Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Scurry @ 2010 12 29, 20:56)
man kirpėja sakė, kad plaukai ilgiau veikiami dažų nei įprastai arba didesnė dažų koncentracija. Kažkas tokio, bent jau mintis ši smile.gif

Aišku 4u.gif

Noriu jūsų patarimo: koks šepetys geresnis tiesiems, vidutinio ilgio, plonokiems plaukams? Renkuosi tarp nat. šerių (baisiai bijau, kad neelektrintų plaukų) ir medinio (skaičiau, kad ąžuoliniai „nuima“ elektrinimąsi). Ar išvis nei vienas, nei kitas nėra geras pasirinkimas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 12 29, 19:23)
Aš tai nenaudoju, nes mano paakiai gana normalūs, jei neserganti ir nepervargusi,

Kosmetologė/visažistė pas kurią lankiau pamokas, tai siūlė labai vengti maskuoti paakiu

biskeli susimaisiau - pries tai minejai, kad geriau krempudros ant akiu voku ar paakiu netepti, tai jei ir maskuoklio netepu, tai kaip tie paakiai atrodys g.gif nu sorry,bet nesuprantu, nes iki siol tai tepu krempudra, bet gal kazkuom kituo ir be maskuoklio galima islyginti visa vaizda?

kazkuri minejo apie nat.krempudru rutuliavimasi, tai man paskutiniu metu Hauschka krempudra pradejo ne tai kad rutuliotis, bet tokiasi bruziais teptis, galvoju jau gal galiojimas i gala ar koks velnias, nes turiu tai kazkur nuo pavasario jau.gal kuriai taip buve?
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2010 12 29, 22:27)
Yra ir taip nešiojančių, man tikrai visai nieko  4u.gif
Riebi su mangais, kitų nebandžiau.

čia turbūt kaip su tom garbanėm ir lygiaplaukėm - vis nori to, ką turi kita biggrin.gif
o koks jūsų plaukų tipas?

QUOTE(Babi* @ 2010 12 29, 23:05)
Noriu jūsų patarimo: koks šepetys geresnis tiesiems, vidutinio ilgio, plonokiems plaukams? Renkuosi tarp nat. šerių (baisiai bijau, kad neelektrintų plaukų) ir medinio (skaičiau, kad ąžuoliniai „nuima“ elektrinimąsi). Ar išvis nei vienas, nei kitas nėra geras pasirinkimas? unsure.gif

aš turiu medinį (nežinau, ar ąžuolinis), bet plaukai vis tiek elektrinasi, galbūt tik mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 12 28, 22:08)
Sveikos 4u.gif
Gal kas bandėte CIEL D'AZUR iššukavimą lengvinantį balzamą, šampūną su moliu normaliems plaukams su moliu (tą, kurį Palomina savo bloge aprašė, tik aš nežinau, kokio tipo jos plaukučiai) ir Druide “BODY & SHINE” šampūną? Mano plaukai sausi, sunkiai šukuojami, veliasi, reikia drėkinimo, maitinimo.


Bandžiusi Ciel d'azur balzamą - man jis patinka, - lengvas, visai neapsunkina plaukų, jau trečią buteliuką nusipirkau, o šampūną turiu riebiems plaukams - irgi patinka, suteikia plaukams purumo, tik tiek kad jo ploviklis - ALS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 12 29, 20:56)
Tai gal kas bandėte Sante balzamą su mangais ar bent jau sensitive linijos?  blush2.gif  ir gal kas patars dėl plaukų galiukų apsaugos.. doh.gif

Su mangais nepatiko, bet patiko Basis. Bet jie nuplaunami abu.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 29, 23:56)
Su mangais nepatiko, bet patiko Basis. Bet jie nuplaunami abu.

per daug riebina? Mano plaukai sausi, šiaušiasi, elektrinasi, nu žodžiu bėda bėdelė..
Rkatyte, ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scurry: 29 gruodžio 2010 - 22:00
QUOTE(Mantilė @ 2010 12 29, 20:09)
Rasma,toniku pavalau veidą,tepu kremą ir krempudrą ant viršaus.Ar teisingas šis mano "odos padrėkinimas"?

Aha, teisingai, taip ir reikia. Aš tik pirma rašydama nesilaikiau eiliškumo.

Ir dar, ką buvau pamiršusi. Jei įmanoma, tai kadienybėje sakė geriau pamiršti krempudrą kokia ji tobula, gera, natūrali bebūtų ir vietoj jos naudoti toninį kremą. Taupančioms ir nenorinčioms apsistatyti buteliukais, bet mėgstančioms vienu šūviu nušauti du zuikius, t.y. naudoti ir toninį kremą, ir krempudrą (kai to reikia) buvo pasiūlyta puiki išeitis - turimą krempudrą 'skiesti' įprastai naudojamu dieniniu kremu smile.gif Bet ne iš karto primakaluoti ilgam laikui, o tam kartui: išspauti nedidelį kiekį krempudros ant rankos ir šalia dieninio kremo, sumaišyti ir tolygiai pasitepti veiduką.
QUOTE(Babi* @ 2010 12 29, 21:05)
Noriu jūsų patarimo: koks šepetys geresnis tiesiems, vidutinio ilgio, plonokiems plaukams? Renkuosi tarp nat. šerių (baisiai bijau, kad neelektrintų plaukų) ir medinio (skaičiau, kad ąžuoliniai „nuima“ elektrinimąsi). Ar išvis nei vienas, nei kitas nėra geras pasirinkimas? unsure.gif
Aš turiu ir medinius šepečiu, ir su natūraliais šeriais. Šiuo metų laiku medinis šepetys man labiau įelektrina plaukus nei natūralių šerių.
Aš asmeniškai labiau esu už natūr.šerių šepetį, nes toks man mažiau drasko plaukus, ypač kai tenka šukuoti skubant dar kiek drėgnus po plovimo ax.gif
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 12 29, 21:12)
biskeli susimaisiau - pries tai minejai, kad geriau krempudros ant akiu voku ar paakiu netepti, tai jei ir maskuoklio netepu, tai kaip tie paakiai atrodys  g.gif

Man irgi šis patarimas iš pradžių atrodė keistas (juo labiau, kad dar nežinote viso finalo biggrin.gif - po dengimo krempudra ir akių vokų dažymo šešėliais rekomendavo drėgnu vatos diskeliu tuos paakius švelniai pavalyti nuo dulkelių, kurio nubyra dažantis smile.gif , bet patikėkit manim - atrodo gerai ir jokio odos spalvos skirtumo nė neįžvelgsi. Tiesiog reikia bent ekperimentiniais tikslais išdrįsti pabandyti ir palyginti skirtumus kaip būna dažant ir kaip būna nedažant. Nepatiks, tai galėsit savo įpročių nekeisti drinks_cheers.gif
Paakiai atrodo puikiai, tiesiog visas vaizdas lengvas ir gaivus. Bet visą makiažą užbaigiu lengva biria permatoma pudra, o to jau kliūna visam veidui smile.gif

Aišku, jei jau tie paakiai labai problematiški, labai jau tamsūs ir tai yra ne savęs netausojimo pasekmė, tai maskuoklį tepti galima, tiesiog įspėjo, tai daryti labai labai saikingai. Tiesiog išsakė pastebėjimus, jog dažniausiai moterys susikuria savotišką 'kompleksą', kad tie paakiai pas jas blogi, o dažniausiai maskuoklio tikrai nereikia..

Aš nesimokinau makiažo paslapčių pas savamoklę moterėlę, tad žinokit tikrai buvo labai įdomu mokytis ir šiek tiek net laužyti nusitovėjusius stereotipus ax.gif (meistrė pas kurią lankiausi apibūdinama "profesionali visažistė, grimerė, kosmetologė. Televizijos, scenos veidų, “MIS Lietuva”, “Pelenė” ir kt. grožio konkursų ir fotosesijų meistrė, seminarų ir straipsnių autorė"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 29 gruodžio 2010 - 22:10
Man plaukų galams labiausiai patinka kokosų aliejus. Tik jį tepu ant sausų plaukų, nes ant šlapių plaukų nemoku dozuoti, dažniausiai gaunasi per daug ir susiriebaluoja...
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2010 12 30, 00:21)
Man plaukų galams labiausiai patinka kokosų aliejus. Tik jį tepu ant sausų plaukų, nes ant šlapių plaukų nemoku dozuoti, dažniausiai gaunasi per daug ir susiriebaluoja...

ir neišsiriebaluoja likę plaukai?
Atsakyti
Man plaukų galams labiausiai patinka kokosų aliejus. Tik jį tepu ant sausų plaukų, nes ant šlapių plaukų nemoku dozuoti, dažniausiai gaunasi per daug ir susiriebaluoja...
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 12 29, 23:00)
per daug riebina? Mano plaukai sausi, šiaušiasi, elektrinasi, nu žodžiu bėda bėdelė..

Nepasakyčiau, kad per daug riebina, normalus balzamas, niekuo neišskirtinis, antrą kartą nepirksiu. O Sante Brilliant Care man nr. 1. (ankstesnėj žinutėj ją susimašius pavadinau Basis)
Atsakyti
Klausimas Ramintelei ar jau gavai Inika primeri ir jei gavai tai ar patiko?
Atsakyti