Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

Terra2, negaliu atsistebėti Tavo fantazija ir darbštumu thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2011 09 20, 22:22)
Terra2, negaliu atsistebėti Tavo fantazija ir darbštumu  thumbup.gif  4u.gif  wub.gif

Ačiū !
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2011 09 14, 09:04)
Taip, be abejo, pintinukai gaunasi tvirti, vytelės laikosi tvirtai, neslysta, o ir pinti galima be jokios formos. Nereikia kažką apipinti, nes ir taip galima išgauti norimą formą. Pabandykit, tikrai nenusivilsit.


Na o man niekaip nesigauna unsure.gif i virsu vis tiek pradeda siaureti, net nezinau, kai idedu i vidu ka nors nebegaliu istraukti, o be nieko nesigauna, nu nors apsiverk tongue.gif
Atsakyti
Esu naujokė tiek šiame forume tiek laikraščių pynime:) Nerealūs darbeliai Jūsų visų thumbup.gif baigiu visas temas peržiūrėt ir labai labai laukiu darbo pabaigos, kad galėčiau pradėt gaminti vyteles ir aš smile.gif Mama seniai norėjo pintų krepšelių į vonios lentynas, bet vis nerasdavom reikiamo dydžio ir spalvų, o čia taip viskas paprastai ir gražiai padaroma atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee23 @ 2011 09 26, 16:57)
Esu naujokė tiek šiame forume tiek laikraščių pynime:) Nerealūs darbeliai Jūsų visų thumbup.gif  baigiu visas temas peržiūrėt ir labai labai laukiu darbo pabaigos, kad galėčiau pradėt gaminti vyteles ir aš  smile.gif Mama seniai norėjo pintų krepšelių į vonios lentynas, bet vis nerasdavom reikiamo dydžio ir spalvų, o čia taip viskas paprastai ir gražiai padaroma atrodo thumbup.gif

Sveika, prisijungusi prie mūsų!
Atsakyti
Valiooo - man pavyko - turiu pirmąją pieštukinę! thumbup.gif Iš reklaminių laikraštukų pinti buvo kiek sunkoka, bet gavos visai neblogai smile.gif Dabar reiks bandyti pinti dėžutę smile.gif Tik norėjau paklausti kaip reikia susukti ilgesnes vyteles? man dabar gaunasi tik keliais cm ilgesnės už virbalą. Kai baigiasi virbalas jūs jį kažkaip perslenkat? ar sukat be jo? blush2.gif
Atsakyti
labas senos ir naujos pynejos,po ilgos pertraukos sugrizau pas jus. tikiuosi priimsit ax.gif terra 2 nuostabus darbai.super.galvojau moku pinti,ale pasirodo,kad nea.perskaiciau paskutine tema,pasisemiau nauju ideju,suzinojau nauju pynimo budu.kibsiu i darbus.turiu si ta padariusi,bet nemoku ikelti.gal galetumet padeti,pasirodyciau,lobiu skrynele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee23 @ 2011 09 27, 20:48)
Tik norėjau paklausti kaip reikia susukti ilgesnes vyteles? man dabar gaunasi tik keliais cm ilgesnės už virbalą. Kai baigiasi  virbalas jūs jį kažkaip perslenkat? ar sukat be jo?  blush2.gif

Susuktos vytelės ilgis priklausi nuo laikraščio ilgio.Aš karpau juostas iš sulenkto ilgio. Ištiesus gaunasi 56cm laikraščio juosta, o susukta vytelė ape 52-53cm ilgio. Virbalas reikalingas, kad sukant pagauti reikiamą kampą ir sukasi tiek kiek yra to virbalo. Paskui tik ištraukiam virbalą. Galima sukti ir ant dantų krapštuko.
Atsakyti
Terra2, turiu jums klausimą apie spalvingus darbelius. Jūs pirma nudažot vyteles ir paskui pinat ar jau nupynus atsargiai dažot kad būtų įvairių spalvų?

Beje labai šaunus jūsų katinas, labai fotogeniškas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 28 rugsėjo 2011 - 20:21
QUOTE(Keit @ 2011 09 28, 21:20)
Terra2, turiu jums klausimą apie spalvingus darbelius. Jūs pirma nudažot vyteles ir paskui pinat ar jau nupynus atsargiai dažot kad būtų įvairių spalvų?

Beje labai šaunus jūsų katinas, labai fotogeniškas  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Sveika,
Perdaviau savo katinui, kad turi gerbėją! biggrin.gif Ačiū!
O vyteles aš prma nusidažau, o paskui pinu.Man taip lengviau, bet mergaitės daro visaip. Dabar išbandau naują dažymo būdą. Kai bus rezultatas, papasakosiu. Idėją pagavau iš čekų pynėjų.
Atsakyti
Čia paskutiniai mano didesni ir funkcionalūs darbai:
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2011 09 29, 14:08)
Čia paskutiniai mano didesni ir funkcionalūs darbai:
user posted image user posted image


Fantastika 4u.gif As jau susitaikiau su mintim, kad man be sansu ismokti sitaip pinti. O tas dangtis nupintas ar kazkas apipinto ten?
Atsakyti