku, bet kuo toliau, tuo maziau. Tad miltu pasiberiau tik kociojimui. Ir jie minkstuciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 12 09, 20:48)
O kaip jus zinot ar vidus minksteja? blush2.gif
As tai tik virsu jo pravynioju, aplaistau brendziuku ir palaukus kiek laiko atgal susuku, net neragavus as jo dar blush2.gif  saziningai laikau iki kaledu rolleyes.gif  sekmadieni bus trecias laistymas jau rolleyes.gif

O del to klausimu kur mergina viena klause, ka daryti kad butu grazus issipute bet nesijaustu sodos skonio? biggrin.gif  gal kas zinot atsakyma? Kiek sodos sumazint galima butu? Nes ir man smarkiai jautesi schmoll.gif

as su dantu krapstukais badau ta pyraga ir tik tada sulieju, savaitgali jau bus antras laistymas blush2.gif as irgi neragauju, saziningai irgi laikau lotuliukas.gif
o del sodos, tai blogai nugesinat, imkit ne kaupina sauksteli, poto suberkit i valgoma dideli sauksta ir tada uzpilkit actu, man kaip putojo tai net ir per krastus lipo...
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 12 06, 11:38)
senos temos paskutiniuose puslapiuose praktiskai vien apie glaju ir piesima kalbama  4u.gif  glajus: baltymas su cukraus pudra ir citrinos rugstele. plonos linijos gerai gaunasi su tokiu maiseliu user posted image

Patarkit, kur tokiu maiseliu Vilniuje yra pirkti. Sorry, gal raset, bet darbe man SM neatsidaro, tai tik vakare truputi laiko turiu paskaityti blush2.gif
Atsakyti
mergaites, o ko jus taip tos sodos isikabinusios? juk yra kepimo milteliai - visada su jais darau, ir tikrai jokio skirtumo, isskyrus kad bjauraus sodos skonio nesijaucia 4u.gif biggrin.gif
beje, iskepiau ir as nameliui remus - pirma karta gyvenime, reikia tik suklijuot, bet kazkaip baugu, kad sugrius, tai laika tempiu lotuliukas.gif ateisiu pasirodyti, kai padarysiu smile.gif
Atsakyti