Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų keturkojai draugai UK

SVEIKI VISI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noreciau atidaryt sia temele,kadangi daug kas is musu laiko kazkokiu gyvuneliu smile.gif ,kas suniuka,kas kaciuka,gal zuikuti,o gal ziurkena ir t.t.....
Beauginant gyvuneli svecioj saly,iskyla ivairiausiu klausimu ir bedu,kodel gi nepasidalinus savo patirtim ir isgyvenimais drauge su kitais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As pati turiu anglu koker spanieliuke,vardu Glorija,katyte vardu Kite ir dar akvariuma rolleyes.gif
Butu malonu jei prisijungtumete ir pasidalintumete savo patirtimi blush2.gif
Atsakyti
http://s1109.photobu...nt=SDC12433.jpg
cia mano Gloryte wub.gif
Papildyta:

http://s1109.photobu...ANDADNASKDN.jpg
o cia mano katyte,tik cia sena nuotrauka po kaciuku,visa nusibaigus,dabar neturiu kompe naujos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 79asta: 06 gruodžio 2010 - 04:55
As ir turiu visa ferma ax.gif Pirmiausiai isigijau seske.Dabar jai jau 5m.Paskui isigijau katina.Bet toks laukinis buvo,namo tik paest pareidavo...Nei ant ranku paimsi,nei paglostysi-purskia,kniaukia blink.gif Tai isigijau dar viena-namini biggrin.gif Sitas nuo ranku nenulipa,turi glostyt pastoviai...
Na ir vainikuoja viska-akvariumukas.Maziukas,su keliom zuvytem,bet juk vistiek gyviai biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2010 12 06, 03:47)
http://s1109.photobu...nt=SDC12433.jpg
cia mano Gloryte wub.gif
Papildyta:

http://s1109.photobu...ANDADNASKDN.jpg
o cia mano katyte,tik cia sena nuotrauka po kaciuku,visa nusibaigus,dabar neturiu kompe naujos  blush2.gif

Grazus gyvuneliai ir visos kitos foto smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 12 06, 17:19)
Grazus gyvuneliai ir visos kitos foto  smile.gif  ax.gif


aciu blush2.gif


Giega,koks fainuolis seskas,girdejau,kad rujos metu jie buna agresyvus,o kaip jusu? Ka jie eda,laikot narve ar palaida bigsmile.gif ?
Atsakyti
Patinai gal,pas mane patele...Ir ta iskastruota,tai rujos nejauciam...Eda sausa specialu seskiska maista,5£ uz toki nemaza maisa,kurio jai beveik menesiui uztenka...Turi narva,ten miega,ten buna kai iseinam,bet jei mes namie-isleidziam pasiganyt...Laidu negrauzia,bet geles momentaliai iskapsto lotuliukas.gif Labai megsta guminius daiktus,tai jei tik pasieks distancini koki,galesi ieskot po sofom...Ar mb padukai su silikonu...Net dreba kaip jai ju reikia,sugeba issitraukti is batu ir paslept...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2010 12 06, 20:18)
Patinai gal,pas mane patele...Ir ta iskastruota,tai rujos nejauciam...Eda sausa specialu seskiska maista,5£ uz toki nemaza maisa,kurio jai beveik menesiui uztenka...Turi narva,ten miega,ten buna kai iseinam,bet jei mes namie-isleidziam pasiganyt...Laidu negrauzia,bet geles momentaliai iskapsto lotuliukas.gif Labai megsta guminius daiktus,tai jei tik pasieks distancini koki,galesi ieskot po sofom...Ar mb padukai su silikonu...Net dreba kaip jai ju reikia,sugeba issitraukti is batu ir paslept...


faina,toks netradicinis augintinis wub.gif ,patiesnas smile.gif
Atsakyti
Nagi mamytes 4u.gif ,nejau nera daugiau gyvuneliu myletoju UK,juk auginant gyvunus susiduri su ivairiausiom problemom ,beveik kaip su vaikais ax.gif . Na bent jau man,tai iskyla daug klausimu ir esu truputeli nsvilus,tai galvojau gal atsiras su kuo pasidalinti patirtimi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 79asta: 09 gruodžio 2010 - 01:13
Nu fainuole tavo seskiuke, tikrai neliudna su ja.
O mes tik akvariuma turim. Nors abu esam sunu myletojai, o as tai visko kas gyva. Sunus irgi paveldejo ta meile gyvunams. Bet ... kol nera savu namu, MB net nesileidzia i kalbas. O as nors katinelio noreciau verysad.gif
Atsakyti
Dar neturim, bet zadu vaiko gimtadieniui nupirkti ziurkena ax.gif pati kaip buvau vaikas ir paaugle daug kartu turejau ziurkenu ir ziurkiu. Vyras labai norejo kanareles, bet manau ziurkena bent paglost gales, o i kanarele tik ziuresi.
Koks fainas seskiukas bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes as lb noriu maziuko suniuko savo leliukui bet sako cia lb dauk problemu ji isigyti ar tai tiesa
Atsakyti
QUOTE(mamyte1987 @ 2011 01 13, 16:24)
sveikos mamytes as lb noriu maziuko suniuko savo leliukui bet sako cia lb dauk problemu ji isigyti ar tai tiesa


sveika 4u.gif

problema tik piniguose,jei ju yra,tai problemu nera ,o pirkt reikia tik is patikimu veislynu,nes iternete daugiausia aferistai siauteja,todel reik but atsargiem,as pati vos nepapuoliau i ju nagus. Kai sumastysit pirkt,suktelkit imesiu veislyno nuoroda mirksiukas.gif ,beje cia pigiau nei Pet shopuose,nes parduotuves is to veislyno ir perka 4u.gif
Atsakyti