Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(eja @ 2011 02 23, 10:14)
Kunigunda, dekui, negaliu nepagirti, saunuole ir uz pasidalinima patirtimi ir uz postus, kurie tikrai pakelia nuotaika visada 4u.gif

drinks_cheers.gif
labai didelis aciu, kad taip dalinatės visa zinoma info apie aliejus 4u.gif 4u.gif 4u.gif tokiai zaliai vistai lotuliukas.gif kaip as jie tikrai labai vertingi blush2.gif

QUOTE(skaistukas @ 2011 02 23, 10:27)
sveikutes,

na vakar is akoma gavau aliejuku ,:

visi nerafinuoti :

Erškėtuogių
Dygminų
Argano
Tamanu (Puiklapiu) aliejus


o argano tai ten salto spaudimo, tai cia tas pats kaip ir nerafinuotas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2011 02 23, 09:27)
sveikutes,
na vakar is akoma gavau aliejuku , tai pradesiu draugauti smile.gif
Pries tai turejau kokosu (be jo jau negali nei as nei mano vaikai smile.gif ) ir avokadu (sis greiciau susigeria, bet nelabai kvepia smile.gif )

Dabar ka gavau:

visi nerafinuoti :
Erškėtuogių
Dygminų
Argano
Tamanu (Puiklapiu) aliejus
Mergaites patarkit man dabar prasau koki kada naudoti, nes baisu kad kai primakaluosiu  doh.gif
siuo metu mano odyte issausejusi. ant sruostuku yra issipletusiu kapiliaru ir rausti siek tiek linkusi ties skruostukais .
ir dar klausimas kuri kazi geriau pasiimti i siltus krastus  g.gif . na kokosu tai savaime aisku, o veidui  g.gif
aciukas  4u.gif

kapiliarams yra 2 - erškėtuogės ir tamanai. Tamanai vieni gali būti per stiprūs, todėl juos reiktų maišyti 20 proc. su kitais aliejais.
Pabandykite pradžioje tokį derinuką ir nenaudokite jokių kitų, matysite ar odai patinka, jei taip, tai dar kelias savaites pasitepkite, bet būtų gerai nesitepti rytas vakaras, šiek tiek padresiruoti odą.

Į kelionę galima būtų pamaišyti erškėtuoges su arganu, nes odai reikia daug vit. c iš šiltuose kraštuose, o erškėtuogėse jo itin daug, taip ir kuperozei bus gerai, ir nuo saulės.

QUOTE(Kistina @ 2011 02 23, 09:30)
Labas rytas,
gal kuri žinot, kur galima nusipirkti kedrų riešutų aliejų ?  4u.gif Niekur nerandu  blush2.gif

nerafinuoto ir labai kokybiško tai sunkiai, gal sveiki produktai turėtų, bet jo kaina turėtų būti kokie 70 lt. Dar būna kur visokie rusiški papildai, bet nežinau ar jie nerafinuoti. Kažkada vienoje tokioje esu pirkusi reto kokybiškumo graikinių riešutų aliejų, tai gal ir kedrų ten įmanoma gerų rasti. ten kur pirkau to skyrelio nėra - kur išsikėlė neturiu žalio supratimo ax.gif

QUOTE(jonike @ 2011 02 23, 09:36)
Merginos, jei man tamanų aliejus sutirštėjo, jis tinkamas naudoti? g.gif  Ir kodėl taip nutiko?  blush2.gif  Galiojimo laikas nepasibaigęs

mano abu turimi yra skirtingos konsistencijos ir spalvos. Vienas tirštas tamsiai žalias su tokiu perlamutru- dievinu jį, tai galiu pasakyti, kad jis šiek tiek gal ir patirštėjo, kitas - skystas, gelsvas, tai lyg ir nepakeitė konsistencijos g.gif
Svarbiausia šiuo atveju - kvapas, reiktų jo užtepti ant vidinės riešo pusės ir pauostyti gerai įtrinus - jei kvapas nepakito, odos neperšti - vadinasi viskas su juo gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2011 02 23, 09:30)
Labas rytas,

gal kuri žinot, kur galima nusipirkti kedrų riešutų aliejų ?  4u.gif Niekur nerandu  blush2.gif



Čia yra http://www.sveikatos...u-aliejus-100ml

arba čia,toks pats http://maisto-papild...ro-aliejus.html

Bet neaišku,ar kokybiškas,kaip minėjo Kunigunda,nes kaina per pus mažesnė. smile.gif
Atsakyti
Aš šitą aliejų esu turėjusi kažkur prieš porą metų , negalvojau, kad jo ir dabar yra ax.gif Galiu pasakyti tik tiek , kad atsimenu kaip labai skanų, o ar jis rafinuotas, ar ne, nežinau, nes tada dar nesukau dėl to galvos biggrin.gif Bet kiek atgaminu skonį ir kvapą, panašu, kad nerafinuotas ir neblogos kokybės.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 23, 14:23)
Vienas tirštas tamsiai žalias su tokiu perlamutru- dievinu jį, tai galiu pasakyti, kad jis šiek tiek gal ir patirštėjo, kitas - skystas, gelsvas,



mano is KN - gelsvas labai tirstas su tokiom drumzlem - nuosedom, bet jau man kvapas, tai kazkas nerealaus, svaigstu del jo, kazkaip nerealiai jis man patinka.
Atsakyti
pasigavau kazkokia alergija, visa veido apacia isbere, toks jausmas , kad nudilgintas veidas ir dar niezti doh.gif niekad taip nebuvo.. kaip manot koks aliejus butu tinkamas siems berimams pateplioti....? g.gif
Atsakyti
man dabar panasi situacija buvo: negeriu jokiu vitaminu, nes nuo ju beria, ir dabar sugalvojau pagerti vit. plaukams - ir kaip dejo man doh.gif keli dideli giluminiai, o spejau isgerti viso labo 3 tabletes bash.gif aliejaus nenustojau naudoti, dabar jau nepraeinantys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 25, 14:25)
man dabar panasi situacija buvo: negeriu jokiu vitaminu, nes nuo ju beria, ir dabar sugalvojau pagerti vit. plaukams - ir kaip dejo man doh.gif  keli dideli giluminiai, o spejau isgerti viso labo 3 tabletes bash.gif aliejaus nenustojau naudoti, dabar jau nepraeinantys ax.gif

bent jau zinai priezasti berimo, o as ne schmoll.gif siek tiek sirguliavau, 2 dienas beveik nevalgiau ir nieko ant veido netepiau, poto atsikeliu- ziuriu visa isberta.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 02 25, 15:08)
bent jau zinai priezasti berimo, o as ne schmoll.gif  siek tiek sirguliavau, 2 dienas beveik nevalgiau ir nieko ant veido netepiau, poto atsikeliu- ziuriu visa isberta..  doh.gif

omeny reikia turėti vieną itin svarbų faktą, kad nuo maisto bėrimai paprastai atsiranda tik po 3 dienų, tik itin alergiškiems žmonėms alergija pasireikškia iš kart, todėl faktas ,kad nevalgei 2 dienas nieko nereiškia, reikia žiūrėti ką valgei prieš tai.
Kitas dalykas, peršalus taip pat gali pradėti berti ir tie bėrimai nėra susiję su kosmetika ar maistu - tai imuniteto klausimas.

geriausia ką galėtum padaryti - tai nieko nedaryti- maximum kokio levandų ar ylang hidrolato purkšti, jei jau labai nagus niežti -tai kokią molio kaukę užsidėti, tamanų aliejaus, ar čampakos pomados, nerolio eliksyro ir pan. užsitepti, bet blogiausia būtų pulti viską daryti, nes taip oda dar labiau susierzins.

Atsakyti
Aš iš vadinamų ,,nealergiškų', bet vasarą mane baisiai išbėrė nuo bičių pienelio, tik gerai, kad dar ne veidą, o pečius, ir reakcija buvo labai staigi - kažkur per tris valandas, nors bitininkai visi kaip susitarę sako, kad bičių pienelis palyginus su visokiom duonelėm ir žiedadulkėm retai sukelia alergiją - tai tikrai niekas niekas nepadėjo , bet ką tepant buvo dar baisiau doh.gif Tamanų nuo visolių panašių alergijų tikrai nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 25, 15:47)
Aš iš vadinamų ,,nealergiškų', bet vasarą mane baisiai išbėrė nuo bičių pienelio, tik gerai, kad dar ne veidą, o pečius, ir reakcija buvo labai staigi - kažkur per tris valandas, nors bitininkai visi kaip susitarę sako, kad bičių pienelis  palyginus su visokiom duonelėm ir žiedadulkėm retai sukelia alergiją  - tai tikrai niekas niekas nepadėjo , bet ką tepant buvo dar baisiau doh.gif Tamanų nuo visolių panašių alergijų tikrai nepadeda schmoll.gif

taip, riešutai, bičių produktai paprastai yra iš tų, kurie sukelia žaibiškas alergines reakcijas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 02 25, 14:48)
pasigavau kazkokia alergija, visa veido apacia isbere, toks jausmas , kad nudilgintas veidas ir dar niezti doh.gif  niekad taip nebuvo..  kaip manot koks aliejus butu tinkamas siems berimams pateplioti....? g.gif

4u.gif as ir vargstu su alergija,kuria tiketina sukele prastos putos voniai,mano isbertos kojos,tepiau aliejukais,nepadejo,o vat niezuli stebuklingai nuima AN alavijo gelis.
buvau pas odos gydytoja,tai teks gerti vaistus nuo alergijos,dar liepe kojas lakysiaus nuovire mirkyt ir tepti kazkokiu hormoniniu tepalu,bet jo nezadu pirkti,uzteks ir tu bjauriu vaistu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 25 vasario 2011 - 16:44