Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

user posted image
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2011 01 17, 13:34)
i paskutini puslapi imesiu savo ,,celiulitini,,


labai grazus thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 01 17, 16:13)
nereikia jo masžuoti, norėčiau ir aš tiek celiulito turėti, kaip Tavo tortas wub.gif deja čia plonokai pakočiota masė ir visa bėda tik tame, nes iš esmės nelabai čia jis ir pūslėtas, tiesiog dar kos 0,5 mm masytės daugiau ir viskas būtų tobulai gražu, man patinka, aš užskaitau  4u.gif saldaininė masė apskritai labai glotniai aptraukia tortuką, ji labai elastinga ir jautri torto nelygumams, o ypač kai taip plonai pakočiota, iš esmės už tokio plonumo apdengimą tai tau 10 balų, o pūslytes manau žinot visos, kad su adatėlės pagalba, įdūrus į masę 45 laipsnių kampu, jos pasinaikina  4u.gif


aha ir taip matyti, kad e pules cia, o torto pavirsius matosi. labai grazus Pintikes darbas..

Dekui uz 45 laipsniu kampa, nezinojau 4u.gif

QUOTE(mulatux @ 2011 01 17, 16:38)
o kur buvo parasyta,kad cia saldainine mase ir kaip jus matot kokio ji storumo?  mastau.gif  ar cia igudus akis visa tai mato?

l
na apie nelygumus sprendziu logiskai, kad mayti krastelis ir kitos vietos kaip torto nelygumas, bet ne mases dengimo burbuiukai. O del "kokia mase", tai gal is blizgesio matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 17, 17:27)
Dekui uz 45 laipsniu kampa, nezinojau 4u.gif

as tai sita gudrybe ,regis,isgirdau per Olestos torto dengimo video ax.gif

----------
"Готовим белковую глазурь из белка и сахарной пудры" - apie ka cia eina kalba ?apie aisinga gal? blush2.gif
Atsakyti
merginos, gi dar yra az, konsultacijos, pažintys ne tik viešai visi pokalbiai rašomi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 17, 16:36)
as tai sita gudrybe ,regis,isgirdau per Olestos torto dengimo video  ax.gif

----------
"Готовим белковую глазурь из белка и сахарной пудры"  - apie ka cia eina kalba ?apie aisinga gal?  blush2.gif

Apie beze-gaminame baltymine glazura is baltymo ir cukraus pudros. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2011 01 17, 18:58)
Apie beze-gaminame baltymine glazura is baltymo ir cukraus pudros.  4u.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 17, 15:38)
o kur buvo parasyta,kad cia saldainine mase ir kaip jus matot kokio ji storumo?  mastau.gif  ar cia igudus akis visa tai mato?

aj, pamirsau parasyti kad mase saldainine, o siaip asmeniskai pasiguodziau kad nepavykelis is saldainines ir kai paklause kokio storio mase ismatavau iki 1mm, tiesa tortukas jogurtinis biskvitai rafaelo, papuosimai pastilazas.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Cipciuk kaip malonu jus vel cia matyti wub.gif tortai jusu nuostabus,visa laika kol jusu cia nebuvo tikrinau jusu puslapi,nujus tortus thumbup.gif
mano paskutinis,paprastutis viduje karamelinis tortas puostas baltu sokoladu keliom isgalvotom gelytem biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
atnešu ir aš viena torčiuka....pirmas aukštas mano medutis,antras-vaisinis su grietinele,jogurtu ir persikais

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 01 17, 22:00)
atnešu ir aš viena torčiuka....pirmas aukštas mano medutis,antras-vaisinis su grietinele,jogurtu ir persikais




uch koks grozis smile.gif kaip tik pagalvojau, kad senai maciau tavo koki sedevra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2011 01 17, 21:58)
Sveikos mergaites 4u.gif

Labai grazios gelytes wub.gif O aplinkui irgi balto sokolada juostos?

QUOTE(kirbe @ 2011 01 17, 23:00)

labai grazus, vestuvem pakvipo wub.gif
Atsakyti
Kirbe, labaigrazus torciukas...
Vaidulyteee, gelytes labai grazios, o sokoladine juosta isvis super atrodo...
Atsakyti