Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(AkvileZ @ 2011 07 21, 08:05)
Vilniui kažkurioj kavinėj perka...

Atsimenu - Osaka restorane (Vilniaus g.), nors pati nesu pirkusi, tai nezinau ar dar pardavineja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AkvileZ @ 2011 07 21, 09:34)
Ai dar Vilniui senamiestį kažkokioj tai firminėj parduotuvėj pamenu kažkas pirko.

Ta firmine parduotuve yra Basanaviciaus gatveje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2011 06 21, 14:35)
Oj nenervuokit silpnų nervų žmonių  biggrin.gif

Papildyta:

Aš tai paprastai, ant keptuvės pakepu  ax.gif
Sushiams perku sūdytą lašišą, tai pakepus stengiuosi nepadauginti dedant į sushiukus, nes kiek per sūri būna  4u.gif



O kam i sushi kepint lasisa blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2011 07 21, 14:30)
O kam i sushi kepint lasisa  blink.gif

Sushiu paivairinimui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 07 21, 08:05)
Vilniui kažkurioj kavinėj perka, kaip ir majonezą japonišką. Nepamenu kuriam, reik skaityt ir rasit. O aš skraiduolių ikrus keičiu silkių ikrais (rimi yra pirkt), atrodo taip pat, tik skonis kitas.


Kavnej nepardavineja kaip parduotuvej, turi prasinet ir tai kazi ar gausi kiek noresi... doh.gif be to esu is Klaipedos, tai ka man dabar daryt?! biggrin.gif
Tie rimi ikriukai silkiu yra labai surus ir jie tikrai ne tokie patys,kad ir atrodo panasiai, taciau skonis visiskas kosmaras... na, ne visiskas,bet tikrai ne sushiui.

Merginos,klausykit, internete radau puslapiuka kur prekiauja ivairiais ikrais, tik nezinau kaip su uzsakymais is kitos salies ir kokia atsiuntimo kaina... jei susikooperuotume,gal parsiisiustumem,ka manot? rolleyes.gif
Nes irgi vargstu jau kiek metu ir seku sita tema,karts nuo karto.... bet tusciai... o tu ikriuku norisi sushiams labai cool.gif

http://www.emarkys.c...ome.php?cat=443

Atsakyti
mergios, gundausi va tokiu sušių gamybos aparatu https://www.dyl.lt/a...i-su-pristatymu, kaip manot, ar verta? čia parašyta, kad ir desertus dar galima įvairus gaminti g.gif gal kuri turit?
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2011 08 02, 08:23)
mergios, gundausi va tokiu sušių gamybos aparatu https://www.dyl.lt/a...i-su-pristatymu, kaip manot, ar verta? čia parašyta, kad ir desertus dar galima įvairus gaminti  g.gif gal kuri turit?



nepirksciau, neverta, rankytem greitai susisuka ax.gif
Atsakyti
neverta, nepirkciau... gi labai gerai ir rankom susisuka 4u.gif
Atsakyti
Ir as nepirkciau...nesąmonė
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2011 07 29, 15:34)
Kavnej nepardavineja kaip parduotuvej, turi prasinet ir tai kazi ar gausi kiek noresi...  doh.gif  be to esu is Klaipedos, tai ka man dabar daryt?!  biggrin.gif
Tie rimi ikriukai silkiu yra labai surus ir jie tikrai ne tokie patys,kad ir atrodo panasiai, taciau skonis visiskas kosmaras... na, ne visiskas,bet tikrai ne sushiui.

Merginos,klausykit, internete radau puslapiuka kur prekiauja ivairiais ikrais, tik nezinau kaip su uzsakymais is kitos salies ir kokia atsiuntimo kaina...  jei susikooperuotume,gal parsiisiustumem,ka manot?  rolleyes.gif
Nes irgi vargstu jau kiek metu ir seku sita tema,karts nuo karto.... bet tusciai... o tu ikriuku norisi sushiams labai  cool.gif

http://www.emarkys.c...ome.php?cat=443

Pirma reik išsiaiškinti koks produktų galiojimo laikas. Iš Majamio siuntinys tikrai ne per dvi dienas ateis.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 08 03, 06:41)
Pirma reik išsiaiškinti koks produktų galiojimo laikas. Iš Majamio siuntinys tikrai ne per dvi dienas ateis.


drinks_cheers.gif o kur dar muitine ir nevisus masito produktus aplamai galima siusti is kitu zemynu
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 08 03, 07:41)
Pirma reik išsiaiškinti koks produktų galiojimo laikas. Iš Majamio siuntinys tikrai ne per dvi dienas ateis.


o gal galima is ispanjos per ta pati puslapi?... ten lyg yra jie ir ispanijoj.. g.gif

Susipirkau siandien produktus, vel daryisu sushi rolleyes.gif Kaip as svajoju apie california su phildelphia..mmm.... nerealu bus... ax.gif
Atsakyti
Parduoda tuos ikriukus parduoda Osaka restorane, dezute 500 g, kaina apie 60 ar 70 lt. Siandien kaip tik pamokelej susiu gaminimo buvau, tai klausiau.
Jie parduoda ir po 100 g, lygtai apie 12 lt gaunasi. Tik va gauna jie juos saldytus, ir atsildzius per savaite sunaudot reikia. Zodziu nusipirkai pries gaminant ir sunaudojai. Jei visa deze pirkt, tai manau kaip nors ju "atgnybt" butu galima, o likusius kameroj Laikyt smile.gif
Reikia skambint vadybininkui, pasakyt, kad nori pirkt, jie uzsako ir nusiperki. Va taip va.
Atsakyti