Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(Burbuliuke @ 2011 03 02, 20:02)
aha, august rush, nu nerealus filmas, toks be zodziu viska pasakantis, stabdantis pulsa thumbup.gif

O man august rush nelabai. Negali sakyt, kad banalus, ne, originalus, bet kažkaip neužkabino, tik muzika graži smile.gif
Atsakyti
Labai patiko filmas "Pride and Prejudice" 4u.gif
Atsakyti
TOkių tikrai ne vienas:

Fight Club
The Painted Veil
Big Fish
One flew over the cuckoo's nest
21 Grams
Velvet Goldmine
Memento

Visus mačiau ne mažiau 3 kartų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keith @ 2011 06 14, 17:53)
O man august rush nelabai. Negali sakyt, kad banalus, ne, originalus, bet kažkaip neužkabino, tik muzika graži smile.gif

drinks_cheers.gif man ir nelabai patiko...manau per daug išliaupsintas.
Atsakyti
A Beautiful Mind
I Am Sam
Amelie From Monmartre
Forrest Gamp
Dear John
Va šitą penketuką ne vieną ir ne du kartus žiurėjau wub.gif wub.gif
Atsakyti
niekur nerandu iš kur parsisiūst Aš - Dina / I Am Dina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cheery @ 2011 02 06, 14:45)
P.S. I love You wub.gif

neseniai žiūrėjau wub.gif labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Keith @ 2011 06 14, 14:53)
O man august rush nelabai. Negali sakyt, kad banalus, ne, originalus, bet kažkaip neužkabino, tik muzika graži smile.gif

man - eilinė melodrama. Miela, bet tikrai nieko ypatingo.
Atsakyti
gal gerų filmų su medicina susijusių žinot?
Atsakyti
Na o man August rush visai nepatiko,tokios saldybės senai nebuvau mačius,neužskaitau šito filmo. biggrin.gif
O kai turiu laiko,visada mielai žiūriu Green Mile.Man turbūt pats pats pačiausias filmas 4u.gif
Dar prieš Kalėdas mėgstu Love Actually,kažkaip nepabosta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 07 14, 10:36)
man - eilinė melodrama. Miela, bet tikrai nieko ypatingo.

Siaip tai si tema skirta siulyti filmus, o neaptarineti pasiulytus g.gif Man si filmas tikrai nieko, gal 10 balu ir neduociau, bet kad jis taip masiskai neigiamai vertinamas butu, per kelis lapus su kiekvienos atsiliepimais, tai jau atsiprasau atsibodo jau ta pati per ta pati skaityti... Nezinau, man tai nepatinka ir kitu pasiulyti filmai pirmoje temoje kaip pvz.: Vienas namuose, Kauke, Ne anyta, o velnias ir pan., bet kazkaip nekomentuoju, nes gerbiu kitu nuomones, yra ivairiu skoniu ir kiekvienas gali rinktis thumbup.gif Be to, kaip jau minejau, tema ne komentarams, o filmu siulymams skirta biggrin.gif Taip, kad siulome, mamos siulome thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2011 07 14, 11:27)
gal gerų filmų su medicina susijusių žinot?


Pathology (2008) (sitas skrodimo tema ir siaip toks creepy, jautresniems zmoniems nerekomenduoju)
I Am Sam
Ben X (abu apie autizma, Aspergerio sindroma)
Dom durakov/House of fools (2002) (psichiatrja)

Nezinau, ar jus turejote galvoj, kad veiksmas vyksta ligoninej ,ar apie ligas, bet man sitie filmai i galva atejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marta.Placebo @ 2011 07 11, 13:59)

drinks_cheers.gif

QUOTE(Pop*Candy @ 2011 07 12, 17:20)
I Am Sam
Dear John

drinks_cheers.gif

QUOTE(miegutis @ 2011 07 13, 22:25)
neseniai žiūrėjau wub.gif labai patiko


Tik ka paziurejau P.S. I love you. Laaaabai patiko 4u.gif

Aptarinejama August Rush irgi ziurejau. Dukart. Pirma karta padare didziuli ispudi, antra karta jau pasirode banalokas, bet pagrindiniai aktoriai, o ypac aktorius wub.gif Ne vaika turiu galvoj lotuliukas.gif

Pastaruoju metu ziurineju filmus pagal patinkancius aktorius, tai perziurejau ne tik naujausius filmus. Dar karta ziureciau:
Eat, love, pray
Valentine's day
Mamma mia
Vicky, Cristina, Barcelona
Papildyta:
Letters to Juliet
Atsakyti