Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Sky_diver @ 2011 01 13, 12:19)
Ten buvo nurodytas principas, kaip daroma istrauka,

aciu leksiu daryti aliejaus istraukos.

QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 13, 13:20)
Tęsiu valymus, gal pagerės. Beje, pakeičiau aliejų - darau tik su nakvišų aliejum, be ricinos.

as vakar pasidariau pirma valyma su ricinos aliejum tai likau patenkinta , o su nakvisu aliejum jums geiau? kodel?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 01 13, 14:33)
as vakar pasidariau pirma valyma su ricinos aliejum tai likau patenkinta , o su nakvisu aliejum jums geiau? kodel?

Dariau valymus su argano aliejumi - nepatiko, man jis pasirodė per sunkus, bandžiau sezamo, tai jis man labiausiai patikęs, dabar darau su nakvišų, kol kas patinka, nes sulygina odos spalvą, greičiau sugyja žaizdelės, spuogai ne taip dygsta, oda tokia itin pamaitinta jaučiasi, mažėja ir tų raudonų, nežinia iš kur atsiradusių mano dėmelių ant veido. Bet aš ir po valymo ir odą juo patepu. Šiandien gavau savo didįjį ir ilgai lauktą AN siuntinį, jaučiuosi laiminga kaip vaikas, gavęs saldainį biggrin.gif Ten makadamijų aliejus, kurio dar niekada nebandžiau, bet bandysiu veido valymams arba plaukams ir sezamo aliejaus atsargų papildymas smile.gif
O dėl ricinos, tai kažkada dėdavau jos labai mažai, kad tik aliejaus mišinį padaryti vos vos klampesniu, o dabar nenaudoju visai, nes ricina sausina odą, o mano oda ir taip sausa,
Atsakyti
ir as baigiau veido valymus su aliejais. Gal tik sutapimas, net kai pradejau su aliejais valyti, dar daugiau pradejo kimstis poros. Kemsasi net ant skruostu, kur anksciau net nebuciau pagalvojusi, kad galetu kimstis schmoll.gif
Jau turbut teks eiti odos valyma daryti. Nebepadeda namines priemones.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 13, 12:43)
ir as baigiau veido valymus su aliejais. Gal tik sutapimas, net kai pradejau su aliejais valyti, dar daugiau pradejo kimstis poros. Kemsasi net ant skruostu, kur anksciau net nebuciau pagalvojusi, kad galetu kimstis schmoll.gif
Jau turbut teks eiti odos valyma daryti. Nebepadeda namines priemones.

man ir tas pats uzsikimso poros ant skruostu, smilkiniu,visa apatinio zandikaulio linija,dar niekad nesu turejus tokio uztersto veido verysad.gif o pirma savaite taip graziai veidas atrode,taip dziaugiaus ,o visas gerumas pasirode po kokiu dvieju savaiciu blink.gif dabar po truputeli situacija gereja 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit svarainio kortelę?
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2011 01 13, 15:04)
man ir tas pats uzsikimso poros ant skruostu, smilkiniu,visa apatinio zandikaulio linija,dar niekad nesu turejus tokio uztersto veido verysad.gif o pirma savaite taip graziai veidas atrode,taip dziaugiaus ,o visas gerumas pasirode po kokiu dvieju savaiciu blink.gif dabar po truputeli situacija gereja  4u.gif



ir man lygiai tas pats skruostai, smilkiniai, apatinio zandikaulio linija. Ir dar ta acne schmoll.gif Gal cia man kokia trisdesimtmecio krize blink.gif
Uzsirasiau rytoj pas dermatologa. Ziuresim ka pasakys.
Atsakyti
Man taip pat apatinė žandikaulio linija, dešinysis smilkinys, kakta. Baisu. Dar taip nėra buvę.
Atsakyti
Gal taip valosi oda? O jau dermat. turėtų užvaryti ant aliejų spėju g.gif
Atsakyti
QUOTE(miškouoga @ 2011 01 13, 15:15)
Na kol kas tik nuolatinė klientėsmile.gif bet gal ir norėčiau kad man kokią nuolaidėlę pritaikytų ar dar kažką, nes planuoju pradėti dirbti su ekologiška kosmetika, bet ne kaip platintojas:)



mano mama tai sake, kad as prisizaidziau su savo aliejai ir ea. As ja vis raminu, kad nieko panasaus. Eko kosmetika jau trecius metus naudoju, o problemos tik vasaros pabaigoje prasidejo.
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2011 01 13, 16:04)
dabar po truputeli situacija gereja  4u.gif

Man tai savaitę veidas atrodo kraupiai, kitą savaitę gerėja, dar kita negaliu atsidžiaugti veido oda, tada vėl viskas eina baisyn. Bangomis man taip. Matyt mano bėrimai labiau hormoninio pobūdžio, tai bandysiu žaisti su pelargonijų EA, nes kaip tik šiandien gavau smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti