Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

QUOTE(ishiri @ 2007 09 17, 12:10)
Sveikos  ax.gif  o mano istorija tokia: birzeli nustojau gerti kontraceptines, liepa mmm buvo mazdaug tokiu pat metu kaip ir turejo buti ,po kontraceptiniu nutraukimo net nezinojau kaip viskas bus, reguliariai ar ne .  Rugpjuti mmm buvo po 28 dienu, o vat rugseji nesulaukiau.. kazkaip keistai jauciausi ir po 7 dienu velavimo pasidarau testa - rodo  du bruksniukus, kas reiskia nestuma  smile.gif laukiu treciadienio , nes einu pas daktariuka ir viskas paaiskes  thumbup.gif

manau jau drasei galim sveikint 4u.gif saunu kad taip greit pavyko
Atsakyti
norejau pasitikslinti, pastebejau, kad beveik kiekviena cikla man 1-2 diena buna normalios mm, 3 diena- arba visai sausa arba 2 lasiukai smile.gif 4-5 vel normalios.

Ar cia normalu?

Pvz si ciklapirma diena negausios buvo (paprastai PLAUKIU), antra- vidutiniskos, trecia- nei vieno laso, siandien 4 mm diena- keli lasiukai, ziuresiu kaip bus vakare.
Ar cia vis dar normalu, (geriu antibiotikus, gal del ju?) Kazkaip nesinori galvoti apie nestuke.gif , bet mm tikrai super negausios, lyginant su mano 5-6 dienu plaukimais.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 10 01, 09:49)
norejau pasitikslinti, pastebejau, kad beveik kiekviena cikla man 1-2 diena buna normalios mm, 3 diena- arba visai sausa arba 2 lasiukai smile.gif 4-5 vel normalios.

Ar cia normalu?

Pvz si ciklapirma diena negausios buvo (paprastai PLAUKIU), antra- vidutiniskos, trecia- nei vieno laso, siandien 4 mm diena- keli lasiukai, ziuresiu kaip bus vakare.
Ar cia vis dar normalu, (geriu antibiotikus, gal del ju?) Kazkaip nesinori galvoti apie  nestuke.gif , bet mm tikrai super negausios, lyginant su mano 5-6 dienu plaukimais.

Gal dėl kontraceptikų ar dėl ligos taip g.gif Man tai būna pirmą dieną negausios, o po to labai gausios ir su kiekviena diena mažėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 10 01, 14:15)
Gal dėl kontraceptikų ar dėl ligos taip  g.gif Man tai būna pirmą dieną negausios, o po to labai gausios ir su kiekviena diena mažėja  rolleyes.gif



na as ir budama 17 tai pastebedavau kartais (tik neprisimenu, ar kiekviena cikla taip, bet kad labai daznai, tai tikrai). Kontraceptikus naudojau tik metus, bet po ju niekas nepasikeite. O si men geriu antibiotikus sad.gif bet jie nelabai itaka daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 10 01, 08:49)
norejau pasitikslinti, pastebejau, kad beveik kiekviena cikla man 1-2 diena buna normalios mm, 3 diena- arba visai sausa arba 2 lasiukai smile.gif 4-5 vel normalios.

Ar cia normalu?



zinok, mano mamai taip budavo 4u.gif Ir tai jai nesutrukde susilaukt vaiku mirksiukas.gif Gal normalu, tiesiog tokia organizmo ypatybe, ji niekad nesigilino.
Atsakyti
Paskaicius sita tema - planuojant nestuma menesines reiskia kad gali buti kad ir pastojai; jei neplanuoji pastoti - net jei menesines buna tai nereiskia kad nenescia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 10 01, 10:49)
norejau pasitikslinti, pastebejau, kad beveik kiekviena cikla man 1-2 diena buna normalios mm, 3 diena- arba visai sausa arba 2 lasiukai smile.gif 4-5 vel normalios.

Ar cia normalu?

Pvz si ciklapirma diena negausios buvo (paprastai PLAUKIU), antra- vidutiniskos, trecia- nei vieno laso, siandien 4 mm diena- keli lasiukai, ziuresiu kaip bus vakare.
Ar cia vis dar normalu, (geriu antibiotikus, gal del ju?) Kazkaip nesinori galvoti apie  nestuke.gif , bet mm tikrai super negausios, lyginant su mano 5-6 dienu plaukimais.

gal toks tavo organizmas g.gif o gyd sakei apie tai?
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 10 02, 23:55)
gal toks tavo organizmas  g.gif  o gyd sakei apie tai?



na sakiau, bet tada buvo laikotarpis naudojant/metant KZ tad ji sake, jog vyksta visokie pokyciai, viskas normalu. Bet prisiminus tai tapo aisku, kad visa gyvenima man panasiai buvo smile.gif turiu omeny, kad ir kokios gausios ar ilgos buvo, bet 3 diena vis tiek atitinkamai daug maziau arba isvis nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestute @ 2007 09 18, 00:25)
ir ka pasake gydytojas?

labai atsiprasau mergytes, bet nagalejau prisijungti anksciau ir pranesti, tyrimai visi geri, bet as dar nesilaukiu verysad.gif na bet ranku nenuleidziam ir darbuojames toliau smile.gif
Atsakyti
Kiek zinau tai 3-4 men buna dar menesines
Atsakyti
QUOTE(egidijanarg @ 2007 10 04, 11:52)
labai atsiprasau mergytes, bet nagalejau prisijungti anksciau ir pranesti, tyrimai visi geri, bet as dar nesilaukiu verysad.gif na bet ranku nenuleidziam ir darbuojames toliau smile.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos gal kuri atsakysit i mano klausymeli smile.gif kada daryris testa? na turiu omenyje is ryto geriausia ar nera jokio skirtumo? si menesi mm velavo 4 diena, o itarimas yra prie pora men. prezervatyvas nusimove ir..... po to mm buvo reguliarios tik si karta uzsitempe, o gal be reiko galvoju apie tai?
Atsakyti