Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

E vitaminas irgi buna naturalus ir sintetinis....
Atsakyti
GNLD maisto papilduose nerasit jokios sintetikos,kompanija tai garantuoja
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 06 29, 09:05)
O naturaliu vitaminu musu vaistinese pirkt ner,..lieka valgyt jas is darzo, misko ..savuosius sintetinius vitaminus kol kas paslepiau saldytuve smile.gif


Siandien nusipirkau vit. C pagaminta is Acerolos, vaistineje paaskino, kad tai yra naturalus vitaminas is dziovintu acerolos vaisiu smile.gif
Cia galima paskaityti http://www.100metu.l...i/acerola_sweet
Atsakyti
QUOTE(bestini @ 2008 12 12, 21:26)
Siandien nusipirkau vit. C pagaminta is Acerolos, vaistineje paaskino, kad tai yra naturalus vitaminas is dziovintu acerolos vaisiu smile.gif
Cia galima paskaityti http://www.100metu.l...i/acerola_sweet


O tabletes nera didziules? Jas reikia nuryti ar sukramtyti?
Atsakyti
QUOTE(Galnegal @ 2008 12 13, 00:33)
O tabletes nera didziules? Jas reikia nuryti ar sukramtyti?


Tabletes skanios ir nedideles, saldziarugscios, man ir mano vaikams patiko. Jas galima sukramtyti arba ciulpti kaip saldainiukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bestini: 12 gruodžio 2008 - 23:43
QUOTE(bestini @ 2008 12 13, 00:42)
Tabletes skanios ir nedideles, saldziarugscios, man ir mano vaikams patiko. Jas galima sukramtyti arba ciulpti kaip saldainiukus  4u.gif


Vajetau! Noriu situ vitaminu smile.gif O kaina vaistineje ir yra mazdaug 34Lt?
Atsakyti
QUOTE(Galnegal @ 2008 12 13, 00:44)
Vajetau! Noriu situ vitaminu  smile.gif  O kaina vaistineje ir yra mazdaug 34Lt?


As uz 90 tab. pakuote mokejau 14 lt.
Atsakyti
sveikos pleputes rolleyes.gif esu lb nusivylusi vitaminais TRIOPLAN LADY verysad.gif vyras vartojo TRIOPLAN SIR(jei nesuklydau pav.) nuo ju mudu buvo isbere(jei taip galima pavadinti) visa kuna tokiais sausos odos plemais verysad.gif buvom lb issigande galvojom kad net zvyneline kokia prasidejo ar kas.... doh.gif verysad.gif taigi nustojom juos vartoti ir viskas praejo. kaip cia viena forumiete minejo - su vitaminais galima prisidaryti daug bedos....
siaip PERFECTIL man lb patiko tik kad nurijant tablete toks nemalonus skonis jausdavosi, bet cia daugumos vitaminu taip buna... ax.gif
ir WELLWOMAN neblogi man smile.gif
Atsakyti
Sweikos,nenoriu daug kalbeti ir cia biski gal ne i ta tema papuoliau,bet manau ir jums bus idomu suzinot kas darso po netinkamau vitaminu ar zoliu preparatu taip gal pavadinsiu,bet sakau netylesiu,vartoju andu zoliu,tipo papildus visi Detox,Pax,Auksine saknis ir kiti,tai patikekit,dra net neipusejau,o jau daros nesamones,kazkokia perdeta baime atsiradus,galvoj vien mintys apie mirty,sakau cia konkreciai su tais papildais reikia buti atsargiems,o man cia tipo gydytoja rekomendavo,kad galvos isisenejusi skausma issigydyciau,taip kad su Vision preparatais bukit atsargiom,o gal cia man tik taip,bet sakau as jokio ne tik pagerejimo dar nepajutau,bet priesingai net nemoku zodziais cia apsakyt,kaip depresija ar kas cia skaitos?o siaip vyras esu ne is tu tikrai verkinaciu ar dejuojanciu,paprasciausiai noriu pats savo jegom issigydyt ta issisenejusi galvos varginanty skausma,tai ir griebios siaudo galo,o kitaip savaime juk skausmas nedings niekaip!
Atsakyti
[quote=SIKSNOSPARNYTEA,2008 08 30, 13:51]
[quote=husmor,2008 06 29, 08:05]
O as girdejau (is gydytojaus lupu) - kad organizmas nepasisavina sintetniu vitaminu, tik nakvisu alieju, C vitamina..ir dar kazka, O naturaliu vitaminu musu vaistinese pirkt ner,..lieka valgyt jas is darzo, misko ..savuosius sintetinius vitaminus kol kas paslepiau saldytuve
Ir gerai darote,jog slepiate juos šaldytuve.Duosiu jums draugišką patarimą,kaip medikė: jeigu naudojate sintetinius vit,tada jau visai nenaudokite jokių.Nes organizmas ir taip su maistu gauna daug sintetikos ,o čia jūs dar ir vitaminais sintetiniais jį apkraunate.Tuomet jis yra visą laiką teršiamas [nors tutėtų būti atvirkščiai] .Pati naudoju tik natūralius vit,nes organizmui ne vien vitaminų reikia smile.gif Mokslininkai jau seniai nustatė,jog maiste esantys ypatingi riebalai,vadinami lipidais ir steroidais,veikia maisto įsisavinimą ląstelėse.Nustatyta,jog šių medžiagų trūkumas yra nuovargio priežastis.Sutrikusi arba lėta ląstelių veikla gali sukelti endokrininės sist liaukų sutrikimus [kurios reguliuoja energijos lygį organizme]
Sveikata negali būti gera,jeigu serga jos pagrindas- ląstelė.Pirmiausia aš patarčiau pavartoti tokius vit,kurie gydo,padidina ląstelės funkcionavimo efektyvumą.Tai yra ''medžiagos ląstelių lygyje'',kurios atstato jų gyvybines jėgas thumbup.gif
[/quote]
o taip kaip zinot ar geriami vitaminai sintetiniai ar naturalus?
as vat susimasciau irgi ar ne per daug i diena vartoju vitaminu?geriu triovit,akim vitaminus ,magni ir B grupes vitaminus g.gif ir kai geriama yra keliu rusiu vitaminai,ar galima visa sauja is kart isgert ar reik kekviena po kazkurio laiko isgert?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 29 gruodžio 2008 - 22:55
GNLD maisto papildai visi pagaminti is saugaus sveiko maisto ,butent tokio ,kurio mes ir turetume suvartoti kasdien,bet del visiems puikiai zinomu aplinkybiu, naturaliu vaisiu ar darzoviu nebegalime nusipirkti. Kompanija yra pati saziningiausia is visu ,su kuriomis teko susidurt, jokios sintetikos, todel papildai 100% veikia.Ir dar vienas didziulis pliusas kompanijai ,jog ji turi mokslininku patareju taryba ,kuri rupinasi kiekvieno produkto isleidimu, ir praeina simtus patikrinimo budu ,kad tik nebutu kas uztersta,todel kompanija pati atsako uz produkto kokybe.O maisto papildai visi gaminami seimomis , nera vieno pvz betakarotino ,o yra visas karotenoidu kompleksas,paimti visi 8 karotenoidai is ivariu darzoviu ,bet tik tu ,kurias mes valgome.Gali ieskot ir kapstytis kas tik nori bandydami rast nors kazka sintetinio, nerasit. Nes sios kompanijos produktai "Sukurti gamtos ,pagristi mokslo". ACIU GNLD good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WikuteG: 31 gruodžio 2008 - 15:24
QUOTE(WikuteG @ 2008 12 31, 15:23)
GNLD maisto papildai  visi pagaminti is saugaus sveiko maisto ,butent tokio ,kurio mes ir turetume suvartoti kasdien,bet del visiems puikiai zinomu aplinkybiu, naturaliu vaisiu ar darzoviu nebegalime nusipirkti. Kompanija yra pati saziningiausia is visu ,su kuriomis teko susidurt, jokios sintetikos, todel papildai 100% veikia.Ir dar vienas didziulis pliusas kompanijai ,jog ji turi mokslininku patareju taryba ,kuri rupinasi kiekvieno produkto isleidimu, ir praeina simtus patikrinimo budu ,kad tik nebutu kas uztersta,todel kompanija pati atsako uz produkto kokybe.O maisto papildai visi gaminami seimomis , nera vieno pvz betakarotino ,o yra visas karotenoidu kompleksas,paimti visi 8 karotenoidai is ivariu darzoviu ,bet tik tu ,kurias mes valgome.Gali ieskot ir kapstytis kas tik nori bandydami rast nors kazka sintetinio, nerasit. Nes sios kompanijos produktai "Sukurti gamtos ,pagristi mokslo". ACIU GNLD good.gif

Gal pati dirbate su ta firma,nes vis reklamuojat tą firmą labai įtartinai....? g.gif
Atsakyti