Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

nes yra pakankamai ryski zandikauliu asimetrija. net nesuprantu kaip taip atsitiko. kiek pamenu seniau taip blogai nebuvo, o vaikystes nuotraukose apskritai nieko blogo nesimato. na bet yra kaip yra. ir reikia tvarkyti. bijau del tos operacijos. ir brangu zveriskai:( reikes gal kokia paskola imti smile.gif
kaip tau gydytoja? patenkinta esi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martini_girl @ 2011 01 24, 20:55)
o kokie jusu breketukai?nuo ko kazint priklauso tas apsilankymu daznumas ar nuo breketu rusies ar nuo paciu dantuku situacijos? 4u.gif


Beligaturiniai deimonai (jie kazkoki dar tikslesni pavadinima turi, bet man kol kas sitaip uzsifiksavo smile.gif )
Atsakyti
KURKIT TEMĄ, ŠITAI JAU KAPŪŪŪT!
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 01 24, 23:39)
KURKIT TEMĄ, ŠITAI JAU KAPŪŪŪT!

Tada kuriu su senu sarasu, nes naujo neturiu, o paskui jau nebusiu prie kompiuterio, tai uzsibaigs sita temele smile.gif
Atsakyti
Jei nėra nieko svarbaus, tai nerašom, kol naujos temukės nebus wink.gif
Atsakyti
Sukūriau naują temą, ją rasite paspaudę čia. 4u.gif
Atsakyti
bet kokia superine sypsena ideta naujoje temoukeje smile.gif Svajoniu svajone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 01 24, 22:34)
Beligaturiniai deimonai (jie kazkoki dar tikslesni pavadinima turi, bet man kol kas sitaip uzsifiksavo smile.gif )


Na va maciau kad yra nauja grazi temuke, tai galiu atsakyt nors ir nelabai svarbu smile.gif aciu uz paaiskinima, as nors ir 'protingeju' po truputi sioj srity, vis dar apyzale doh.gif lotuliukas.gif taip girdejau jau apie tuos deimonus/daimonus ar kaip jie ten, kurie lyg praplecia labiau siaura lanka dantu, jei gerai pamenu...

merginos, kur pasiulytumet vilniuj nueit pirmai konsultacijai 4u.gif ? niekaip neissirenku doh.gif

o sypsena naujoj temukej nuostabi wub.gif is koju vercianti thumbup.gif tikrai jei kas taip nusisypsotu gatvej, is kart uzsikrestum tokiu groziu biggrin.gif
Atsakyti
as snd buvau pirmam vizite po breketu nuemimo blush2.gif klause ar nejauciu itampos kai uzsidedu ploksteles. sake jei ne, tai galiu mazinti nesiojimo laika, pvz nesioti tik vakarais ir naktim pora men, o po to tik naktim. bet jei jausiu itampa, tada vel paditinti laika. pasirodyti po 6 men.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti