Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 00:17)
Rašė kainas breketų vieno žandikaulio sistemos 1400 lyg + 100 klijavimas, tai už viršų tiek ir mokėjau, apačią 1200. Antspaudų kainos sutapo. Vizitų kainos prognozuotos nuo 20 iki 150, vieną kartą net 200 mokėjau laugh.gif bet buvo, kad ir nemokėjau. Tai vistiek vidurkius kokius pasiskaičiavus gal panašiai tos kainos išeina, tik patys breketai pigiau išejo.

O aš už breketus mokėjau 1600Lt plius vieno buvo neklijavę, tai paskui dar 150Lt paėmė blink.gif o apačiai sakė apie 1500Lt turėti, nu kodėl taip skiriasi kaina pas tą pačią gydytoją doh.gif reiks gale pasiskaičiuoti viską, nes puikiai pamenu, kad sakė kainuos man viskas apie 4500Lt smile.gif spėju teks viršyti...

QUOTE(belkaa @ 2011 01 11, 00:30)
Labas vakaras, pasakykit man, mielosios, kur susidėti breketus Šiauliuose? Kiek ieškojau info nelabai radau, o sąrašiuke priekyje tik Vilnius ir Kaunas.  ax.gif

Yra Šiauliuose toks gydytojas Kirkutis, jis ir Vilniuje dirba, eilės ilgos, bet atsiliepimų esu girdėjusi gerų 4u.gif

QUOTE(renachiuke @ 2011 01 11, 04:42)
BEJE,Siandien mano breketams 1 metukai thumbup.gif

Sveikinimai clap.gif happybday.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 12:03)
Idejau savo barbiskas gumytes  blush2.gif

Ale ryškios tokios visai smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai jubiliatei sulaukus metuku,garbingas gimtadienis biggrin.gif

Miargos,nesergat dar?
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 01 11, 12:43)
O aš už breketus mokėjau 1600Lt plius vieno buvo neklijavę, tai paskui dar 150Lt paėmė blink.gif o apačiai sakė apie 1500Lt turėti, nu kodėl taip skiriasi kaina pas tą pačią gydytoją doh.gif reiks gale pasiskaičiuoti viską, nes puikiai pamenu, kad sakė kainuos man viskas apie 4500Lt smile.gif spėju teks viršyti...


Gal kažkiek kaina skiriasi ir dėl dantų skaičiaus, pas mane dantų mažiau gerokai nei pas normalius žmones laugh.gif

svajaaa, jau kaip tik sveikstam biggrin.gif o ką, sergi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 sausio 2011 - 12:00
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 11:58)
Gal kažkiek kaina skiriasi ir dėl dantų skaičiaus, pas mane dantų mažiau gerokai nei pas normalius žmones laugh.gif

svajaaa, jau kaip tik sveikstam  biggrin.gif  o ką, sergi?

nesergu,tik durna savijauta,nepoaaiskinama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 11, 13:01)
nesergu,tik durna savijauta,nepoaaiskinama biggrin.gif


Man irgi keista savijauta, gal cia del slogos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 13:09)
Man irgi keista savijauta, gal cia del slogos  g.gif


O kas kiek jum vizitai dabar? nes man kazkaip labai dazni dabar vos ne kiekviena menesi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 13:10)
O kas kiek jum vizitai dabar? nes man kazkaip labai dazni dabar vos ne kiekviena menesi  blink.gif


Man iki siol budavo kas 6 sav smile.gif Tikiuosi gydytoja tempo nesuletins.
Siandien kaip tik vakare vaziuoju vizitui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radviliux: 11 sausio 2011 - 13:10
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 11, 11:17)
mano priekiniai stumiami jau pilnu pajegumu, jeigu ir toliau taip, tai turbut nesiosiu tik metus breketus biggrin.gif  o jau kokie tarpai atsiranda tarp 1 ir 2 dantu doh.gif  biggrin.gif

As ir tikiuosi, kad nereiks ilgai nesioti breketu. ax.gif Pas mane ne tik 2 dantukas jau "nulipo" nuo 1, bet ir tarpas tarp ju atsirado. Greit viskas vyksta, o dar neilgai nesioju. smile.gif Aisku, anksti dziaugtis, dar sakandzio tvarkymas pries akis... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 11, 04:42)
Man tai nekraujavo.
BEJE,Siandien mano breketams 1 metukai thumbup.gif

SVEIKINU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 11, 05:42)
Man tai nekraujavo.
BEJE,Siandien mano breketams 1 metukai thumbup.gif

Sveikinu bigsmile.gif happybday.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 13:03)
Idejau savo barbiskas gumytes  blush2.gif

Nu grazios, labai wub.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2011 01 11, 13:50)
Miargos,nesergat dar?

Nu lyg ir ne biggrin.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 14:10)

O kas kiek jum vizitai dabar? nes man kazkaip labai dazni dabar vos ne kiekviena menesi  blink.gif

As tai dazniau noreciau, pas mane vos ne kaip su damonais, vienas po 7sav. kitas po 6sav. doh.gif
Atsakyti
Aaa tai vadinas pas mane viskas gerai, nes man vizitai irgi kas 6sav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 11, 14:32)
Aaa tai vadinas pas mane viskas gerai, nes man vizitai irgi kas 6sav smile.gif

Man buvo vizitai ir kas tris savaites smile.gif
Atsakyti
O kiek tau mazdaug kartu keite vielas?idomu iki kokiu storiu buna cia ju? smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Buvau konsultacijai del breketuku siandien.Noreciau jusu nuomones del dantu traukimo.Man reikia traukt 2 dantis g.gif Jums irgi trauke?
Klausiau ar galima deti tik ant virsutiniu dantu,nes apatiniai nera kreivi,bet sake,kad rezultatas nebus geras.Idomu ar tikrai nebus labai geras ar taip sako del to,kad daugiau pinigeliu mokeciau.Gal ir durnai skamba,bet...Ir manau,kad traukti reikia apatinius dantis,tai jeigu galeciau deti tik ant virsutiniu isvengciau traukimo ir kaina automatiskai sumazetu.

Ir gal galetumet parasyti kiek apytiksliai jums kainuos viskas Lietuvoje,noriu palyginti kainas,nes as desiuos Anglijoje...Brangu...
Atsakyti