Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

sikart imbiera pries marinavima triskart nuplikiau, tai gavos pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2011 02 21, 20:20)
O skamba atvirksciai biggrin.gif  mirksiukas.gif


Susikūriau paskyrą 2008 metais, kad laukti 2011 metais pasireklamuoti supermamos forume biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 18, 21:06)
o kiek iprastai kainuoja?
maximoje teko viena karta isbandyt, tai su vyru nusprendem, kad geriau isvis nevalgyt, nei pirkti is maximos smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkaip anksčiau sušiai per daug nežavėdavo, bet prieš mėnesį paragavau jų japonų restorane ir įsimylėjau. wub.gif Bandysiu savaitgalį pasigaminti, nes trūkš plyš reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Esu valgius ir restorane, ir pačios pagamintų, bet dažniausiai iš Maximos, man skanu tie su daržovėm vadinami ir su sezamais, tik jų dažnai neaptinku smile.gif Nėra ten jokių E kaip mišrainėse, o ir pigu labai, valgau su sojų padažu, tai visai nesausi 4u.gif Aišku, restoraniniai geriau, bet man ne pagal kišenę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digse: 08 kovo 2011 - 19:55
QUOTE(Digse @ 2011 03 08, 20:55)
Esu valgius ir restorane, ir pačios pagamintų, bet dažniausiai iš Maximos, man skanu tie su daržovėm vadinami ir su sezamais, tik jų dažnai neaptinku smile.gif Nėra ten jokių E kaip mišrainėse, o ir pigu labai, valgau su sojų padažu, tai visai nesausi 4u.gif Aišku, restoraniniai geriau, bet man ne pagal kišenę biggrin.gif


Daryk pati. Ir skonis bus žymiai geresnis ir kaina bus prieinama. Sunkaus tame tikrai nieko nėra, tiesiog praktika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GlottisLT: 09 kovo 2011 - 16:25
QUOTE(GlottisLT @ 2011 03 09, 16:25)
Daryk pati. Ir skonis bus žymiai geresnis ir kaina bus prieinama. Sunkaus tame tikrai nieko nėra, tiesiog praktika smile.gif



drinks_cheers.gif viena kas gazdina tai pirmasis uzsipirkimas, paskui jau tik kokio vieno ingrediento truksta ne taip skaudu piniginei ir tikrai ilgam uztenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 09:49)
drinks_cheers.gif  viena kas gazdina tai pirmasis uzsipirkimas, paskui jau tik kokio vieno ingrediento truksta ne taip skaudu piniginei ir tikrai ilgam uztenka  4u.gif


aha, pirmas uzsipirkimas toks galingas buna biggrin.gif as uztat po truputi viska rinkaus ir ruosiaus tam pirmam gaminimui biggrin.gif bet ir dabar man ju pasigaminti tai niekad netruksta tik vieno ingrediento doh.gif lieka tik ryziu, nori ir sezamu
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 03 10, 09:53)
aha, pirmas uzsipirkimas toks galingas buna  biggrin.gif  as uztat po truputi viska rinkaus ir ruosiaus tam pirmam gaminimui  biggrin.gif  bet ir dabar man ju pasigaminti tai niekad netruksta tik vieno ingrediento  doh.gif  lieka tik ryziu, nori ir sezamu



avokado ir kitu darzoviu visada namie yra, lasios irgi viena gabaliuko ilgam uztenka (saldau likucius ir kai reikia atsisildau) kiausinis taip pat visada po ranka
tad tikrai retai ka beperku, nebent kokios "krabu mesos"
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 10:01)
<...> kiausinis taip pat visada po ranka <...>

priminkit, kaip kepat kiaušinį? niekad dar nedariau
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 03 10, 21:45)
priminkit, kaip kepat kiaušinį? niekad dar nedariau



imu kiausini labai gerai leksteje isplaku geras ziupsnelis cukraus ir pora kruopu druskos, taip pat gerai isplaku, tada gerai ikaitinta keptuve istepta su vata pamirkyta aliejuje (vos vos) ir pilu labai plonam blynui kiausini, tik ipylus jis jau iskelpes buna ir graziai nuo vieno krasto su pagaliukais po truputu pacioje keptuveje suvynioju i vamzdeli pastumiu i sona ir vel pilu, kol paip i sona suvynioju visa kiausini, tada dedu ant bambukinio padekliuko ir paspaudiu formuodama (panasiai kaip pati suhi) ir viskas, supjaustau i norimo storio juosteles ir dedu i suhi 4u.gif kaskur yotubeja pamaciau pabandziau patiko, dabar neuzmatau filmuko g.gif
Atsakyti
Aš apskritai prieš porą dienų tesužinojau, kad būna tokie sušiai su omletu... Kažkaip nevilioja, visai sušio neprimena. biggrin.gif Kaip ir sūris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 12 kovo 2011 - 00:15