Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(UltraV @ 2011 05 13, 11:58)
O kur tokia klinika, kurioje duoda garantijas?
Ar tik ne VIC?

QUOTE(Florestina @ 2011 05 13, 12:57)
Man davė irgi 10 metų garantiją ir tikrai ne VIC'e.

tai turbut gamintojo garantija nepriklausomai nuo klinikos...
Atsakyti
net ir privacios klinikos duoda,tik reik klaust,nepasiteirausi,tavo bedos
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2011 05 13, 11:58)
O kur tokia klinika, kurioje duoda garantijas?
Ar tik ne VIC?


Ne, VIC kainos be proto.
O siaip, man rodos, visur duoda tas garantijas.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 05 13, 18:36)
Ne, VIC kainos be proto.
O siaip, man rodos, visur duoda tas garantijas.



Garantijas duoda klinika tada, kai gauna garantija is implanto gamintojo. Visokiu implantu yra vieniems duodama garantija 10 metu, kitiems tik jei implantas neprigytu, kita istato nemokamai, kitiems garantijos neteikiamos. Viskas priklauso nuo to kokius implantus klinika stato.

Todel ir norejau suzinoti, kurioje klinikoje (ir kokiame mieste) implantavote, jei ne paslaptis? Turbur neaiskiai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2011 05 14, 16:38)
Garantijas duoda klinika tada, kai gauna garantija is implanto gamintojo. Visokiu implantu yra vieniems duodama garantija 10 metu, kitiems tik jei implantas neprigytu, kita istato nemokamai, kitiems garantijos neteikiamos. Viskas priklauso nuo to kokius implantus klinika stato.

Todel ir norejau suzinoti, kurioje klinikoje (ir kokiame mieste) implantavote, jei ne paslaptis? Turbur neaiskiai paklausiau blush2.gif


Aisku, ne paslaptis lotuliukas.gif
Vilniuje "Ovidentoje".
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 05 14, 18:10)
Aisku, ne paslaptis lotuliukas.gif
Vilniuje "Ovidentoje".


Aciuuuuu ax.gif

O koki jums implanta dejo?? g.gif , pas juos facebook rodo, kad deda biohorizons (JAV) ir MEGA'GEN (korejietiskus).
Biohorizons jei neprigyja tai kita nemokamai istato, o apie megagen nieko negirdeti kad garantijas suteikinetu. Gal turite daugiau ziniu apie juos.

PS. vis nesiryztu implantuoti, brangu ir baisu, kad ko nepridirbtu, nes reikes kaulo priauginti.
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 05 12, 10:15)
pvz. man atsake taip: Reikes 3 Implantu, kurie kainuos 7500lt.+ kompiuterine tomografija, kuri kaunuos 380lt.+ konsultacija, kuri kainuos 50lt


O kam reikalinga tomografija ax.gif g.gif ? Ją padaro jau po impantavimo, kaip suprantu. Aš galvojau, kad panoraminių nuotraukų pakanka.
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2011 05 14, 17:47)
Aciuuuuu ax.gif

O koki jums implanta dejo?? g.gif , pas juos facebook rodo, kad deda biohorizons (JAV) ir MEGA'GEN (korejietiskus).
Biohorizons jei neprigyja tai kita nemokamai istato, o apie  megagen nieko negirdeti kad garantijas suteikinetu. Gal turite daugiau ziniu apie juos.

PS. vis nesiryztu implantuoti, brangu ir baisu, kad ko nepridirbtu, nes reikes kaulo priauginti.


Biohorizons.
Man sake tas chirurgas, kad su korejietiskais jis nebelabai dirba. Kazkas tokio.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 05 16, 08:31)
Biohorizons.
Man sake tas chirurgas, kad su korejietiskais jis nebelabai dirba. Kazkas tokio.

lotuliukas.gif ar jus zinot ju taktika,kas su kokiais dirba,tas tuos ir giria,o kiti mazdaug "nelabai".cia kaip parduotuvej.chirurgai paprastai viena sutarti turi,su kokia firma dirba
mano ziniom jie visi bemaz vienodi,tik kainu skirtumas ax.gif
o zmoniu islikusi tokia psichologija-isuks brangesniu,bus geresni
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 05 16, 08:24)
O kam reikalinga tomografija  ax.gif  g.gif ? Ją padaro jau po impantavimo, kaip suprantu. Aš galvojau, kad panoraminių nuotraukų pakanka.

panoramine tai tik vaizdas is priekio, o su tomografu mato skersinio pjuvio vaizda + panoramini vaizda. Reikalingas jis pries implantacija del tikslumo: kur praeina nervai, kur kaulo daugiau.. tik ne visos klinikos turi tomografa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sim2002simas: 16 gegužės 2011 - 10:03
QUOTE(lavaza @ 2011 05 16, 09:24)
O kam reikalinga tomografija  ax.gif  g.gif ? Ją padaro jau po impantavimo, kaip suprantu. Aš galvojau, kad panoraminių nuotraukų pakanka.

kompiuterine tomograma reikalinga tiksliai nustatyti kaulo auksti, ploti, kad zinot ar jo tikrai uztenks implantui. Apatiniame zandikauly, kiek skaiciau, dar yra labai daug visokiu nervu, tomogramoje jie matomi ir leidzia zinoti, kur yra vietos, i kurias negalima pataikyt implantuojant.
man tik tomogramos pasake, kad apacioje negales implantuot.
Atsakyti
Sveikos.

Jungiuosi į jūsų gretas... g.gif

Situacija tokia, kad turiu apačioje neišdygusių krūminių dantų, nešioju breketus, šiandien ortodontė pasakė, kad jau laikas galvoti apie implantavimą/ protezavimą. Tik bijau, kad implantavimo kainos neįkandamos bus... Reikės statyti 4 dantukus, tose vietose nesusiformavusios šaknys, greičiausiai reikės priauginti kaulą, tai baisu pagalvoti kiek gali vienas dantis kainuot. Birželio mėn. eisiu į VIC konsultacijai, žiūrėsiu ką pasakys. Bet manau, kad reikia nukeliauti ir pas protezuotojus pasikonsultuoti g.gif

Atsakyti