Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

Sveikos, as irgi jungiuosi i jusu pyneju buri. Gal priimsit?
Netekau zado pamaciusi jusu darbelius. Argi taip imanoma padaryti?
Pinu antra deze ir noriu abi kartu dazyti. Renku informacija, kaip tai padaryti.
Turiu toki prasyma-pasiulyma: matau, kad auksarankes randa tokiu auksiniu "receptu" dazymui, tvirtinimui. Gaila, kad per temeles jie issimeto. Gal atidarant nauja tema butu galima kazkaip sukelti tokius patarimus per nuorodas ar pan? (nekuklus prasymas) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maja-as @ 2012 02 19, 14:51)
Dabar galvos sukimas su ko dazit  blush2.gif

Man atrodo, kad dažyti su akriliniais ar dar kažkokiais dažais tokį nuostabų gaminį, būtų per paprasta ir vistiek išlįs nedažyti tarpeliai. Nors , žinoma, labai pasistengus, gal ir gausis nepriekaištingai. Bet aš Jūsų vietoje nusipirkčiau balonėlį purškiamų dažų (jie skirti automobiliams dažyti). Tik prieš dažant reiktų nutepti su PVA klijais , skiestais vandeniu. Nupurškus dažais, gausis gaminys kaip medinis - tvirtas ir nuostabus.

QUOTE(gitapita @ 2012 02 19, 15:15)
Sveikos, as irgi jungiuosi i jusu pyneju buri. Gal priimsit?
Netekau zado pamaciusi jusu darbelius. Argi taip imanoma padaryti?
Pinu antra deze ir noriu abi kartu dazyti. Renku informacija, kaip tai padaryti.
Turiu toki prasyma-pasiulyma: matau, kad auksarankes randa tokiu auksiniu "receptu" dazymui, tvirtinimui. Gaila, kad per temeles jie issimeto. Gal atidarant nauja tema butu galima kazkaip sukelti tokius patarimus per nuorodas ar pan? (nekuklus prasymas) doh.gif

Mielai, prašom! Lauksim pirmų bandymų.
Atsakyti

Terra2 aciu. Taip ir darisiu.

Automobiliniu purskamu dazu jau turiu. Dar karta ACIU.
Atsakyti
Sveikos, nupyniau antra dezute. Dabar reikia dazyti. Galvoju aptepti PVA klijais ir tada dazyti. Kuo dazyti, kad netrupetu dazai?
Atsakyti
Help 4u.gif
nutepiau dazytu vyteliu dezute skiestu "lipalu" ir...kai apziuvo islindo baltumai tokie kaip kad pelesio aptraukta atrodo unsure.gif
ar visada taip buna kai inpergnuojat skiestu PVA? ar galiu tiketis kad lakuojant tas baltumas-apnasos pranyks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 22, 17:00)
Help 4u.gif
ar galiu tiketis kad lakuojant tas baltumas-apnasos pranyks? g.gif

neskubėk lakuot, duok gerai išdžiūt, turi iškaidrėti
Atsakyti
Sveikutės,
ekspromtu nupyniau apvalią dėžutę. Aukštis be rankenos 23cm, skersmuo 25cm.
user posted image
Dugnas taip pat pintas . Nuotraukoje, ji man kažkokia kreiva atrodo, nors natūroje, atrodo, kad lygiai gavosi g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 02 22, 17:46)
Sveikutės,
ekspromtu nupyniau apvalią dėžutę.

Ekspromtu... lotuliukas.gif )))
Nagi šaunus tas "ekspromtas" thumbup.gif

Prajuokinai ir primiinei kažkada nutikusį įvykį, kurį prisimenant ir dabar dar juokiamės - tai tapo jau naminiu "bajeriu"

Bendrabutis. Pareina kaimynė namo ir skuba pagaminti valgyti, kol vyras pareis iš darbo.
Vakare kitai kaimynei pasakoja:
- "Žinai taip laiko neturėjau, kad "ant greičio" pridariau ir išviriau cepelinų" lotuliukas.gif

Tas "ant greičio" buvo priskusti bulvių, rankomis sutarkuoti ir viską pagaminti. (o mano šeimoje tai jau gaunasi metinis įvykis jei cepus verdu)
Tai ir tu - "ekspromtu" thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Terra thumbup.gif
O jūs žydrai dažėt baltas vyteles, ar su raidėm laikraštines?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 02 22, 20:00)
Ekspromtu...  lotuliukas.gif )))
Nagi šaunus tas "ekspromtas"  thumbup.gif

Prajuokinai ir primiinei kažkada nutikusį įvykį, kurį prisimenant ir dabar dar juokiamės - tai tapo jau naminiu "bajeriu"
Bendrabutis. Pareina kaimynė namo ir skuba pagaminti valgyti, kol vyras pareis iš darbo.
Vakare kitai kaimynei pasakoja:
- "Žinai taip laiko neturėjau, kad "ant greičio" pridariau ir išviriau cepelinų"  lotuliukas.gif
Tas "ant greičio" buvo priskusti bulvių, rankomis sutarkuoti ir viską pagaminti. (o mano šeimoje tai jau gaunasi metinis įvykis jei cepus verdu)
Tai ir tu - "ekspromtu"  thumbup.gif

Ir aš pasijuokiau iš to "bajerio", bet man tikrai tai buvo ekspromtas. Viską pinu ekspromtu. Aš iš tiesų jau baigiu išsikvėpti. Nebežinau ką bepinti, o pinti labai norisi. Jau tiek visokių eksperimentų pridariau, kad balkone praeiti nebeįmanoma. Kartais nupinu kam nors pagal pageidavimą, tai nors dažai ir lakas atsiperka. Pinu dažniausiai be konkrečios vizijos ir tada jau galutinis rezultatas išeina pynimo eigoje.

QUOTE(Kvaki @ 2012 02 22, 20:06)
smile.gif
Terra  thumbup.gif
O jūs žydrai dažėt baltas vyteles, ar su raidėm laikraštines?

Žydros ir violetinės vytelės yra dažytos iš baltų viršutinių laikraščio juostelių. Pernai buvo užėjęs "bzikas", naudojau tik baltas vyteles, o likusius laikraščius išmesdavau. Dabar to labai gailiuosi, nes juostelės su raidėmis žymiai geriau žiūrisi, dažant tamsesniais dažais( ruda, juoda, violetine). Šviesesnėms spalvoms, žinoma geriau dažyti baltas vytelės. Dabar jau suku viso laikraščio juosteles. Nebemesiu lauk lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti