Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk, avytes nerealios!!!!!!!
Atsakyti
Ačiū visoms aciuks.gif...

wingaile ... norėjau parašyti , bet gal šito užteks user posted image ....apie tokį dailų tortą , tokios kalbos .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 22, 13:11)
Ačiū visoms  aciuks.gif...

wingaile ... norėjau parašyti , bet gal šito užteks user posted image ....apie tokį dailų tortą , tokios kalbos .


4u.gif ačiūkas, bet Kai pažiūriu į tokius tobulai lygius ir tikrai fantastiškai nuostabius tortukus ..... taip išbaigtus...... tokius kruopščius...... tokius spalvingus.....na TOOOKIUUUUSS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ĖCH....
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 01 22, 12:35)
4u.gif ačiūkas, bet Kai pažiūriu į tokius tobulai lygius ir tikrai fantastiškai nuostabius tortukus ..... taip išbaigtus...... tokius kruopščius...... tokius spalvingus.....na TOOOKIUUUUSS  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ĖCH....


Naaaaaaaa ..... o gi kas tau neleidžia juos išbaigti ? .... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 22, 12:29)
, aš nedirbu su MMG  schmoll.gif .....ir aisingo neminėjau .



Cipciukas, nu nuostabus tortukas kaip ir visi bet avyciu mielumas wub.gif
o galima paklausti kodel?

wingaile, dailus tortukas 4u.gif o tu nori taip iskart idelius daryt unsure.gif juk niekas negimsta mokedamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 22, 14:34)
juk niekas negimsta mokedamas g.gif

o gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 22, 14:33)
Naaaaaaaa  ..... o gi kas tau neleidžia juos išbaigti ? ....  mirksiukas.gif


Nemoku gal paaiškinti, aš juos išbaigiu, kaip man atrodo, bet kai pradedu lyginti vienus su kitais ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 22, 13:34)
Cipciukas, nu nuostabus tortukas kaip ir visi bet avyciu mielumas wub.gif
o galima paklausti kodel?




...mmmmmmmmmmm ...galima , kodėl gi ne .... matai , aš išbandyti , tai išbandau viską , bet va įsimyliu - ne , mano meilės : beze , aisingas , mano patobulintas pastilažas , mano gėlių masė ( kietom detalėm ) , naujoji spec. masytė wub.gif ...na dar biskvitai : Žozefinos wub.gif , negro bučinio , senovinio papratojo ...na ir dar šis bei tas ..... tai va - išbandyta > neapvilta > išgirta .... o man to gana .


wingaile , lyginti eik skalbinius ....aš savo irgi randu su kuo palyginti ....palyginu ir ..... tik po dėžele lysk user posted image....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 22 sausio 2011 - 14:09
QUOTE(mulatux @ 2011 01 22, 14:41)

drinks_cheers.gif
Cipciukas 4u.gif

Na ka atnesu jusu teismui savo pirma(neskaitant barbes) tortuka dengta mase.Seip jis man gal siek tiek perkrautas doh.gif bet jau toks buvo mergaites uzsakymas, na zinot tos mazos panelytes biggrin.gif
Tai varskinis gaivumelis, dengtas g.gif na ta aisingo mase, kaip kas pastebejo panasi i pastilaza, zodziu ir gelytes is jo, ornamentas is aisingo.
user posted image

user posted image

Atsakyti
Cipciuk, tyliai tebiu sia tema ir groziuosi darbais, bet tas keturmetes tortas mano isverte is koju wub.gif wub.gif wub.gif Pabarba 4u.gif
Atsakyti
Neryte , malonu su tavimi nors ir retai šnektelti .... pagarba - abipusė 4u.gif

------------------------------------------------------

Milux , aš irgi darau tokiom panelytėm , ir kartais nesutalpinu jų visų norų ant torto doh.gif ...bet pagalvokim , kas auga ...mergina , panelė , o jai visko to reiks .

Puikus tortas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 22, 15:45)
Milux , aš irgi darau tokiom panelytėm , ir kartais nesutalpinu jų visų norų ant torto  doh.gif ...bet pagalvokim , kas auga ...mergina , panelė , o jai visko to reiks .

Puikus tortas  mirksiukas.gif .


Aciu Cipciuk 4u.gif nu tikrai jau noru tiek, tai dar ir sirdeliu reikejo unsure.gif bet jau man jos niekur nesipaise blink.gif
Atsakyti