Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

Daddygirl,o kaip tu darai?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 01 06, 13:57)
dezodorantu nenaudoju kaip tik biggrin.gif

Papildyta:
nebent 1-2 kartams toki pasiruost

Nieko visiškai pažastims nenaudoji? smile.gif Pavydžiu! Man dar ne bet koks deo tinka kvapui panaikinti...

Bet tada kam GSE? Nesugestų juk ir be jo toks mažas kiekis g.gif
Atsakyti
na tikrai pas mus su MB tada "lupasi" visokios chemijos nuo galvos. fui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2011 01 06, 15:00)
Nieko visiškai pažastims nenaudoji? smile.gif Pavydžiu! Man dar ne bet koks deo tinka kvapui panaikinti...

Bet tada kam GSE? Nesugestų juk ir be jo toks mažas kiekis  g.gif

as irgi nenaudoju deziku.. na tiksliau saltuoju metu laiku.. uztenka prausimosi, praktiskai neprakaituoju.. va vasara tai jau issitraukiu dezika biggrin.gif


pagal recepta, kuri ikele Rastika, tai prausiklio iseina daug - 120 ml ir tikrai tada butina konservantas.. tik klausimas ar GSE geras tam tikslui, nes as dariau savaip prausikli, bet irgi 50 g molio, 90 ml vandenines fazes.. dar aisku idejau alavijo ekstrakto, medaus biggrin.gif GSE dejau.. ir po triju dienu prarugo lotuliukas.gif nu toks nevykes bandymas man buvo lotuliukas.gif bet ir bet kokia patirtis yra gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 01 06, 12:59)
Daddygirl,o kaip tu darai?


ka?

(molinio prausiklio nesidarau, jis greit sugestu.)
Papildyta:
QUOTE(Mitsė @ 2011 01 06, 13:00)
Nieko visiškai pažastims nenaudoji? smile.gif Pavydžiu! Man dar ne bet koks deo tinka kvapui panaikinti...

Bet tada kam GSE? Nesugestų juk ir be jo toks mažas kiekis  g.gif


ne smile.gif as maudaus, tiesa, 1-2 kartus dienoj smile.gif

taip, nedeciau GSE visai. as jais isvis nelabai pasitikiu, didzioji ju dauguma rinkoje su sintetiniais konservantais.
Papildyta:
QUOTE(pamparam:) @ 2011 01 06, 13:08)
na tikrai pas mus su MB tada "lupasi" visokios chemijos nuo galvos. fui doh.gif


nuo FIN sampuno man buvo pleiskanu atsirade.
o siaip niekada niekas nesilupo (bet as ir priemoniu jokiais laikais ant galvos daug nekraudavau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 01 06, 14:49)
sviesiaplauke_as,papasakok kaip prausikli taisaisi?


Dar neseniai tik pradejau naudot, daug patirties neturiu, bet darau paprastai: induke kokiam susimaisau su vandeniu ir aliejaus laseliu moli, o paprasciausia isvis i delna isikracius miltuku ir vandens uzpylus. Cia aisku vienam kartui. Galvoju isigyt distiliuoto vandens, tada su juo maisyt. Nenoriu ilgam darytis, juk cia taip paprasta ir daug laiko neuzima, kam prisikraut visokiu konservantu, o po to dar ir ims prarugs.. smile.gif

Idomiai,kad apsieinate be dezodorantu. Man irgi ziemos metu jis daugiau is iprocio reikalingas. Butu pats tas savos gamybos biggrin.gif
Atsakyti
sviesiaplauke_as,ačiū už ats. aš niekada nenaudoju dezodorantų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 01 06, 15:40)
sviesiaplauke_as,ačiū už ats. aš niekada nenaudoju dezodorantų schmoll.gif

Kaip pavydžiu visoms, kurioms nereikia... Man tai valandžiukė po prausimosi - ir jau jaučiasi kvapelis. Įtariu kokios nors organizmo problemos. Vieną dalyką žinau - per mažai skysčių vartoju. Nors dabar jau per prievartą geriu, bet dar iki rekomenduojamos normos pritrūksta doh.gif Bet jaučiu dar kas nors gali būti.
O kol nežinau kas ir kaip - tenka naudoti dezodorantus.

Ateinu pagirti Argiltubo žalio molio kaukės. Kai tingisi maišyti savas - puiki išeitis, maloni tepti, oda jaučiasi pavalyta. Nėra prie ko prikibti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 05, 21:46)
Satura gal aiškiau paaiškins mirksiukas.gif Nepamenu jau kaip viskas skambėjo, bet būtent ji savo postu prie 1,5m man tai paaiškino ir kiek jau man sekant šią temą praėjo naujokių, ši problema dažniausiai pradžioje atsiranda. Man asmeniškai pilnai galvos oda išsivalė per kokius tris mėnesius.


Isikisiu. Kaip tik vakar ieskodama info apie dimethicona, radau info, kad silikonai seda, kaupiasi ant plauku ir galvos odos. DAr imesta pora receptu, kaip apsivalyti galvos oda nuo visokiu silikonu (soda, balto vyno actas. Minimi ir pagaminti valantys sampunai, bet, tipo, jie buna gana siurkstus. Pamenu, kazkuri minejot, kad bandet JMO valanti sampuna su sidru ir plaukai po jo buvo siurkstoki, tai, matyt, atliko savo funkcija). Juk logiskai mastant, jeigu tai yra nesuyrantis cheminis elementas, tai jis kazkur nuseda, kai ji uzsitepi ant pvz. plauku... Pilnai tikiu, net neabejoju, kad YRA ka valyti po "naftos" produktu naudojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 06 sausio 2011 - 16:46
QUOTE(Palomina @ 2011 01 06, 14:20)
...GSE dejau.. ir po triju dienu prarugo  lotuliukas.gif  nu toks nevykes bandymas man buvo  lotuliukas.gif  bet ir bet kokia patirtis yra gerai  biggrin.gif

Man molio kosele laikosi 1-2sav. nesugedusi. tik karta buvo prarugusi, bet ten jau ir pridejus buvau visko. siaip jei molis su vandeniu, tai isstovi normaliai tikrai g.gif
Atsakyti
Atnesu posta is kitos temos - kazkada sioje buvo klausiama apie Badger produktus, tai pasidalinsiu savo ispudziais. ax.gif

QUOTE(shopingas @ 2011 01 06, 18:41)
Baigesi Badger 'cheerful mind' balzamas - labai patiko, nors dabar naudojamas 'Night night' balzamas patinka labiau, kvapas svelnesnis (nors labai daug ingridientu kartojasi), o ir paskirtis tikrai ta, kam ir naudojam. Zodziu, abu balzamus su vyru naudojam pries miega ir tikrai jauciam, kad lengviau uzmiegam (cia gal man daugiau galioja, nes megstu pasivartyty kol uzmiegu) bei geriau miegasi nakti. Rekomenduojama tept po nosim, smilkinius ir pan, bet man labiau patinka tiesiog pasitept rankas - vistiek miegu taip, kad veidas prie ranku buna, tai ir kvepuoju tuo balzamu. Na o butent siuo 'cheerful mind', tai as ir koju padus tepiausi - tikrai svelnino, nors paksirtis ne ta (bet tas balzamas ilgokai sotvejo namuose, nes vis nenaudodavom, tai norejau sikart sutept kuo greiciau) ax.gif 'Night night' grynai pagal paskirti naudojam, t.y. miegui (o ne koju tepimui).  4u.gif Butent sio nezadu kartot, bet yra dar daug Badger balzamu, kuriuos noreciau isbandyt.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 06, 19:48)
Atnesu posta is kitos temos - kazkada sioje buvo klausiama apie Badger produktus, tai pasidalinsiu savo ispudziais.  ax.gif

Dėkui, čia aš kažkada klausinėjau apie juos smile.gif
Po to karto kalbėjau su Ekopirk savininke, nes jie vieninteliai, man regis, Lietuvoje jais prekiauja, klausiau ar kada turės kitokių balzamų, nes būtent tų kur noriu jie neturi, tai sakė, kad planuoja plėsti asortimentą, tik, kaip supratau, tas bus negreitai
Atsakyti