Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 03, 11:54)
kai žmogus nenori pripažinti, kad neteisingai naudojo aliejus, plius dar neaišku kokios kilmės tie aliejai, gal rudugys - tada nėra ko stebėtis dėl senėjimo


geros kolybes tie aliejai as pigiu ir neaiskiu neperku!!! , nieko neperku is jokiu rudugiu ir internetiniu parduotuviu, taip kad nereik sneket ko nezinai
Atsakyti
Susiduriau su tokia problemele. mano oda normali/misri (T zona gal riebesne). paskutiniu metu tepiau abrikosu kauliuku aliejumi, po to greifurtu seklyciu alijumi. Kita karta alieju kazkoki sumaisiau su glicerinu lasiuku ir tepiau. Vis tiek tempia veida ir labai sausina. zant virsau sviestmedzio sviesta uztepu. Ir atsirado rausvu demeliu smakro srutyje, veidas jauciasi sausas. aliejus tepdavau ant dergnos odos. Ka galeciau pabandyti, kad nuraminti oda ir kuo daugiau padrekinti?
Atsakyti
Merginos, ar yra kokios spec. alieju laikymo salygos, kad jie neprarastu savuju savybiu? Papirkau dideli indeli kokoso aliejaus, kaip ir kur ji dabar laikyti?
Atsakyti
Sveikos.
Panos, gal kas turi ir naudoja ersketroziu alieju? Kam naudojat, ar yra kokie pastebimi rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2011 02 04, 10:07)
Susiduriau su tokia problemele. mano oda normali/misri (T zona gal riebesne). paskutiniu metu tepiau abrikosu kauliuku aliejumi, po to greifurtu seklyciu alijumi. Kita karta alieju kazkoki sumaisiau su glicerinu lasiuku ir tepiau. Vis tiek tempia veida ir labai sausina. zant virsau sviestmedzio sviesta uztepu. Ir atsirado rausvu demeliu smakro srutyje, veidas jauciasi sausas. aliejus tepdavau ant dergnos odos. Ka galeciau pabandyti, kad nuraminti oda ir kuo daugiau padrekinti?

Paskaitykit bent šitą temą nuo pradžių - kasdien po tokį patį atvejį ateina. Tikrai rasit atsakymą.

QUOTE(kapseika @ 2011 02 04, 10:17)
Merginos, ar yra kokios spec. alieju laikymo salygos, kad jie neprarastu savuju savybiu? Papirkau dideli indeli kokoso aliejaus, kaip ir kur ji dabar laikyti?

Kokioj vėsesnėj spintukėj tamsiai. Vengti karščio bei šaldytuvo, taip pat tiesioginių saulės spindulių.
Atsakyti
Sveikos!
pamaciau diskusija apie isplautus plaukus ir dazyma.as dazaus visada beamonjakiniais dazais,tai siais dazais reikia dazyti tik sampunu isplautus,slapius plaukus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiko,s turiu klaisimėlį. panašiom temom didkutuota, bet gal labai nesupyksit.
po trupučiuką susidraugauju su aliejais. pradėjau nuo plaukų, nes reikia juos atgaivinti po cheminio.
Čia aptikau nuorodą apie veido valymą aliejais. bandžiau su ricinos ir jojobos mišiniu (mano oda riebi/mišri, tai kaip suprantu tinka jojoba). Bet va ko noriu paklaust - vakare valau su aliejais, o iš ryto vistiek kažkaip norisi nupraust tą odelę - nu atšviežint ax.gif bet ranka jau nekyla garnier prausiklio nuo spuogų naudot doh.gif Ar užtenka kokiu hidrolatu nuvalyt? Ką jūs naudojate rytais?
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 02 04, 12:39)
Sveiko,s turiu klaisimėlį. panašiom temom didkutuota, bet gal labai nesupyksit.
po trupučiuką susidraugauju su aliejais. pradėjau nuo plaukų, nes reikia juos atgaivinti po cheminio.
Čia aptikau nuorodą apie veido valymą aliejais. bandžiau su ricinos ir jojobos mišiniu (mano oda riebi/mišri, tai kaip suprantu tinka jojoba). Bet va ko noriu paklaust - vakare valau su aliejais, o iš ryto vistiek kažkaip norisi nupraust tą odelę - nu atšviežint ax.gif  bet ranka jau nekyla garnier prausiklio nuo spuogų naudot doh.gif Ar užtenka kokiu hidrolatu nuvalyt? Ką jūs naudojate rytais?

Aš ryte tik vandenuku prausiuosi, kartais su mineraliniu, kartais su hidrolatu sudrėkinta vata pervalau veiduką - priklausomai kaip ji jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 03, 20:14)
nu dekui,reiks kada taip pabandyti.o idomu ka manot apie sveiku produktu prekiaujamus aliejus?kad ir kokosu.ersketroziu.ar teko bandyti?

iš tų mažų vokiškų turiu camelijų -man jis labai patinka, niekuo nenusileidžia kelis kartus brangesniam primaveros.

maistinius taip pat perku - pagrinde naudoju maistui, bet jų kokybė gera, tai jei per brangu pirkti kosmetinius, galima ir juos tada
kokosus ir naudoju jų maistui, toks didelis stiklainis 1 lt.

QUOTE(Vitulka @ 2011 02 03, 21:02)
riebaluoti, tai neplauti paprasčiau tariant, o ne ištepti aliejumi, kad susiriebalintų lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(svetelis @ 2011 02 04, 10:07)
po to greifurtu seklyciu alijumi.

tokio daikto nėra, yra greifruktų sėklų ekstraktas - tai stebėtina, kad po jo dar iš vis odą turi blink.gif

tau belieka, tik pirkti drėknamas kaukes ir drėkinti drėkinti drėkinti odą, kad bent kaip nors jai padėtum atsigauti po tokio šokio, siaubelis, jūs anotacijas produktų skaitote?
Atsakyti
o tai rudugio kokoso aliejus nenaturalus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 04, 16:24)
iš tų mažų vokiškų turiu camelijų -man jis labai patinka, niekuo nenusileidžia kelis kartus brangesniam primaveros.

maistinius taip pat perku - pagrinde naudoju maistui, bet jų kokybė gera, tai jei per brangu pirkti kosmetinius, galima ir juos tada
kokosus ir naudoju jų maistui, toks didelis stiklainis 1 lt.
drinks_cheers.gif

tokio daikto nėra, yra greifruktų sėklų ekstraktas - tai stebėtina, kad po jo dar iš vis odą turi  blink.gif

tau belieka, tik pirkti drėknamas kaukes ir drėkinti drėkinti drėkinti odą, kad bent kaip nors jai padėtum atsigauti po tokio šokio, siaubelis, jūs anotacijas produktų skaitote?

tai dar man neismanelei paaiskinkit 4u.gif koks yra esminis skirtumas tarp maistiniu ir kosmetiniu alieju?ar tie kosmetiniai kaip nors specialiai apdorojami?
Papildyta:
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 02 04, 16:44)
o tai rudugio kokoso aliejus nenaturalus? g.gif

nu kad naturalus g.gif ,turiu ju kokosini ir turiu ekologiska is sveiku produktu,nu kad niekuom jie man nesiskiria.gal cia tik man taip atrodo..
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 02 04, 14:44)
o tai rudugio kokoso aliejus nenaturalus? g.gif

Na plačiai žiūrint tai viskas pasaulyje natūralu, nafta irgi iš žemės, ne iš kosmoso biggrin.gif Jei rimtai, aš jo nebandžiau, bet pagal kainą, laikymą ir pirmiausia savybes, tai arba tie aliejai su GMO , arba tai kažkokios išspaudų atliekos, arba dauguma jų sumaišyti su kokiu saulėgrąžų aliejumi. Aš iš ten kažkada esu pirkusi abrikosų kauliukų aliejų, tai pirma, jis neturėjo būdingo kvapo, antra, labai greitai apkarto, trečia , buvo labai neskanus ir turėjo kažkokio man labai nepatikusio riebalo. O jei jūsų kokosas nekvepia natūraliu skaniu kokosu, tai tikrai žinokite, kad ten nieko gero.
Atsakyti