Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(patrica @ 2011 08 07, 13:26)
Parduoda tuos ikriukus parduoda Osaka restorane, dezute 500 g, kaina apie 60 ar 70 lt. Siandien kaip tik pamokelej susiu gaminimo buvau, tai klausiau.
Jie parduoda ir po 100 g, lygtai apie 12 lt gaunasi. Tik va gauna jie juos saldytus, ir atsildzius per savaite sunaudot reikia. Zodziu nusipirkai pries gaminant ir sunaudojai. Jei visa deze pirkt, tai manau kaip nors ju "atgnybt" butu galima, o likusius kameroj Laikyt smile.gif
Reikia skambint vadybininkui, pasakyt, kad nori pirkt, jie uzsako ir nusiperki. Va taip va.


Aciu aciu labai labai... gaila,kad man Vinlius toli. Esu is Klaipedos. Bet jei bus proga pabandysiu sitais keliais nusipirkti.
Atsakyti
Man vel ta pati problema su nori.Na jis toks nesusikramtantis ir lieka.Rodos viska gerai darau,ir ryziai gerai paruosti...
Gal kas zino kame problema?
Atsakyti
QUOTE(Breath @ 2011 08 14, 18:20)
Man vel ta pati problema su nori.Na jis toks nesusikramtantis ir lieka.Rodos viska gerai darau,ir ryziai gerai paruosti...
Gal kas zino kame problema?


gal tu tuos lapus naudojai antra karta is pakuotes (ta prasme praplesei pakuote,visu neisnaudojai ir kitam kartui pasilikai) o juos laikei ne sandariai gal?.. jei nori lapai gauna oro, gali tapti nebegeri naudojimui. Na nezinau, bet variantas galimas..
Atsakyti
QUOTE(Breath @ 2011 08 14, 19:20)
Man vel ta pati problema su nori.Na jis toks nesusikramtantis ir lieka.Rodos viska gerai darau,ir ryziai gerai paruosti...
Gal kas zino kame problema?


Jie turi būti siek tiek tąsūs, bet ne per daug. O gal ryžiai per daug šlapi?
Atsakyti

Radau kur pirkti tuos ikriukus, gal kas bandet is cia uzsisakyti ???

http://www.arti.lt/p.../ikrai-555.html

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 08 20, 16:53)
Radau kur pirkti tuos ikriukus, gal kas bandet is cia uzsisakyti ???

http://www.arti.lt/p.../ikrai-555.html

thumbup.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif pagaliau rado kazkas
essen.gif essen.gif essen.gif
jau uzsisakinesiu,gal kas su manim?

Dekui notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2011 08 21, 19:53)
jau uzsisakinesiu,gal kas su manim?

kokiam mieste esat? galim kooperuotis pvz - kas iš Klaipėdos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 08 21, 22:04)
kokiam mieste esat? galim kooperuotis pvz - kas iš Klaipėdos smile.gif



as is klaipedos ax.gif jungciausi koki induka per puse pasidalinti, nes 500gr man per daug, nebetaip daznai susius begaminu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 08 22, 09:17)
as is klaipedos  ax.gif  jungciausi koki induka per puse pasidalinti, nes 500gr man per daug, nebetaip daznai susius begaminu  ax.gif

manau, kad ir man 500 g būtų per daug. bet kaži ar nesunku ten tuos sušaldytus ikrus padalint? biggrin.gif būtų įdomu, kad kas parašytų, jau gal kas nusipirkote?
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 08 21, 23:04)
kokiam mieste esat? galim kooperuotis pvz - kas iš Klaipėdos smile.gif


as is Klaipedos irgi bigsmile.gif

QUOTE(*Rūta* @ 2011 08 22, 09:17)
as is klaipedos  ax.gif  jungciausi koki induka per puse pasidalinti, nes 500gr man per daug, nebetaip daznai susius begaminu  ax.gif

o kurios spalvos induka jus labiau noretumet? ax.gif Man visi traukia, net negaliu issirinkti doh.gif

QUOTE(Lindra @ 2011 08 22, 10:51)
manau, kad ir man 500 g būtų per daug. bet kaži ar nesunku ten tuos sušaldytus ikrus padalint? biggrin.gif būtų įdomu, kad kas parašytų, jau gal kas nusipirkote?


biggrin.gif
Kazin ar tuos sushaldytus indukus ir pristato? ar jie atsyla siunciant? juk per pasta siustumem.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2011 08 22, 13:40)
as is Klaipedos irgi  bigsmile.gif
o kurios spalvos induka jus labiau noretumet?  ax.gif Man visi traukia, net negaliu issirinkti  doh.gif
biggrin.gif
Kazin ar tuos sushaldytus indukus ir pristato? ar jie atsyla siunciant? juk per pasta siustumem..  g.gif

ir man iškilo tas pats klausimas g.gif .

o spalvą, manau, imčiau turbūt standartinę - morkinę
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 08 22, 14:24)
ir man iškilo tas pats klausimas  g.gif .

o spalvą, manau, imčiau turbūt standartinę - morkinę


o as kaip tik noreciau juodu arba zaliu,nes spalvu reikia paivairinimui sushiu serviravime.. na bendram vaizdui... Rausva-morkine juk lasisa buna... juodas - dumblis, nors jis tiek tesimato kai isvirkscius labiau megstam.. o zalios tai labai truksta (tik nebent ta spalva nekelia apetito,nes labai jau sintetine atrodo)..
Kazkaip man idomu pasidare kaip mes pasidalintume tuos ikriukus,rimtai? Nu tipo as atkrapstau saukstu puse pakelio tu ikru ir isidedu sau,ar kaip?! biggrin.gif Kazkaip nesterilu man atrodo.. o kaip kitom atrodo? lotuliukas.gif Ar skanu butu valgyt atrapstytus,perdetus is pakelio i pakeli?..
Siulyciau gal visgi uzsisakyt atskirai ir laikyt kameroj,juk per laika ir sunaudotumem. 4u.gif
Atsakyti