Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Maserati. @ 2011 02 27, 17:38)
Kiek mokejot ir koks kiekis?

250ml kainuoja 49Lt
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 27, 15:51)
250ml kainuoja 49Lt

Aciu smile.gif vadinasi ,SP pirksiu,ten 35 lt.
Atsakyti
QUOTE(miegas_miegelis @ 2011 02 25, 19:00)
Skaičiau skaičiau, ir kiek supratau - moliūgų sėklų aliejaus nenaudojate kosmetikai? Man jis pats yra be galo skanus, bet galvoju - ar galima juo veiduką, rankas, ar plaukus patepliot? Kokia nauda būtų gal žinote? Įdomu, nepažaliuotų? biggrin.gif
Bandžiau per google paieškot ko nors, bet nelabai pavyko rast - nebent tik apie rafinuotą, ir jo naudą  g.gif O pas mane kuo žaliausias ir kuo kvapniausias  ax.gif


man nėra tekę matyti, kad ji kosmetikoje kas naudotų, bet nematau tame jokios bėdos, nes geriausia kosmetika yra iš vidaus ax.gif

QUOTE(lapuaite @ 2011 02 25, 19:16)
na pamenu sviesmedi man sunkiai sekesi isplaut biggrin.gif poto plaukai  buvo tokie lyg pasiriebalave.

tokius dalykus geriaus maišyti su skystais aliejais ir plauti bent 3 kartus galvą

QUOTE(bamba @ 2011 02 26, 11:35)
visos rašot, kad moliūgų sėklų aliejus skanus, tai kokios firmos perkat? Aš esu ragavus salotose aniros moliūgų aliejų, tai man bjaurastis kaip reta, nė kasnio nuryt negalėjau doh.gif  Idomu ar jis koks negeras ten ar man tiesiog tas skonis nepraeina g.gif Gal kuri esat bandžiusius aniros ir galit palygint 4u.gif nežinau ar rizikuot perkant kokį nors brangesnį, ar nurašyt moliūgų kaip nemėgstamą...

deja, bet ANiros, lyginant su gerais aliejais skonis tikrai prastas, nusipirkite iš SP ar pan. parduotuvių- pamatysite skirtumą. man aniros tri tokį degėsio skonį, o geri moliūgų sėklų aliejai super skanūs. mes iš Ukrainos atvežto turėjom, kaina jo tikrai buvo labai didelė, bet skonis viską atpirko wub.gif
Atsakyti
su klausimai ne į temą http://www.supermama...?...2183&st=192
Atsakyti
Taigi jau antra savaitė bus kaip darausi valymą su aliejais. Naudoju ricinų, lazdynų riešutų ir abrikosų kauliukų aliejų. Ką galiu pasakyt, pačią pirmą dieną kai pasidariau, buvo kažkas vau, stebuklingai švytinti oda atrodė, na, o dabar nežinau. Kadangi mano oda žiema išsausėja, kažkaip maniau, kad galbūt aliejai padės, bet ne. Be to pastebėjau, kad padaugėjo spuogų ir tokie jie skausmingi ir giluminiai. Galvoju gal valosi oda, tai žiūrėsim kaip čia bus ir ar nemesiu šio reikalo. ax.gif
Atsakyti
isbandziau skrudintu moliugu seklu al - niam, niam, labai skanus, o jau kvapas wub.gif
Atsakyti
Atėjau pasidalinti savo patirtimi smile.gif
Pradėjau veido valymą su aliejais. Maišau ricinos 20proc. + alyvuogių nerafinuotas, pirmo spaudimo 80 proc. Darau tuo metodu kai kažkas prieš tai aprašė. Vonioje būdama su mišiniu ištepu veidą ir masažuoju, kai manau, kad užteks dedu karštą audeklą ir taip kokius 4-5 kartus, paskui nuvalau viska. Na po pačios procedūros sunku ką pasakyti, efekto didelio nepamačiau, bet vėliau, kai susitraukia poros ... unsure.gif pastebėjau, kad užsikimšusių inkštirų daug daugiau nei buvo, o poros ne tik, kad susitraukė, o tapo dar gilesnės ir labiau matomos g.gif Dariau du kart, po antro karto iškilo giluminis spuogas, bet toks, kuria nei viršų nei į apačią doh.gif
Tai taip ir nesupratau ar blogai atlieku procedūrą ar man netinka šis valymo būdas..Labai noriu bandyti trečią kart, bet jau bijau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyneve: 01 kovo 2011 - 13:07
Man irgi moliūgų aliejus patinka, kvapas, spalva. wub.gif Idealus salotoms.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 01, 07:27)
isbandziau skrudintu moliugu seklu al - niam, niam, labai skanus, o jau kvapas wub.gif

Ziuriu SP tiek skrudintu moliugu seklu ,tiek paprastas moliugu seklu aliejaus aprasas toks pats, kazin kuo realiai skiriasi ir kaip tu savaji vartoji?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 01, 18:38)
Ziuriu SP tiek skrudintu moliugu seklu ,tiek paprastas moliugu seklu aliejaus aprasas toks pats, kazin kuo realiai skiriasi ir kaip tu savaji vartoji?



as paprastu nebandziau, bet nelabai isivaizduoju, kad butu vienodi skrudintu seklu ir paprastas, jau kvapas ir skonis tai ryskiai skirsis biggrin.gif geriu po sauksta + desiu i salotas.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 01, 08:27)
isbandziau skrudintu moliugu seklu al - niam, niam, labai skanus, o jau kvapas wub.gif



QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 01, 20:22)
as paprastu nebandziau, bet nelabai isivaizduoju, kad butu vienodi skrudintu seklu ir paprastas, jau kvapas ir skonis tai ryskiai skirsis biggrin.gif  geriu po sauksta + desiu i salotas.


ką gero duoda jis organizmui geriant? (kiek supratau abi jį vartosit vindun... blush2.gif )
Atsakyti
Moliūgų sėklų aliejuje yra daug biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų B1, B2, C, P, nesočiųjų ir polinesočij riebalų rūgščių – linolio, linoleno, oleino, palmitino, stearino. Moliūgų sėklų aliejus šalina iš organizmo toksines medžiagas, palaiko arterijų ir odos elastingumą. Vartojamas sutrikusiai medžiagų apykaitai normalizuoti, sergant ateroskleroze, gydo šlapimo pūslės, prostatos susirgimus. Tinka vartoti sergantiems hepatitu, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige bei gastritu. Naudojamas maisto gaminime, salotoms pagardinti, kaip maisto papildas geriamas po desertinį šaukštą kelis kartus per dieną; taip pat naudojamas kaip kosmetikos priemonė.
Poveikis:
ü Normalizuoja medžiagų apykaitą;
ü Naudojamas sergant ateroskleroze;
ü Numalšina skausmą prostatos srityje ir palengvina šlapinimąsi;
ü Lėtina uždegiminių ligų vystymosi riziką;
ü Naudojamas sergant lėtinėmis difuzinėmis kepenų ligomis: hepatitu, ciroze, riebaline kepenų distrofija, alkoholiniu hepatitu, alkoholiniu kepenų pažeidimu;
ü Naudojamas sergant cholecistocholangitu, tulžies takų diskinezija, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige;
ü Naudojamas gydant ūminį ir lėtinį gastritą, rėmenį;
ü Šalina iš organizmo toksines medžiagas;
ü Palaiko arterijų ir odos elastingumą.


Ekologiškas šalto spaudimo moliūgų sėklų aliejus. Itin turingas mikroelementais ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis ir skanus. Naudojamas ir kosmetikoje bei liaudies medicinoje. Spaudžiamas šaltuoju būdu (35 oC temperatūroje) iš Vokietijoje, Vengrijoje, Slovėnijoje arba Kinijoje ekologiniuose ūkiuose užaugintų moliūgų sėklų.

Sodraus skonio, tamsios spalvos moliūgų šalto spaudimo aliejus naudojamas salotoms, padažams, mirkalams, sriuboms, ryžių, daržovių ir mėsos ir saldiems patiekalams gardinti.
Geriausiai tinka pilti į jau paruoštus patiekalus, nors trumpai troškinti galima. Tinka marinuoti. Kepti netinka.
Ypač plačiai naudojamas Austriškoje ir Vengriškoje virtuvėje bei Vokiečių liaudies medicinoje.

Kosmetikoje naudojamas sausai odai prižiūrėti, nuo strijų ir raukšlių.

Apie 50% sudaro poli-nesočiosios riebalų rūgštys (linoleno), apie 32% - mononesočiosios, 18% - sočiosios.
Nerafinuotas šalto spaudimo moliūgų aliejus yra geras baltymų šaltinis, turtingas įvairiomis amino rūgštimis, iš kurių paminėtinas triptofanas (reikalingas seratonino gamybai).
Šiame aliejuje yra daugiau nei dienos norma vitamino E, vario ir geležies, apie 70% dienos normos cinko ir vitamino K, apie pusė dienos fosforo magnio, mangano ir fosforo.

Plačiau apie aliejus skaitykite mūsų skrajutę.

Laikyti vėsioje tamsioje vietoje. Laikomas 15-20oC temperatūroje išlieka šviežias iki metų.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių.

Kokybė, o ne kiekis – toks "Ölmühle Solling" devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.


*****************************
Dėl aktyviomis biologinėmis medžiagomis (mikroelementais, antioksidantais) turtingos sudėties plačiai naudojamas liaudies medicinoje, visų pirma organizmui valyti nuo parazitų. Žinomas šio aliejaus teigiamas poveikis prostatai bei šlapimtakių veiklai, sudirgintam žarnynui.


Atsakyti