Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(vixiuke @ 2011 04 20, 13:36)


o gal man kas galėtų padėti... gal žinot kur už padorią kauną Kaune galima būtų dienai išsinuomoti didelį mikro autobusą ar autobusiuką kaip būna 22-25 vietų?

man darbe kai reikdavo vaikus kur vest visada imdavau artransos smile.gif nes kaina normaliausia tada budavo smile.gif kiek teko dometis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 20, 12:49)
kas daret krikstynu saldainius, kokius viniojate saldainius?

Aš į EXTRA vyniojau. Jie visokių spalvų būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 20, 15:09)
Aš į EXTRA vyniojau. Jie visokių spalvų būna smile.gif


va va ir as i extra biggrin.gif drinks_cheers.gif
Jau turiu 5 kvietimus, 6 sugadintas, liko dar puse padaryt, ne taip jau paprasta, kruopstumo reikia jomajo doh.gif
Pamasciau, kad viesai nelabai noriu rodyt, maza kas uzmatys, tai jei turit minciu kur patalpint, sakykit 4u.gif
Atsakyti
[quote=daivuta,2011 04 18, 23:00]
Prisiminimai prisiminimais, bet geros nuotraukos užfiksuoja tokius momentus, kurių kartais nepastebi ir kas kartą žiūrint vis naujai sušildo ir nukelia į šventės dieną smile.gif Aš tik už gerą fotografą, be to, asmeniškai man nesinorėtų šventės dieną apkraut ką nors iš artimųjų - tuomet jau jam bus ne šventė, o darbas g.gif
[/quote


pritariu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vixiuke @ 2011 04 18, 22:47)
diskutuojat apie fotografus, prisiminimus... o man atrodo prisiminimas turi likti širdyje, o ne fotografijose wink.gif aišku reikia ir jų, bet prisipažinkit atvirai kiekviena, kaip dažnai žiūrite albumus jei išvis darote foto popierines?




zinoma darau smile.gif savo vaikelio jau antra albuma baigineju,o jam dar nera nei dvieju metuku lotuliukas.gif ir savo vestuviuir siaip is graziu susitikumu,svenciu :)cia ne mano pomegis lotuliukas.gif juk kaip smagu ziureti jas,vartyti albumus.dziugos akimirkos zinoma islieka sirdyje,bet su laiku juk kazkas pasimirsta.o cia va,pradedi vartyti albumus ir prisiminimai atsinaujina smile.gif))
o jei foto nedaryciau,tai tame kompiuteryje jos taip ir guletu neziuretos ir pamirstos rolleyes.gif
Atsakyti
[I] mamytes norejau paklausti DEL SIRSIU MEDAUS,ten rasoma kad reikia deti spirita,o degtine netinka?
ir is kur gauti ta spirita blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
escada*, is bedos yra naudojama ir degtine.

Dar man klausimas iskilo. Krikstynose dalyvaus 5 vaikuciai, kuriu amzius 2-3 metukai. Ir nezinau kaip su sedimom vietom dabar. Tokie vaikuciai jau sedi vieni ant atskiros kedes (man kyla tokie klausimai, nes dar neturiu patirties blush2.gif ) ir kaip su meniu? Jiems kepsniu gal neuzsakysi... izsakinet kakokius vaikiskus patiekalus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 20, 21:05)
Dar man klausimas iskilo. Krikstynose dalyvaus 5 vaikuciai, kuriu amzius 2-3 metukai. Ir nezinau kaip su sedimom vietom dabar. Tokie vaikuciai jau sedi vieni ant atskiros kedes (man kyla tokie klausimai, nes dar neturiu patirties  blush2.gif ) ir kaip su meniu? Jiems kepsniu gal neuzsakysi... izsakinet kakokius vaikiskus patiekalus?  blush2.gif


pas mus vaikai bus 2-6 metu. Svesim sodyboj, tai zadu jiem atskira stala daryt su mini sumustinukais, kad patys galetu pasiimt. Kepsniu jiem nezadu uzsakinet. Plamuoju gal kokias bulvytes fri su is pienisku desreliu padarytais astunkojais. g.gif
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2011 04 20, 16:02)
Jau turiu 5 kvietimus, 6 sugadintas, liko dar puse padaryt, ne taip jau paprasta, kruopstumo reikia jomajo  doh.gif
Pamasciau, kad viesai nelabai noriu rodyt, maza kas uzmatys, tai jei turit minciu kur patalpint, sakykit  4u.gif


Juk si temele turi savo gmail, taigi galetum ten imest ax.gif
Atsakyti
aš ir pakvietimus baiginėju, per velykas kviesim visus, tai reik pabaigti, tada pasirodysiu.
Ačiū dėl patarimų kur ieškoti auto.
O džiugu tada, kad darote foto popierines, nes dabar dauguma tikrai nedaro. Pas mane pačią albumų pilna, su antru vaikeliu pristabdėm arklius, nes foto nebėr pirmos dukrytės kur dėti smile.gif
aš ir į extra visad vynioju, šian nusipirkau maximoj, net pravyniojau parduotuvėj pažiūrėti ar vis dar tebededa auksiuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 20 balandžio 2011 - 22:33
kazkas pamenu buvo uzsiminus, kad iesko ranksluosciu siuvinetu krikstateviams g.gif . Tik aisku nepamenu kas blush2.gif Siandien maciau Siauliuose, didesni 38 Lt (berods 70x100), mazi 29 Lt (ismatavimu nebuvo)
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 20, 23:42)
kazkas pamenu buvo uzsiminus, kad iesko ranksluosciu siuvinetu krikstateviams g.gif . Tik aisku nepamenu kas blush2.gif  Siandien maciau Siauliuose, didesni 38 Lt (berods 70x100), mazi 29 Lt (ismatavimu nebuvo)

mazesni 50x100 mirksiukas.gif

sveikos
nu o as jau viska pasidariau liko tik 3kvietimus iteikti biggrin.gif
Atsakyti
dar man toks klausimelis, ka sakyti ir kada iteikti seneliams padekas ?
Atsakyti
gal kam pravers thumbup.gif



http://www.tax.lt/fi...inimu_knyga.pdf
Atsakyti