Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 03, 20:14)
nu dekui,reiks kada taip pabandyti.o idomu ka manot apie sveiku produktu prekiaujamus aliejus?kad ir kokosu.ersketroziu.ar teko bandyti?

Normalūs jų aliejai, man rodos didžioji jų dauguma, jei ne visi, firmos Olmuhle Solling, o ja aš labai pasitikiu. Turiu kokosų , naudoju kaip kosmetinį aliejų , pagrinde plaukams, kūnui, jo kokybė visiškai mane tenkina, labai mielas kvapas. Kokosų aliejaus ten yra ir kosmetinio, bet negaliu pasakyti, ar jis skiriasi nuo maistinio, nes kaina vienoda, o kosmetinis supilsytas į buteliuką, kas kokosams labai nepatogu( arba gal čia vasaros sezonui g.gif ) Taip pat esu bandžiusi jų avokadų aliejų, irgi labai geras( bet kosmetinį, ne maistinį, konkrečiai jų avokadų maistinis vien pagal kainos ir kiekio santykį mano supratimu negali būti lygiavertis tam kosmetiniam). Tai va, jei man reiktų, kosmetikai pirkčiau jų kosmetinius aliejus, išskyrus universalų kokosų, o maistui- maistinius .
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 04, 21:53)
Na plačiai žiūrint tai viskas pasaulyje  natūralu, nafta irgi iš žemės, ne iš kosmoso biggrin.gif  Jei rimtai, aš jo nebandžiau, bet pagal kainą, laikymą ir pirmiausia savybes, tai arba tie aliejai su GMO , arba tai kažkokios išspaudų atliekos, arba dauguma jų sumaišyti su kokiu saulėgrąžų aliejumi. Aš iš ten kažkada esu pirkusi abrikosų kauliukų aliejų, tai pirma, jis neturėjo būdingo kvapo, antra, labai greitai apkarto, trečia , buvo labai neskanus ir turėjo kažkokio man labai nepatikusio riebalo. O jei jūsų kokosas nekvepia natūraliu skaniu kokosu, tai tikrai žinokite, kad ten nieko gero.

a vat kaip.del abrikosu kauliuku aliejaus ir man buvo abejoniu.viena kart kai pirkau tai nuostabiai kvepejo,o kita karta ,tai grynai saulegrazu aliejum.kai nuejus apie tai paskiau,tai patikino,kad sito negali but.kad niekas negalejo ju sumaisyti,ir kad saulegrazu aliejaus is vis pas juos nera..
Atsakyti
Merginos jei butu galimybe rinktis ,kuri alieju pasirinktumet g.gif Bus naudojamas plaukam:mangu,kokoso,monoi 4u.gif
Atsakyti
O ka galit pasakyti apie sios firmos aiejukus www.naujojibarmune.lt/ ?
Ju produktai parsiduoda vaistineje .




















Atsakyti
Dar butu idomi nuomuone apie Elpis firmos aliejus,ir apie Aromabaltic aliejus?kaip ju kokybe? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 04, 15:24)

tokio daikto nėra, yra greifruktų sėklų ekstraktas - tai stebėtina, kad po jo dar iš vis odą turi  blink.gif


labas 4u.gif
o ka jus galetumet apie sita pasakyti , bučiau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 05, 16:07)
nugi pasirodo yra toksai...  biggrin.gif

cia reiketu klausti kunigundos78 Ji supranta labai gerai apie tuos aliejus ir visa ju naudojima ax.gif gal tas aliejus ten s...laukiu atsakymo aciukas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man labai būtų įdomi nuomonė apie granatų sėklučių aliejų ax.gif Nes ieškojau forume atsiliepimų, bet jų buvo labai mažai ir tik iš tų, kurios jį naudojo vos kelias savaites.
Labai aprašymas sudomino, mamos brandžiai odai atrodo tiktų rolleyes.gif :
Aliejukas

Gal esate ir kur nors pigiau (Vilniuje) tokį aliejuką matę?

Ir ar KN siūlomas Granatų sėklų ekstraktas gali būti lygiai taip pat naudojamas kaip aliejus tepant tiesiai ant veido ar visgi ta ekstraktą tiesiogiai tepti per stipru ir reikėtų maišyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 05 vasario 2011 - 17:00
ir gal dar galesit pakomentuoti kuris geresnis sitas ar sitas ax.gif kazkada buvo toks klausimas tik i ji niekas neatsake blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, prasau...Noriu pasidaryti purskala plaukams su drekinanciu hidrolitu ir rozmarinu EA...Ar dar reikia ka nors imaisyti, ar to pakaks. Beje, kiek t EA reikia ilasinti, kad poveikis butu, pvz., i 100ml skyscio?
Aciu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 04, 11:50)
Sveikos.
Panos, gal kas turi ir naudoja ersketroziu alieju? Kam naudojat, ar yra kokie pastebimi rezultatai? 4u.gif


man jis vienas naudojamas nelabai, nes poveikio kaip po tokio nemaicau, geriau patinka su tamanais.

QUOTE(SECREAT @ 2011 02 04, 12:07)
Sveikos!
pamaciau diskusija apie isplautus plaukus ir dazyma.as dazaus visada beamonjakiniais dazais,tai siais dazais reikia dazyti tik sampunu isplautus,slapius plaukus  rolleyes.gif


cia jau, aisku, off-top. bet pirmakart bandziau dazyma beamonjakiniais dazais pas kirpeja, tai nedrekino plauku tikrai schmoll.gif

QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 02 04, 13:39)
Ką jūs naudojate rytais?


as anksciau plaudavo su prausikliais, po truputi nuo cheminiu pereidama prie naturaliu (dabar turiu essencial care), bet dabar paklausiau kunigundos patarimo rytais pavalyti suvilgytu valtos diskeliu, tai uzpurskiu gerai hidrolato, kokio norisi pagal situacija, ir pavalau veida. arba purskiaumu mineral. vadeniu apsipurskiu ir irgi pavalau.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 05, 19:15)
cia jau, aisku, off-top. bet pirmakart bandziau dazyma beamonjakiniais dazais pas kirpeja, tai nedrekino plauku tikrai schmoll.gif



Nu va, aš kai beamoniakius prof. kirpykloms skirtoje parduotuvėje pirkau-tai irgi sakė ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų dar drėgnų plaukų tepti dažus mirksiukas.gif
Atsakyti