Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Užbaiginėju seniai pradėtus darbus rolleyes.gif Šį rinkinį pirkau prieš kokius trejus metus, pradėjau siuvinėti prieš dvejus. Padėjau į stalčių, nes pradėjusi siuvinėti ant lino, nebegalėjau prie Aidos sugrįžti. Na bet poreikis užbaigti viską, kas pradėta, nugalėjo smile.gif
Yachting, All our Yesterdays serija iš DMC.

user posted image
Atsakyti
Mingomi,
labai dailus rankšluostukas, o ta spalva wub.gif wub.gif

Pumpurėli, dailu thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 29 sausio 2011 - 19:00
QUOTE(Princesė @ 2011 01 29, 18:54)

kiek daug. visi labai gražūs. Labiausiai narcizai krito į akis, nes nematyta schema ir salotinis metriko remas 4u.gif Šaunuolė.
Papildyta:
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 29, 18:58)
Užbaiginėju seniai pradėtus darbus  rolleyes.gif 

sveikinu su pabaigtuvėm biggrin.gif Vertėjo laukt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 01 29, 15:34)
na aš dar menkai patyrus šitoj srity, bet nelabai įsivaizduoju tokio lino ant kurio neitų siuvinėt g.gif 

buna kartais toks kaip merle, tai jis pats savaime pobaisiai atrodo, siuvinet nesinoretu ax.gif gal cia panasus koks nors pakliuvo. bet siuvinejimui skirtas tikrai geras yra, ir lietuviskas kai kuris geras mirksiukas.gif as turiu dar kazkokio lino-medvilnes misinio uzsipirkusi, labai graziai lygiai suausta, tik jei per 2 siuliukus, labai smulkiai gaunasi, kaip kokia 20ct aida. tai manau uzrasinem gerai sueis ax.gif

QUOTE(paule kaip saule @ 2011 01 29, 17:10)
Sveikutes  4u.gif
BAIME ir mane apima, kai tik pradedu bandyt ka nors pasiuvinet ant ewo arba ant lino. Svarbiausia baime yra ta, kad negaliu pasibraizyt su markeriu kvadrateliu, ir bijau nueit i lankas besiuvinejant. nezinau kodel, bet palamdau, paciupineju, dvidesimt kryziuku padarau, o paskui paziuriu i schema ir kai pamatau, kad kryziuku pabiruciu yra, vel padedu ir toliau bijau.  blush2.gif O man taip norisi ...Kazkaip negaliu iveikt tos fobijos linu ir ewui. Nors visos, kurios siuvinejat ant ju, kaip viena tvirtinat - super.  blush2.gif  blush2.gif

as visada lina braizausi mirksiukas.gif kaip sake, daugiau darbo, akys apraibsta truputi, bet geriau nei nesubraizytas biggrin.gif jei didelis darbas tai dazniausiai koki gabaleli susibraizau, issiuvineju, kai nueinu toliau, dasibraizau vel gabaleli ir t.t. ax.gif
ir tikrai zinok super mirksiukas.gif man aida nepatinka, per ja taip nemaloniai adata slysta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 01 29, 18:54)


labai daug gražių darbelių 4u.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 29, 18:58)


atrodo labai paprastas, bet toks mielas wub.gif

QUOTE(Dantiste @ 2011 01 29, 19:15)
buna kartais toks kaip merle, tai jis pats savaime pobaisiai atrodo, siuvinet nesinoretu ax.gif gal cia panasus koks nors pakliuvo. bet siuvinejimui skirtas tikrai geras yra, ir lietuviskas kai kuris geras mirksiukas.gif


kad būna tai būna, bet jau ant tokio tai neverta nė pradėt siuvinėt - savaime aišku kad nieko gražaus nesigaus rolleyes.gif bet nepaisant šito varianto manau ant visokio liko eina gražiai išsiuvinėt, tik reikia daug kantrybės kiekvienam dygsniukui skaičiuot gijas tiksliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 29, 20:58)
Užbaiginėju seniai pradėtus darbus  rolleyes.gif  Šį rinkinį pirkau prieš kokius trejus metus, pradėjau siuvinėti prieš dvejus. Padėjau į stalčių, nes pradėjusi siuvinėti ant lino, nebegalėjau prie Aidos sugrįžti. Na bet poreikis užbaigti viską, kas pradėta, nugalėjo smile.gif
Yachting, All our Yesterdays serija iš DMC.

man ju serija tokia miela wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 29, 19:58)
Užbaiginėju seniai pradėtus darbus

Man labai patinka šis dizainas. Paprasta ir labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
gražūs darbai ir naujokių ir "senių" biggrin.gif
Atsakyti
Jim Wurth Silken Sonata ir trys vakarai nerealaus malonumo :love:
Victorian Green Mono kanva, Rainbow šilkai, metalikai ir Hi-Lights. Kol kas neapiforminta - neapsisprendžiu kurią idėją įgyvendinsiu.
user posted image
Atsakyti
blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif suuuuuper
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 01 30, 00:03)
Jim Wurth Silken Sonata ir trys vakarai nerealaus malonumo  :love:


Oi... Tiesiog džiaugsmas akims! clap_1.gif

Pirmą kartą matau tiek dizainą, tiek stilių. Puiku! thumbup.gif
Atsakyti
waauuuu blink.gif wub.gif wub.gif pasaka wub.gif
Atsakyti