Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų keturkojai draugai UK

QUOTE(79asta @ 2011 01 14, 15:04)
nu tie seskai kokie patiesni  wub.gif ,negaliu,kazkada norejom,bet manem,kad jie pikti biggrin.gif



Visokiu tu sesku yra smile.gif Mano ne pikta, mano nagla biggrin.gif
Atsakyti
Mes savo grazuoli kerpam patys ax.gif Nusipirkom el. masinele specialiai sunims kirpti.Ten buvo kompaktas kaip reikia ivairiu veisliu sunis kirpti,pabandem,visai idomu ir nebaisu smile.gif o ir suniukui patiko.Bet dabar kirpsimes tik pavasari,o kolkas tik apsikarpom apie akis ir kur labiausiai reikia biggrin.gif
Del kailio-kol augo tai labai tas kailis buvo nekoks.Ilgai rinkom maista.Dabar maitinam Butcher's konservukais,bet paskaninu "zmogisku"maistu mirksiukas.gif
Problema tik tame,kad nesiduoda apkirpti naguciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koti: 14 sausio 2011 - 15:25
QUOTE(koti @ 2011 01 14, 16:24)
Mes savo grazuoli kerpam patys ax.gif Nusipirkom el. masinele specialiai sunims kirpti.Ten buvo kompaktas kaip reikia ivairiu veisliu sunis kirpti,pabandem,visai idomu ir nebaisu smile.gif o ir suniukui patiko.Bet dabar kirpsimes tik pavasari,o kolkas tik apsikarpom apie akis ir kur labiausiai reikia biggrin.gif
Del kailio-kol augo tai labai tas kailis buvo nekoks.Ilgai rinkom maista.Dabar maitinam Butcher's konservukais,bet paskaninu "zmogisku"maistu mirksiukas.gif
Problema tik tame,kad nesiduoda apkirpti naguciu biggrin.gif


o jis skaitosi geras g.gif ?
mes dabar kaip tik ta maista nusipirke,nu,bet man jis taiiiip smirda biggrin.gif ,o Glorei tai aisku labai patinka tongue.gif
Atsakyti
Nezinau ar geras,bet isbandem visus sausus maisteliu kokie tik yra,nuo paciu brangiausiu ,nevalgydavo....jau galvojom ,kad suniukas paskelbe bado streika biggrin.gif ,paskui pradejom konservukus degustuoti.Bet ir jie atsibosta,tad skaninam zmogisku maistu mirksiukas.gif mazdaug per puse smile.gif Ir dar musiskis labai megsta suniskus kauliukus,tad jeis taip pat lepinamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2011 01 14, 23:59)
Nezinau ar geras,bet isbandem visus sausus maisteliu kokie tik yra,nuo paciu brangiausiu ,nevalgydavo....jau galvojom ,kad suniukas paskelbe bado streika biggrin.gif ,paskui pradejom konservukus degustuoti.Bet ir jie atsibosta,tad skaninam zmogisku maistu mirksiukas.gif mazdaug per puse smile.gif Ir dar musiskis labai megsta suniskus kauliukus,tad jeis taip pat lepinamas smile.gif



o senai tuo maistu maitinat g.gif ?(beje,sausa ar slapia duodat?)
maniske tu kauliuku navalgo schmoll.gif ,nebent duodi zalia,uzkasa kieme,o po kokios sav issitraukia visa susvinkusi ir puotauja lotuliukas.gif Kai turejom jorki,tai esdavo tik kaciu maista,sunisko ne i burna lotuliukas.gif ,jis augo su katem,tai matyt isivaizdavo,kad ir jis katinas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2011 01 14, 16:01)
Visokiu tu sesku yra smile.gif Mano ne pikta, mano nagla biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Maistelis tik slapias smile.gif sauso nevalgo visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2011 01 15, 02:10)
Maistelis tik slapias  smile.gif sauso nevalgo visai smile.gif


aisku,mes slapia dabar ir nupirke,reiks ilgiau pamaitint situo maistu,gal ir mum tiks g.gif ,pas musu kailis irgi blizga,bet labai seriasi,iskrito visas sijonas unsure.gif ,sake nuo rujos,bet,kad puse metu neatsigauna,jauciu del maisto mastau.gif
Atsakyti
o jus nenorit pameginti applaws? sausas maistas, bet labai geras.
75% mesos miltu ir darzoves, daugiau nieko neprideta. mano abudu sunys i kita maista net nebeziuri. karts nuo karto paskaninu applaws konservais. tada tai isvis puota buna maniskiams thumbup.gif anksciau serdavau irgi butchers konservais bet kai pasiskaiciau kiek ten negero prideta ir ten net ne mesa, o mesos pakaitalas kazkoks.
http://www.applaws.c...ldrydogfood.asp
cia dar raso kad nemokami megineliai duodami thumbup.gif tik neskaiciau kaip juos gauti, turbut reik pasiskambint. bet labai rekomenduoju. ir sudetis labai gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dadaida @ 2011 01 15, 14:12)
o jus nenorit pameginti applaws? sausas maistas, bet labai geras.
75% mesos miltu ir darzoves, daugiau nieko neprideta. mano abudu sunys i kita maista net nebeziuri. karts nuo karto paskaninu applaws konservais. tada tai isvis puota buna maniskiams  thumbup.gif anksciau serdavau irgi butchers konservais bet kai pasiskaiciau kiek ten negero prideta ir ten net ne mesa, o mesos pakaitalas kazkoks.
http://www.applaws.c...ldrydogfood.asp
cia dar raso kad nemokami megineliai duodami  thumbup.gif tik neskaiciau kaip juos gauti, turbut reik pasiskambint. bet labai rekomenduoju. ir sudetis labai gera  ax.gif


raso labai graziai g.gif ,aciu uz nuoroda 4u.gif


nagi,nagi,klokit,kokius suniukus turit,gal pasirodysit rolleyes.gif 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2011 01 15, 14:49)
raso labai graziai g.gif ,aciu uz nuoroda 4u.gif
nagi,nagi,klokit,kokius suniukus turit,gal pasirodysit rolleyes.gif  4u.gif ?

turiu du labradoriukus ax.gif vienam 3 o kitam 2 metai.
ta maista jau valgo turbut apie pusantru metu ax.gif o konservus tai atsidarius matos tokia sviezia mesyte, net paciai skaniai atrodo blush2.gif bet kad jie brangoki, tai su konservais tik biski paskaninu ax.gif
vienas mano suniukas mano avatare tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dadaida: 15 sausio 2011 - 15:50
QUOTE(dadaida @ 2011 01 15, 16:49)
turiu du labradoriukus  ax.gif vienam 3 o kitam 2 metai.
ta maista jau valgo turbut apie pusantru metu  ax.gif o konservus tai atsidarius matos tokia sviezia mesyte, net paciai skaniai atrodo  blush2.gif bet kad jie brangoki, tai su konservais tik biski paskaninu  ax.gif
vienas mano suniukas mano avatare  tongue.gif



niu nosius,fantastika wub.gif wub.gif ,be galo protingi ir meili sunys labradorai wub.gif ,as ir vis svajoju,jau kai turesim savo nama,tai butinai arba vilkini,arba labradora isigysiu tongue.gif .
Atsakyti