Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(so-fun @ 2011 01 28, 23:03)
jo,perkisu per kilpute ir tiek  mirksiukas.gif

biggrin.gif tai ačiū už naują idėją, jau eilutė darbu padidėjo. Jau matau kokios bus mano gumutės wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Iskart atsiprasau, kad cituoju su paveiksleliu ir uzimu vieta, bet noreiu paklausti del pirmojo metrikiuko su meskiuku.
Sugalvojau savo suneliui issiuvineti. bus pirmasis bandymas. susiradau schemute, bet nieko neina iziureti. gal galetum ideti iziurima schemute, pagal kuria siuvinejai? 4u.gif buciaulabai dekinga 4u.gif ir su spalvomis man kol kas mistika, bet gal kaip nors. pradzia sunki juk gali ir buti ax.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 27, 09:04)
Labas siuvinėtojos. Jau gyriau, bet dar kartą pagirsiu visas - šaunuolės smile.gif
O aš vakar baigiau antrą metriką, tai rodausi, čia sesutėms, kabės vienas šalia kito, prašė, kad būtų vienodas šriftas, kaspiniukas visiška mano improvizacija:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 28, 20:44)
Mano akiai, ten tiktų arba natūralios, arba Platinum, ar gal net ir tamsesnės nei natūralios spalvos linas. "Tan" šiaip reiškia įdegį, termino "tan Aida" nėra tekę matyti...
O kodėl? Pabandyk kada ir pamatysi, kad tai daug maloniau, nei siuvinėti ant drobės. Ir atrodo subtiliau  4u.gif Man kaskart skaitant merginų baimes dėl lino kyla nustebimas. Visoms siūlyčiau bent jau pabandyti. Na o jei jau pasirodys taip sudėtinga, na tada jau ką padarysi. Bet nebus sudėtinga  mirksiukas.gif


Kad bandziau, bet man medziaga tokia skysta, plonyte, baisus, nelygus kryziukai gaunasi. Gal as kazka darau ne taip g.gif Mama dave lino atraizu nemazai, gal jis netinkamas siuvinejimui? Ar taip gali buti? biggrin.gif Bandysiu dar kada, ranku nenuleidau, nes labai graziai ziurisi darbeliai ant lino siuvineti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 01 29, 09:03)
Kad bandziau, bet man medziaga tokia skysta, plonyte, baisus, nelygus kryziukai gaunasi. Gal as kazka darau ne taip g.gif Mama dave lino atraizu nemazai, gal jis netinkamas siuvinejimui? Ar taip gali buti? biggrin.gif  Bandysiu dar kada, ranku nenuleidau, nes labai graziai ziurisi darbeliai ant lino siuvineti wub.gif

Gali gali... turiu tokio gabaliuką nusipirkus, net išeit normalia siūle neišeina, skysta...
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 28, 22:43)
Peržiūrėjau jūsų darbelius, jie labai man patiko, kuo toliau  tuo jie vis gražesni. Sėkmės tolimesniuose smile.gif 4u.gif


Pritariu thumbup.gif Nuostabu, subtilu ir kruopstu! Sekmes tolimesniuose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2011 01 29, 09:17)
Gali gali... turiu tokio gabaliuką nusipirkus, net išeit normalia siūle neišeina, skysta...



Aciu, zinosiu dabar smile.gif Reiks tada pabandyt nusipirkt normalaus lino ir vel pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 01 29, 09:03)
Kad bandziau, bet man medziaga tokia skysta, plonyte, baisus, nelygus kryziukai gaunasi. Gal as kazka darau ne taip g.gif Mama dave lino atraizu nemazai, gal jis netinkamas siuvinejimui? Ar taip gali buti? biggrin.gif  Bandysiu dar kada, ranku nenuleidau, nes labai graziai ziurisi darbeliai ant lino siuvineti wub.gif


Nesu bandžiusi siuvinėti ant siuvinėjimui neskirto lino, tai nesiimu spręsti, bet kiek kitų lino medžiagų yra tekę matyti, tu turbūt teisi, sakydama, kad jis per "kiauras". Siuvinėjimui skirtas linas yra kiek standesnis, o audinio gijos lygios ir pakankamai tvirtos. Todėl kryžiukai lygūs išeina. Yra turbūt įvairių gamintojų, aš perku Zweigart gamintojo liną. Daug spalvų ir medžiagos kokybė gera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 29 sausio 2011 - 10:22
Lietuviško lino yra labai daug audimų, vieni skystesni, kiti labai kieti. Man labiausiai patinka Panevėžio linas, jų labai gražus audimas
Atsakyti
svieziai baigtas darbelis, suneliui 1 metuko proga smile.gif siek tiek pavelavau ale mazylis nesupyko ax.gif

schema acufactum, ale keista laaabai daug kas tai pusiau acufactum pusiau mano su MB blush2.gif

user posted image

ale tik daba ikelus foto pamaciau, kad markerio zymes dar matosi, nors skalbiau g.gif o ranksluostis dmc, bet dazo verysad.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 29 sausio 2011 - 11:53
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 29, 11:46)
svieziai baigtas darbelis, suneliui 1 metuko proga smile.gif siek tiek pavelavau  ale mazylis nesupyko  ax.gif

schema acufactum, ale keista laaabai daug kas tai pusiau acufactum pusiau mano su MB  blush2.gif

ale tik daba ikelus foto pamaciau, kad markerio zymes dar matosi, nors skalbiau  g.gif o ranksluostis dmc, bet dazo  verysad.gif  blink.gif  doh.gif

puikus darbas wub.gif

Acu dažniausiai su pusinukais reikia žaisti, bet verta pasikankinti mirksiukas.gif , galutinis vaizdas superinis būna bigsmile.gif

Pirmus kartus gali dažyt, nes dažytas tamsiai, paskum turėtų nebedažyt g.gif
Atsakyti
Aciu pauskciuk smile.gif as 'pasikankint' tai megstu biggrin.gif ale sitos raidytes buvo labai mazos, tai is vieno acu kryziuko as dariau 4, kad gautusi tinkamas dydis, o kai kurios raides is esmes keistos, nes pvz nenorejau, kad butu 2 laiveliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 29 sausio 2011 - 12:14
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 29, 12:13)
Aciu pauskciuk smile.gif as 'pasikankint' tai megstu biggrin.gif ale sitos raidytes buvo labai mazos, tai is vieno acu kryziuko as dariau 4, kad gautusi tinkamas dydis, o kai kurios raides is esmes keistos, nes pvz nenorejau, kad butu 2 laiveliai  ax.gif

thumbup.gif
pažiūrėjau, kad balta spalva nenusidažė plaunant, tai manau po kelių plovimų visai nebedažys. Čia kaip plaukus nusidažius, per pirmus plovimus vanduo splavotas būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 29, 11:46)
svieziai baigtas darbelis, suneliui 1 metuko proga smile.gif siek tiek pavelavau  ale mazylis nesupyko  ax.gif

labai miela wub.gif
Atsakyti