Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

gal kas pacios imbiera ruosiat ? as nuplikau vandeniu ir pamarinuoju su ryziu actu ir cukrum..siaip skanu, bet zymiai astriau nei pirktiniai biggrin.gif galvoju, gal vandeny reiktu ilgiau pamirkyt.. gal kitokiu budu turit?
Atsakyti
Rimi sia savaite Rimis susiu ryziai 2.99 ax.gif
Atsakyti
O iki parduotuveje nuolaidos dumbliams ir wasabi krienams tubeleje, sakyciau po 7,99 abu.
Atsakyti
Aš kartą maximoje pirkau kelis ritinėlius sushi paragavimui. Bet man jie pasirodė tokie beskoniai, sausi, tikrai nesužavėjo. Kodėl kiti taip mėgsta sušį? Ar būtina jį valgyti su padažu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2011 02 18, 19:24)
Aš kartą maximoje pirkau kelis ritinėlius sushi paragavimui. Bet man jie pasirodė tokie beskoniai, sausi, tikrai nesužavėjo. Kodėl kiti taip mėgsta sušį? Ar būtina jį valgyti su padažu ar kaip?

maxima tikrai ne ta vieta, kur reiktu atradinet sushi mirksiukas.gif o imbieras, soja ir vasabis kaip tik ir padeda atskleist sushio skoni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2011 02 18, 15:37)
O iki parduotuveje nuolaidos dumbliams ir wasabi krienams tubeleje, sakyciau po 7,99 abu.

o kiek iprastai kainuoja?

QUOTE(Laola @ 2011 02 18, 19:24)
Aš kartą maximoje pirkau kelis ritinėlius sushi paragavimui. Bet man jie pasirodė tokie beskoniai, sausi, tikrai nesužavėjo. Kodėl kiti taip mėgsta sušį? Ar būtina jį valgyti su padažu ar kaip?

maximoje teko viena karta isbandyt, tai su vyru nusprendem, kad geriau isvis nevalgyt, nei pirkti is maximos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 18, 21:06)
maximoje teko viena karta isbandyt, tai su vyru nusprendem, kad geriau isvis nevalgyt, nei pirkti is maximos smile.gif

drinks_cheers.gif man maximos sushi visai nepanasus i sushi, tik kad sudetis ta pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 02 18, 20:06)
o kiek iprastai kainuoja?

berods 12,99

QUOTE(bugyte @ 2011 02 18, 20:18)
drinks_cheers.gif man maximos sushi visai nepanasus i sushi, tik kad sudetis ta pati  lotuliukas.gif

o man net tie maximiniai visai skanu blush2.gif butent del ju ir sugalvojau sushi gaminti namie, nes pamaniau - bent jau tokius kaip maximoje tai tikrai pavyks padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2011 02 18, 22:53)
o man net tie maximiniai visai skanu  blush2.gif butent del ju ir sugalvojau sushi gaminti namie, nes pamaniau - bent jau tokius kaip maximoje tai tikrai pavyks padaryti biggrin.gif

Is pradžių ir man jie buvo visai skanūs, bet arba su laiku jie suprastėjo, arba as išpindėjau pripratusi prie restoraniniu blush2.gif tiesiog pastebejau, kad maximiniai kažkokie be skonio (turbūt ryžių acto nenaudoja) ir dar labai apdžiūvę, sausi.
Atsakyti
Maximos sushi ragauti negalima, nes gadina sushi reputacija. Po tokiu maximiniu pora paru stovinciu sushi, tai gali ilgam praeiti noras valgyti ne tik sushi, bet ir bet kokius ryzius.
Atsakyti
QUOTE(Aleks211 @ 2011 01 17, 18:13)
Kam truksta produktu
viskas radau cia
http://www.plius.lt/...istas/id-769966
thumbup.gif


Teko jau pasinaudoti jų pasiūlymais galiu pasakyti - UŽSKAITAU. Turi ir daugiau visokių įdomybių kurias galite išbandyti gamindami sušiukus, ne tik tos kurios nurodytos skelbime.

Pasisakau kaip išbandęs vartotojas, ne reklamčikas.
Atsakyti
QUOTE(GlottisLT @ 2011 02 21, 13:16)
Teko jau pasinaudoti jų pasiūlymais galiu pasakyti - UŽSKAITAU. Turi ir daugiau visokių įdomybių kurias galite išbandyti gamindami sušiukus, ne tik tos kurios nurodytos skelbime.

Pasisakau kaip išbandęs vartotojas, ne reklamčikas.

O skamba atvirksciai biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti